Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (42)
Zobacz zdjęcia (42)
PROMO: Fotobudka Lustro / Fotolustro | Ciężki dym / Napis Love + Serce, Wodzisław Śląski - zdjęcie 1
PROMO: Fotobudka Lustro / Fotolustro | Ciężki dym / Napis Love + Serce, Wodzisław Śląski - zdjęcie 1 PROMO: Fotobudka Lustro / Fotolustro | Ciężki dym / Napis Love + Serce, Wodzisław Śląski - zdjęcie 2 PROMO: Fotobudka Lustro / Fotolustro | Ciężki dym / Napis Love + Serce, Wodzisław Śląski - zdjęcie 3 PROMO: Fotobudka Lustro / Fotolustro | Ciężki dym / Napis Love + Serce, Wodzisław Śląski - zdjęcie 4 PROMO: Fotobudka Lustro / Fotolustro | Ciężki dym / Napis Love + Serce, Wodzisław Śląski - zdjęcie 5 PROMO: Fotobudka Lustro / Fotolustro | Ciężki dym / Napis Love + Serce, Wodzisław Śląski - zdjęcie 6 PROMO: Fotobudka Lustro / Fotolustro | Ciężki dym / Napis Love + Serce, Wodzisław Śląski - zdjęcie 7
PROMO: Fotobudka Lustro / Fotolustro | Ciężki dym / Napis Love + Serce, Wodzisław Śląski - zdjęcie 8
1 / 42

PROMO: Fotobudka Lustro / Fotolustro | Ciężki dym / Napis Love + Serce id:34708

290 zł / Wypożyczenie
Wodzisław Śląski, śląskie
(9)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
698-434...

O nas

Nasza Firma istnieje już od 2004r. Zaufało nam tysiące osób. Wszystko robione jest z pasją i zaangażowaniem. Dołącz do grona zadowolonych klientów i pozwól Nam zadbać o to, aby Twoja impreza była piękna, atrakcyjna i niezapomniana!

W pakiecie taniej :)!

Oferta

==== ==Fotobudka Lustro======
Foto w Lustrze to nowoczesna wersja fotobudki. Jest to ogromne (60 calowe) dotykowe lustro z elegancką złotą ramą, które będzie idealne na każdego rodzaju imprezę! Polski lektor, zmieniające się animacje i mnóstwo gadżetów dostarczą dużo śmiechu i zabawy, które zostaną uchwycone na zdjęciu i wydrukowane po kilku sekundach. Dopełnieniem elegancji będzie biała fotokabina LED, podświetlana na różne kolory. Dzięki estetyce idealnie wpasuje się w każde pomieszczenie. Lustro będzie również dobrym prezentem dla pary młodej, solenizanta bądź dla Ciebie samego! Pozostawi po sobie księgę gości, w której każda osoba będzie mogła napisać kilka słów oraz mnóstwo pozytywnych i niezapomnianych wspomnień. Stawiamy na jakość i zadowolenie klienta. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń/napisz, chętnie doradzimy i odpowiemy na każde pytanie.

Opis oferty:

Nielimitowana ilość zdjęć i wydruków w dwóch formatach
Uważamy to za standard. Nie wyobrażamy sobie, żeby ktoś opuścił naszą sesję bez zdjęcia :) Dodatkowo drukujemy jedno zdjęcie więcej, które trafi do dedykowanej księgi gości!

2 Asystentów
Aby utrzymać wysoki standard obsługi na cały czas wynajmu będą dla Was dostępni nasi asystenci. Nasi asystenci zadbają nad poprawną pracą Fotolustra, pomogą w wyborze akcesoriów oraz dopilnują aby każde zdjęcie z sesji trafiło dedykowanego albumu!

Personalizowana księga gości
Przygotujemy dla Ciebie księgę gości w twardej dedykowanej okładce. Niech każdy uczestnik imprezy pozostawi po sobie ślad! Album będzie gotowy na miejscu więc jeszcze na imprezie zostanie wręczony Parze Młodej, Solenizantowi, Wychowawcy czy komukolwiek innemu!

Akcesoria
Dbając o jeszcze lepszą zabawę skorzystaj bezpłatnie z naszych imprezowych akcesoriów. Posiadamy maski, kapelusze, napisy, grafiki, wąsy itp. Lustro wykonuję serie zdjęć w kilkusekundowych odstępach dzięki czemu masz czas na zmianę gadżetów! Każde zdjęcie zatem może być inne!

Galeria online
Każdy z naszych klientów może bezpłatnie sprawdzić galerię ze swojej imprezy online! Dbając o prywatność uczestników imprezy, galeria może być zablokowana hasłem.

Personalizacja wydruku
Wyślij nam swoje logo, napis czy tematykę imprezy, a my zlecimy wykonanie projektu profesjonalnemu grafikowi bez dodatkowych kosztów!

Naklejki do albumu
Oferujemy specjalnie dobrane naklejki, które z elegancją wpasują się w dedykowany album i nadają przyjemny charakter każdej stronie albumu.

Wybierz tło
Tło nie musi być nudne! Posiadamy również profesjonalne tła fotograficzne tak, żeby obraz za Tobą nie był nudny i pasował do tematyki imprezy. Jeśli planujesz imprezę firmową,
umieścimy Twoje logo.

Dmuchana fotokabina LED
Dopełnieniem elegancji będzie podświetlana na różne kolory dmuchana fotokabina LED, która tworzy idealne warunki do robienia zdjęć.

Dodatkowo oferujemy:

Ciężki dym
Nasza wytwornica ciężkiego dymu sprawi, że przygotowany przez Was pierwszy taniec stanie się magicznym doświadczeniem nie tylko dla Was, ale również dla gości. Stawiamy na jakość dlatego nasza wytwornica jest zasilana tym, co sprawia, że taniec w chmurach wygląda tak jak powinien: czyli wodą + suchym lodem - sprawia to, że powstający dym ma postać chmury, nie ma przykrego zapachu - jak to bywa w urządzeniach wykorzystujących olejki, nie leje wodą, a jego duża moc sprawia, że spowija chmurą ogromną przestrzeń bez potrzeby biegania z wytwornicą wokół pary młodej. Wszystko jest odpowiednio regulowane tak, aby dymu była odpowiednia ilość.

Napis Love + Serce
Nasze litery to nie tylko piękna dekoracja sal, czy wyjątkowe tło fotograficzne, ale również niepowtarzalny klimat świetlny. Napis w stylu retro wysoki na 120cm!

Hymn o miłości
Drewniane tabliczki na eleganckim drewnianym stojaku zdobione pięknym materiałem. Wzruszający i pełen miłości tekst w eleganckiej oprawie podkreśli wyjątkową chwilę i cudownie skomponuje się z wystrojem kościoła.

Usługi florystyczne
Nasza kwiaciarnia zadba o wystrój sal, kościoła, pleneru czy samochodu. Przygotujemy bukiet ślubny, butonierkę i wiele więcej. Wszystko robione z pasją i zaangażowaniem.

Zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy z wyborem pakietu, ustalimy cenę i przedstawimy aktualne promocje. Przykładowe realizację można zobaczyć w galerii.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiamy!

Zespół Foto w Lustrze!

Oferta Kwiaciarnia u Brygidy

Cennik

290zł/ Wypożyczenie
Pobierz ofertę

Cennik usług

W pakiecie taniej!

980zł/ Wypożyczenie
Pobierz ofertę

Więcej za mniej

Napis Love + serce

od 300 do 350zł/ Wypożyczenie

Napis LOVE - 290zł
SERCE - 50zł
LOVE Z SERCEM 340zł
Kolejny dzień + 100zł

Ciężki dym (suchy lód)

400zł/ Impreza

Ciężki dym do pierwszego tańca (taniec w chmurze) przy użyciu suchego lodu.

Dekoracja

od 100 do 1000zł/ Impreza

Ciężko jednoznacznie wycenić poszczególne elementy. Wszystko zależy od odczekiwań klienta dlatego prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta składa się z wielu profesjonalnie przygotowanych usług stworzonych dzięki doświadczeniu, odpowiednio dobranym osobom i posiadanym urządzeniom. Dysponujemy m.in. dwiema kwiaciarniami, fotobudką lustro 60", wytwornicą ciężkiego dymu na suchy lód, podświetlanym napisem LOVE wraz z SERCEM w stylu retro wysokim na 120cm, tabliczkami z hymnem o miłości i wieloma innymi dodatkami. Nasz zespół to nie tylko ludzie z pasją, ale i wykwalifikowani floryści czy graficy.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Naszą ofertę wyróżnia przedewszystkim:
- brak ukrytych opłat np. decydując się na Fotobudkę Lustro masz pewność, że każdy z gości otrzyma zdjęcie dla siebie + jedno, które wklei do albumu. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której ktoś nie otrzymuje zdjęcia. Dlatego każda nasza oferta jest przygotowana tak jak powinna wyglądać. Niestety, wiemy, że w tej branży takie podejście to nie standard i firmy kuszą niską ceną, gdzie później okazuje się, że trzeba dopłacić tu za dodatkowe zdjęcie, tu za wybór dodatkowego formatu albo personalizacje. W naszym menu nie serwujemy zimnych czy niedosmażonych posiłków jeśli klient sam sobie tego nie życzy :)
- posiadamy atrakcyjne pakiety i promocje
- dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy doradzić i tym samym pomóc w podjęciu decyzji.
- W swej ofercie posiadamy spory wybór usług

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nie chcemy się wypowiadać za wszystkich więc niech wystawione opinie będą odpowiedzią na to pytanie :)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Posiadany sprzęt, dobór odpowiednich osób z doświadczeniem i kwalifikacjami, sumienność, uczciwość, doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, szacunek dla klienta i jego gości oraz uśmiech i szczere chęci.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

- Dyplom "Orły Florystyki 2018"
- Certyfikat "Firma godna zaufania 2014"
- Certyfikat ukończenia kursu florystycznego drugiego stopnia
- Certyfikat ukończenia kursu florystycznego pierwszego stopnia
- Dyplom ukończenia warsztatów florystycznych ślub
- Certyfikat Firma z klasą 2019 i 2020

W jakim składzie realizujemy usługę?

Wszystko zależy od usługi, ale np. Fotobudka Lustro jest obsługiwana przez dwóch asystentów w standardzie. Dzięki temu możemy czuwać i nad albumem i nad sprawnym przebiegiem sesji.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Jeśli chodzi o rezerwację terminu to im wcześniej tym lepiej. Szczegóły można ustalić później, ale jeśli termin będzie zajęty to nie będziemy w stanie pomóc.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Konsultacja jest bezpłatna. Można to zrobić telefonicznie, mailowo lub w jednej z naszych kwiaciarni.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej. Jesteśmy wstanie spersonalizować od strony graficznej dzięki współpracy z profesjonalnym grafikiem ( opcja w standardzie przy wyborze Fotobudki Lustro), jak również poprzez zamówienie czy dobór odpowiednich kwiatów, dodatków

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2019

Opinie Kwiaciarnia u Brygidy (9)

Dodaj opinię
PROMO: Fotobudka Lustro / Fotolustro | Ciężki dym / Napis Love + Serce id:34708
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
A
Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2021
Jaworze
Data dodania: 01-09-2021

Bardzo fajna sprawa! Nie do końca wiedzieliśmy czy warto, i załatwiliśmy to na ostatnią chwilę (zresztą bardzo sprawnie i szybko), ale totalnie jesteśmy zadowoleni!:) bardzo mi zależało na księdze gości z takimi zdjęciami i wyszło super:) dodatkowo lustro było atrakcją samo w sobie jako inna forma fotobudki, różne formaty zdjęć ( moim ulubionym była pocztówka, z nielimitowaną ilością zdjęć:)) no i miła obsługa, dbająca by księga została zapełniona:) Zdecydowanie warte swojej ceny! :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Szymocice
Data dodania: 23-09-2020

Gorąco polecamy foto lustro ❤ super pomysł!
Niezwykła pamiątka dla nas i naszych gości :)
Napis LOVE dodał uroku i klimatu na naszej sali ❤
Kontakt szybki i przyjemny! :)

Foto w Lustrze
29-11-2020

Bardzo dziękujemy za opinię :)

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2019
Gorzyce
Data dodania: 13-12-2019

Rewelacyjny kontakt i obsługa, wspaniała atrakcja dla gości oraz niesamowita pamiątka na całe życie! Polecam wszystkim :)

Foto w Lustrze
13-12-2019

Dziękujemy za opinię!:)

W
Wiesław
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-10-2019
Bytom
Data dodania: 10-11-2019

Bardzo dobra obsługa, Super współpraca w dopracowywaniu szczegółów. Przyzwoita cena. Punktualność, rzetelność Gorąco polecam

Foto w Lustrze
10-11-2019

Bardzo dziękujemy za opinię i miłe słowa. Cieszymy się, że mogliśmy z Wami być tego dnia :)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-05-2019
Opole
Data dodania: 15-10-2019

Gorąco polecam . Bardzo miła obsługa , szeroka oferta dla klienta , dobry kontakt. Świetna niespodzianka dla gości na imprezie jak i zarówno prezent dla Młodej Pary

Foto w Lustrze
16-10-2019

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że udało nam się umilić ten piękny dzień :) Życzymy wszystkiego dobrego!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2019
Pszczyna
Data dodania: 30-09-2019

Z całego serca polecam usługi oferowane przez tą firmę . Wszystko zgodne z ustaleniami, na czas, pełen profesjonalizm, goście zadowoleni i zachwyceni tą atrakcją oraz zdjęciami, które są wspaniałą pamiątką na lata ! <3

Foto w Lustrze
30-09-2019

Dziękujemy! Cieszymy się bardzo, że jesteście zadowoleni z usługi. Jeszcze raz wszystkiego dobrego!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-08-2019
Jastrzębie-Zdrój
Data dodania: 28-08-2019

Serdecznie polecam szczególnie ich! Młodzi, odpowiedzialni, zaangażowani i profesjonalni ludzie! Bardzo dbają o każdy szczegół, pomagają przy wyborze akcesoriów (jednak tylko wtedy, gdy ktoś tego potrzebuje!), w obsłudze maszyny jak i przygotowaniu pamiątkowego albumu. Wszystko jest na miejscu na czas- o nic nie trzeba się martwić i o niczym myśleć, bo w tym szczególnym dniu Oni zrobili to za nas, za co bardzo im dziękuję! Napis LOVE został pięknie przez nich ustawiony- nie wiem kiedy przyjechał, nie wiem kiedy zniknął, foto budka rozłożona szybko i po cichu- dała nam i gościom wiele frajdy i wspaniałą pamiątkę!
Polecam również usługę florystyczną- bajkowo spełniają każde marzenie Panny młodej- od pięknego bukietu po kwiatowe girlandy, z których dla każdego z gości można było wyczarować kwiatową ślubną dekorację (butonierkę, korsarze, wianuszki etc). Dziękuję!

Foto w Lustrze
28-08-2019

Z całego serca dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że mogliśmy Was poznać. :)

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2019
Kraków
Data dodania: 27-08-2019

Dziękujemy za super atrakcję na naszym weselu. Gościw jak i my sami byliśmy ogromnie zachwyceni 😊 FotoLustro było nie odstępowane przez cały czas📷📸 Piękne zdjęcia + album dla młodej Pary który oglądamy aż do dziś 🥰 Napis LOVE piękny 😍 Obsługa na najwyższym poziomie. I piękny gest od Państwa na końcu albumu Wasze zdjęcie i piękne życzenia. Dziękujemy raz jeszcze. Gdybyśmy mogli raz jeszcze przeżyć ten dzień napewno wybralibyśmy Was raz jeszcze. Pozdrawiamy Justyna i Patryk ❤

Foto w Lustrze
28-08-2019

Jest nam ogromnie miło czytać tak ciepłe słowa! Z całego serca dziękujemy i cieszymy się, że mogliśmy Was poznać. :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Kwiaciarnia u Brygidy

Nazwa firmy: Kwiaciarnia u Brygidy
Imię i nazwisko: Sabina Adamik
Adres: Wodzisław Śląski, ul. Stanisława Moniuszki 15, 44-300, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
698-434...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5794
Zadzwoń
698-434...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie