Zobacz zdjęcia (4)
Fotobudka na Wesele / Event / Imprezę/Instabudka, Tarnów - zdjęcie 1
Fotobudka na Wesele / Event / Imprezę/Instabudka, Tarnów - zdjęcie 2 Fotobudka na Wesele / Event / Imprezę/Instabudka, Tarnów - zdjęcie 3 Fotobudka na Wesele / Event / Imprezę/Instabudka, Tarnów - zdjęcie 4
1 / 4

Fotobudka na Wesele / Event / Imprezę/Instabudka id:23044

Tarnów, małopolskie

O nas

Fotobudka na Wesele / Event / Imprezę - Tarnów, Rzeszów, Kraków

Proszę o kontakt przez stronę internetową f o t o b u d k a . kt2studio . pl inaczej nie będę mógł Państwu odpowiedzieć.

W przeciwieństwie do większości fotobudek nie korzystamy z najtańszego możliwego aparatu cyfrowego. W naszej fotobudce znajduje się lustrzanka firmy Canon.

4 wygodne pakiety - ZDJĘCIA BEZ LIMITU!

Postprodukcja
Dokładnie tak, zdjęcia wykonane z fotobudki również podlegają postprodukcji i są później dodawane do galerii internetowej. Nie oddajemy suchych plików jpg.

Aparat
Nie korzystamy z kitowego obiektywu do lustrzanki. Nasza fotobudka posiada obiektyw portretowy Canon STM ze światłem f/1.8. Różnice widać gołym okiem.

Galeria internetowa
Galeria internetowa będzie doskonałym narzędziem do podzielenia się zdjęciami z gośćmi w formie elektronicznej. Galeria chroniona hasłem.

Profesjonalna FotoBudka z ekranem 21.5 cala w Full HD, najlepszą dostępną drukarką termosublimacyjną, super jasnym portretowym obiektywem f/1.8 oraz masą gadżetów, księgą gości i tak dalej.

#Piękna i pierwsza namacalna pamiątka, którą zabieracie ze sobą zaraz po Weselu czyli Księga Gości (osoby wykonują fotografię w fotobudce, wklejają zdjęcie do księgi wpisując życzenia)
#Potrzebujesz dłuższego czasu działania fotobudki - napisz w celu indywidualnej oferty
#Zamienne tła do wyboru
#Projektowanie grafiki i tekstu na stopkę do zdjęć

liczba odwiedzin: 1369

Wyjątkowe sale weselne w mieście Tarnów

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie