Zobacz zdjęcia (5)
Fotobudka z klasą od DSTagency, Wrocław - zdjęcie 1
Fotobudka z klasą od DSTagency, Wrocław - zdjęcie 2 Fotobudka z klasą od DSTagency, Wrocław - zdjęcie 3 Fotobudka z klasą od DSTagency, Wrocław - zdjęcie 4 Fotobudka z klasą od DSTagency, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Fotobudka z klasą od DSTagency id:27171

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Fotobudka jest nowoczesnym, przenośnym automatem do robienia zdjęć. Posiada dotykowy, intuicyjny 19‘ ekran z podglądem na żywo. Dzięki niemu pozowanie do zdjęć jest bardzo proste. Wystarczy wcisnąć „START” i fotobudka wykona serię zdjęć, a po kilku sekundach cieszysz się zdjęciami wywoływanymi na profesjonalnym papierze fotograficznym. Fotobudkę wynajmujesz na określoną ilość godzin i za nic więcej już nie płacisz. Pstrykasz zdjęcia bez limitu!

Do postawienia naszej Fotobudki potrzebujemy jedynie 3x4m powierzchni oraz zasilanie 230V. W przypadku pracy na dworze, posiadamy elegancki namiot ochronny.

Dosyć nudy! Załóż brodę, wąsy, okulary i przenieś się w inny wymiar. Uwolnij radość, integruj się z bliskimi i miej wspaniałą pamiątkę na lata.

Wyróżniamy się:
- nasza fotobudka jest elegancka i pasuje do każdego typu imprezy
- posiadamy kotary, dzięki czemu uczestnicy zabawy mogą poczuć się swobodniej
- na indywidualne zapotrzebowanie klienta możemy wykonać baner z dowolnym tłem o powierzchni ponad 3m^2
- posiadamy profesjonalną drukarkę DNP DS-RX1 dzięki temu ze zdjęcia są wywoływane, a nie drukowane ich jakość jest znacznie lepsza, a wydruki są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, zalanie oraz szkodliwe promieniowanie UV.
Zapraszamy!

liczba odwiedzin: 1719

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie