Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
📸 Fotobudka Premiere ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, Wrocław - zdjęcie 1
📸 Fotobudka Premiere ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, Wrocław - zdjęcie 2 📸 Fotobudka Premiere ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, Wrocław - zdjęcie 3 📸 Fotobudka Premiere ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, Wrocław - zdjęcie 4 📸 Fotobudka Premiere ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

📸 Fotobudka Premiere ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ id:41508

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Szukasz wyjątkowej atrakcji na swoją imprezę? Pragniesz wyróznić to wydarzenie spośród innych ? W takim razie fotobudka to idealny pomysł dla Ciebie, gdyż dzięki niej Twoi goście zapamiętają ten dzień na bardzo długo.

JAK TO DZIAŁA ?

To bardzo proste w obsłudze urządzenie. Wystarczy wybrać gadżety spośród naszej kolekcji, przebrać się, stanąć przed fotobudką, nacisnąć START i uśmiechnąć się. Fotobudka w tym czasie wykona kilka ujęć, a po kilkunastu sekundach możesz odebrać gotowe zdjęcie.

W razie pytań pomocą służy asystent, który jest na miejscu.

JAKI JEST KOSZT ?

W cenniku znajdziesz oferowane pakiety. Możesz także stworzyć swój własny wybierając jakie elementy mają się w nim znaleźć. W tym celu skontaktuj się z nami mailowo.

DLACZEGO FOTOBUDKA PREMIERE ?

Nasza fotobudka wykorzystuje najnowszą technologię dostępną na rynku. W skład wchodzi profesjonalny aparat fotograficzny - lustrzanka, oświetlenie, dotykowy ekran z podglądem na żywo oraz najnowszej generacji drukarka termosublimacyjna. Czas wydruku zdjęcia to zaledwie 10 sekund, a jego jakość i trwałość jest na najwyższym poziomie.

Zapraszam do kontaktu!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, , 51-180, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 931

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie