FotoZdrojewski id:16848

Oferta
Dodaj do plannera

Jesteśmy zawodowcami. Powadzimy pracownię fotograficzną od 1992r.
Nasz warsztat: Własne pracownie z atelier i laboratorium fotograficznym, doświadczeni operatorzy kamery i fotograficy.

Sesje, reportaże, filmowanie, montaż. Kompleksowa obsługa imprez gwarantuje zadowolenie naszym klientom.
Sesja pozowana (np. plener lub studio lub wnętrza pałacu) ok. 100 ujęć w cenie 650zł. Sesję na potrzeby filmu rejestrujemy również kamerą.
Reportaż fotograficzny z ceremonii ślubnej to tylko 300zł. (ponad 100 zdjęć na płycie z czego 50 wywołanych na papierze)
Na życzenie fotograf może uczestniczyć w przyjęciu weselnym do oczepin włącznie - dopłacisz tylko 300zł. (ponad 1000 zdjęć na płycie z czego kolejnych 50 wywołanych na papierze)
Wybrane pamiątkowe zdjęcia z uroczystości - np. grupowe dla przyjezdnych gości - możemy wywołać na poczekaniu w trakcie imprezy na sali.
Możemy dodatkowo wykonać album w formie fotoksiążki w cenie od 350zł.

Cennik

Orientacyjna cena: 1700 PLN / całość

UWAGA - promocja rezerwacje na 2017r. Przyjmujemy rezerwacje na kompleksową obsługę fotograficzno-filmową uroczystości weselnych w promocyjnej cenie 1700 zł. W pakiecie zapewniamy obecność fotografa oraz operatora kamery od przygotowań do oczepin. Pakiet zawiera:

Wszystkie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości w formie elektronicznej (ok.2 tys.szt.)
100 wybranych zdjęć wywołanych na papierze Fuji 10x15 cm.
Film z uroczystości weselnych (Zwykle nagrywamy ok 5 godzin materiału z czego po postprodukcji otrzymujecie ok. 2 godz. i 40 min. filmu).
Film , clip oraz zdjęcia nagrywamy na nośniku USB 3.0 16GB.

Film może zawierać prezentację zdjęć z dzieciństwa i narzeczeństwa młodej pary, przedstawienie rodziców i świadków, reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, zabawy weselnej oraz skrót całości w formie clipu-teledysku.

Zdjęcia obejmują reportaż fotograficzny z uroczystości weselnych j.w. w tym pozowanej sesji np. plenerowej o ile ta ma miejsce w dniu zaślubin.

Wedle życzenia można domówić dodatkowe usługi wg. cennika (reportaż z poprawin, wykonanie foto-księgi, sesję plenerową innego dnia, przygotowanie materiału filmowego do prezentacji w trakcie ślubu np. podziękowań dla rodziców, przygotowanie naklejek na butelki lub zaproszeń z podobizną P.Młodych, dojazd w przypadku odległości od Wrocławia powyżej 100 km).

Rezerwacja terminu wymaga zawarcia pisemnej umowy w naszej pracowni (Dom Handlowy Feniks, Rynek 31, 50-102 Wrocław) lub przez e-mail oraz wpłaty zadatku w wysokości 200 zł. O dostępność terminów proszę pytać.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

606-786...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

FotoZdrojewski
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:50-102
Data dodania: 27-10-2015
Liczba odwiedzin: 237

Polecamy

Nowe ogłoszenia