Fotobudka Crazy Time - Księga Gości w cenie! id:41732

Nakło Śląskie, śląskie
(0)
Dodaj opinię
694-368...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Od dawna zastanawiacie się co zrobić, aby czas Waszego przyjęcia był wyjątkowy dla Was i Waszych gości? My wiemy jak to zrobić – za nami wiele różnego rodzaju imprez, wesel, studniówek, urodzin, oraz jeszcze więcej zadowolonych gości, którzy do dziś wspominają świetną zabawę! To będzie wyjątkowy dzień, a ekipa Crazy Time zatrzyma dla Was chwile radości i zabawy, abyście mogli do nich wrócić, kiedy tylko będziecie mieli ochotę na wspomnienia. Co oferujemy?

– personalizację zdjęć (Wasze imiona, data ślubu)

– dowolny układ fotografii, abyście mogli skomponować album według własnego zamysłu

– nielimitowaną ilość zdjęć, bo uważamy, że nie ma limitu w uwiecznianiu radosnych chwil

– zestaw gadżetów, który rozbawi każdego gościa bez względu na wiek

– pendrive z wszystkimi zdjęciami, abyście sami mogli wybrać najfajniejsze fotki

– fotoalbum do wklejania zdjęć i wpisywania życzeń, abyście życzliwe słowa swoich bliskich mieli zawsze blisko siebie.

Dlaczego wśród innych fotobudek warto postawić właśnie na nas? Choćby i dlatego że pracujemy na najlepszym sprzęcie, a to warto sprawdzić co tam w sercu fotobudki pstryka.

Zapraszamy do kontaktu.

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Mariusz

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Crazy Time
Imię i nazwisko:Mariusz Ćwięczek
Adres:Nakło Śląskieul. Dworcowa
42-620woj. śląskie
694-368...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 25-04-2019, liczba odwiedzin: 87
Telefon
694-368...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie