Zobacz zdjęcia (5)
Fotobudka FotoGablota na Twoim wydarzeniu od 129 zł, Łódź - zdjęcie 1
Fotobudka FotoGablota na Twoim wydarzeniu od 129 zł, Łódź - zdjęcie 2 Fotobudka FotoGablota na Twoim wydarzeniu od 129 zł, Łódź - zdjęcie 3 Fotobudka FotoGablota na Twoim wydarzeniu od 129 zł, Łódź - zdjęcie 4 Fotobudka FotoGablota na Twoim wydarzeniu od 129 zł, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Fotobudka FotoGablota na Twoim wydarzeniu od 129 zł id:46032

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Poczytaj trochę, zamiast cały czas oglądać obrazki w internetach! Fotobudka pojawia się wszędzie tam, gdzie chwile niesamowitej zabawy wymagają uwiecznienia. Zapewnia gościom niezapomnianą rozrywkę oraz wiele radości! Zapomnij o selfie – teraz fotobudka jest najbardziej rozchwytywaną atrakcją na eventach. Selfie? Zaraz, zaraz... można zrobić zdjęcie, zdjęcia? Pewnie, że można! Jeśli masz ochotę na selfie to telefon może być rekwizytem podczas robienia zdjęcia w fotobudce. Tylko nie zapomnij o słodziutkim dziubasku.
Nasza FotoGablota to idealna atrakcja na imprezy firmowe, gdzie integracja i dobra zabawa mają kluczowe znaczenie. Ponadto jest świetnym rozwiązaniem marketingowym, a ograniczać Cię może tylko własna wyobraźnia! Pełna personalizacja zdjęć podkreśli charakter imprezy – to Ty wybierasz co znajduje się na zdjęciach (napisy, logotypy, dodatkowe elementy graficzne)- wszystko według Twoich upodobań. Masz projekt to świetnie- na pewno go wykorzystamy. Jeśli nie, to wykonamy specjalnie dla Ciebie, na Twoje wydarzenie.
Dodatkowo zapewniamy wsparcie świetnych animatorów, którzy pomogą Ci w obsłudze urządzenia oraz skutecznie zachęcą gości do zabawy.
Niezależnie od rodzaju imprezy zagwarantujemy doskonałą atrakcję, którą Twoi goście zapamiętają na długo.
Warto zaznaczyć, że nasi animatorzy mają świetne, pedagogiczne podejście do dzieci. Doświadczenie w tym kierunku jest olbrzymim plusem - dlatego też wybraliśmy właśnie ich! Najmłodsi goście Waszych imprez na pewno nie będą się nudzić! W ofercie również posiadamy atrybuty i stroje dla dzieci, aby mogły się przenieść w magiczny i bajkowy świat podczas zabawy w FotoGablocie.

Wesele? Jeśli czytasz to czysto informacyjnie to dobrze!
Natomiast jeśli już podjąłeś jakieś kroki w tym kierunki i poważnie zastanawiasz się nad ślubem to radzimy przemyśleć to dwa razy zanim będzie za późno! Oj no dobrze, dobrze, na pewno nie będzie tak źle jak mogłoby się wydawać! Ona będzie prała, gotowała i prasowała, a Ty będziesz leżał, oglądał mecze i delektował się swoimi ulubionymi napojami. Jeśli czytają to Panie to można to zmienić. Wyobraźnie macie bogatą, także nic trudnego. W każdym razie jeśli już zdecydowaliście się na ślub a później będzie huczne wesele, to pozwólcie, że zrekompensujemy wam resztę życia ze sobą, tym jednym, wspaniałym dniem i wspólną zabawą w FotoGablocie. Zrobimy Wam takie zdjęcia, że jak później będziecie na nie patrzeć, to cała złość, frustracja i wzajemne zdenerwowanie, opuszczą Was w mgnieniu oka!
Dobra, dzwoń i widzimy się na weselu.
FotoGablota serdecznie zaprasza do wspólnej zabawy!

Dlaczego warto wybrać naszą fotobudke ?

Otrzymujecie:
Nielimitowaną ilość zdjęć w każdym zamówionym pakiecie
Świetne imprezowe gadżety Premium - robione z drewna
Personalizowane wydruki zgodne z Waszymi oczekiwaniami ( własne logo i tekst pod zdjęciami)
Najwyższej jakości zdjęcia
Galerie internetową zabezpieczoną hasłem
Opiekę świetnych animatorów, którzy zapewnią doskonała zabawę
Księgę gości
NAMIOT LEDOWY
Doskonała zabawę na Waszej imprezie
Księgę gości
Pendrive ze zdjęciami
Wybór tła
Możliwość robienia zdjęć w formie GREEN SCREEN
Dodawanie emotikonek na dotykowym pulpicie fotobudki do zdjęć

FotoGablota - Smile Everywherw

Nie zastanawiaj się i zamów już dziś

Każda okazja jest dobra na Twój uśmiech, WESELE! - to szczególny czas, w którym powinniście błyszczeć w blasku jupiterów i fleszy!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łódź, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 231