Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

FOTOBUDKA Okazja id:12707

Kontakt

509-195...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Wadowice, małopolskie
Data dodania: 04-07-2014
Liczba odwiedzin: 986

Oferta

Totalny hit imprezowy - FOTOBUDKA Okazja z Wadowic!!!

To jedna z najnowszych i najciekawszych atrakcji w miejscu gdzie bawi się dużo gości...

UROZMAICI KAŻDE WESELE, URODZINY CZY FIRMOWY EVENT !!!

Fotokabina to przenośne urządzenie do robienia zdjęć. Zapewnia rewelacyjną zabawę, potrafi rozkręcić każdą imprezę! Z nami nie ma mowy o nudzie...

Wystarczy wybrać dowolny gadżet – kapelusz, peruke, a może zabawne okulary? – stanąć przed fotobudką i dotknąć ekranu. Automat zrobi 3 lub 4 zdjęcia i wydrukuje je w niespełna 20 sekund.

Do wyboru zdjęcia kolorowe lub czarno-białe w formacie 10*15 lub dwóch photo stripsach. Każde ze zdjęć oprawione jest w Waszą grafikę i tekst. Przygotowujemy wcześniej indywidualny projekt dostosowany do Waszych potrzeb.
Fotobudka daje pełną wolność w pozowaniu, ze względu na to, że nie ma fotografa, stoisz swobodnie, jak przed lustrem i widzisz każdą swoją minę w ekranie monitora, przez co masz wpływ na swoją kreację :) To naprawdę takie proste! Wspólna zabawa ośmiela najbardziej wstydliwych i świetnie integruje.

Każda impreza jest dobrą okazją, by skorzystać z naszych usług i umilić gościom czas oraz zapewnić niezapomniane wspomnienia.
Na wesele proponujemy Państwu pamiątkowy album, do którego będziecie powracać po latach. Zabawne zdjęcia z dedykacjami gości rozbawią Was do łez :)! Goście będą mogli jedno zdjęcie wkleić i dodać swoją dedykację, drugie zabiorą do domu jako pamiątkę z Waszego wesela.
Wszystkie zdjęcia zrobione podczas imprezy umieszczane są w naszej galerii. Otrzymają Państwo hasło do jej dostępu i to od Was będzie zależało z kim się nim podzielicie ;)

Dodatkowo otrzymujecie wszystkie fotografie na płycie lub pendrive (w zależności od pakietu), aby żadne zdjęcie nie umknęło Waszej uwadze.

Fotobudka może być również użyta jako narzędzie promujące produkty i różnego rodzaju wydarzenia. Całą powierzchnię urządzenia możesz wykorzystać pod reklamę. Baner reklamowy może być również umieszczony bezpośrednio na każdym zdjęciu.

Zapewniamy darmowy dojazd do 50 km od Wadowic!

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

FOTOBUDKA Okazja
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Wadowice
Kod:34-100

Godziny pracy

Pn:09:00 - 07:00
Wt:09:00 - 07:00
Śr:09:00 - 07:00
Cz:09:00 - 07:00
Pt:09:00 - 07:00
Sb:09:00 - 03:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia