Fotobudka na wesele + dmuchana podświetlana kabina id:30020

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Gdynia, pomorskie
Data dodania: 06-08-2017
Liczba odwiedzin: 195

Oferta

Fotobudka jest idealną atrakcją dla wszystkich lubiących zabawę z ogromną ilością śmiechu, wariactwa i nieograniczoną spontanicznością! Fotobudka to najlepszy pomysł na uatrakcyjnienie wszelkiego rodzaju ewentów oraz imprez okazjonalnych. Jest to urządzenie wykonujące zdjęcia bez udziału fotografa. Uczestnicy imprezy obsługują fotobudkę za pomocą ekranu dotykowego. Zdjęcia drukowane są natychmiast po ich zrobieniu. Przy maszynie zawsze czuwa asystent, który jest gotowy udzielić pomocy w razie potrzeby.

Fotobudkę wynajmujemy na określony czas i goście robią tyle zdjęć ile tylko zapragną. Fotobudka jest znakomitym narzędziem marketingowym dla firm. Na zdjęciach można umieścić dane kontaktowe i logo firmy, a także grafikę reklamową z nazwą imprezy – dzięki temu uczestnicy zapamiętają kto był organizatorem imprezy.
Fotobudka wprowadza gości w pozytywny nastrój. Zabawa gwarantowana.

Dmuchana kabina
Posiadamy prestiżową, podświetlaną kabinę

Imprezy:
Fotobudka Foto Chwila jest idealnym rozwiązaniem na każdą okazję - wieczór panieński, wesele, urodziny, imieniny studniówkę czy inną uroczystość w gronie najbliższych. Zdjęcia wykonane naszą fotobudką pozostaną na długo w Twojej kolekcji.

Gadżety:
Liczne gadżety, które możesz wykorzystać w sesji z Fotobudką, sprawią wiele radości uczestnikom zabawy. Posiadamy w ofercie ok 100 gadźetów.

Personalizacja:
To Ty wybierasz układ zdjęć dopasowany do Twoich potrzeb, możesz decydować o ilości zdjęć na wydruku oraz układzie. Na każdym zdjęciu znajdzie się wybrana przez Ciebie personalizacja ( stopka), która będzie przypominała o tym szczególnym dla Ciebie dniu.

Prezent:
Spraw swoim bliskim niecodzienną niespodziankę i zamów Fotobudkę na ich uroczystość, a sprawisz im niezapomniany prezent. Dzięki zdjęciom możesz zatrzymać najszczęśliwsze chwile na długie lata.

To Ty decydujesz o czasie wynajmu fotobudki

Dron:
Możesz uwiecznić swoje chwilę z powietrza, zapoznaj się z ofertą na dronaZapraszamy do skorzystania z oferty

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Fotobudka na wesele + dmuchana podświetlana kabina
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia
Kod:81-232

Nowe ogłoszenia