Fotograf i filmowanie uroczystości ślubnych id:19003

Oferta
Dodaj do plannera

Wolne terminy mamy na 2017/18 r. Proponujemy kompleksową obsługę fotograficzną Waszego wesela i ślubu. W jej ramach możesz liczyć na reportaż z całej uroczystości, nieszablonowe zdjęcia, ładne portrety, a także fotografie indywidualne poszczególnych uczestników wraz z osobami towarzyszącymi. Do Waszej dyspozycji oddajemy również kufer pełen gadżetów do charakteryzacji do zwariowanych sesji fotograficznych.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 1350 PLN / wesele

FOTOGRAFOWANIE
Pakiet stalowy - Fotoreportaż wraz z sesją plenerową w dniu ślubu w cenie 1350zł. Praca na lustrzankach. 
Pakiet srebrny - Fotoreportaż z sesją plenerową w innym dniu niż uroczystość w cenie 1750zł. Praca na lustrzankach. Album Foto. 
Pakiet złoty - Dwóch fotografów na weselu fotoreportaż z sesją plenerową i narzeczeńską w innym dniu niż uroczystość możliwość prezentacji slajdów i fotografią natychmiastową w cenie 2600 zł. Praca na lustrzankach. Foto-Książka i Album Foto. 

Dostęp do zdjęć przez internet na DVD, Blu Ray czy pamięci USB do wyboru w 3 kopiach;

WIDEOFILMOWANIE
Pakiet stalowy - Krótko metrażowy film w dniu uroczystości o długości 60-90 min w cenie 1850 zł. Film w jakości Full HD DSLR. Praca jedną lustrzanką przez jednego operatora. Teledysk ślubny na końcu filmu. Prosty montaż. Dźwięk nagrywany przez zewnętrzne rejestratory dźwięku. Dowolne utwory w Twoim filmie. 
Pakiet srebrny - Pełno metrażowy film z teledyskami lub podziękowaniami rodzicom o długości 90-120 min w cenie 2200zł. Film w jakości Full HD DSLR. Praca dwiema lustrzankami przez jednego operatora. Teledyski ślubne w filmie. Prosty montaż. Dźwięk nagrywany przez zewnętrzne rejestratory dźwięku. Dowolne utwory w Twoim filmie. 
Pakiet złoty - Ciekawy film z teledyskami lub podziękowaniami rodzicom o długości 90-120 min w cenie 3000 zł. Film w jakości Full HD DSLR. Praca dwiema lustrzankami przez dwóch operatorów. Teledyski ślubne i plenerowe w filmie. Nowoczesny montaż i efekty specjalne. Dźwięk nagrywany przez zewnętrzne rejestratory dźwięku.

Dowolne utwory w Twoim filmie z katalogu ZAiKSu. Dostęp do filmu przez internet na DVD, Blu Ray czy pamięć USB do wyboru 3 kopie. 

FOTO-WIDEO
Pakiet stalowy - film z teledyskami o długości 90 min i fotoreportaż z sesją plenerową w dniu uroczystość cena 3000 zł. Film w jakości Full HD DSLR. Praca jedną lustrzanką przez jednego operatora. Teledysk ślubny na końcu filmu. Dźwięk nagrywany przez zewnętrzne rejestratory dźwięku. Dowolne utwory w Twoim filmie z katalogu ZAiKSu. 
Jeden fotograf. 
Pakiet srebrny - film z teledyskami lub podziękowaniami rodzicom o długości 90-120 min i fotoreportaż z sesją plenerową w innym dniu niż uroczystość cena 3600 zł. Film w jakości Full HD DSLR. Praca dwiema lustrzankami przez jednego operatora. Teledyski ślubne w filmie. Dźwięk nagrywany przez zewnętrzne rejestratory dźwięku. Dowolne utwory w Twoim filmie z katalogu ZAiKSu. 
Jeden fotograf. Album Foto.
Pakiet złoty - film z teledyskami lub podziękowaniami rodzicom o długości 90-120 min i fotoreportaż z sesją plenerową i narzeczeńską w innym dniu niż uroczystość cena 4500 zł. Film w jakości Full HD DSLR. Praca dwiema lustrzankami przez dwóch operatorów. Teledyski ślubne i plenerowe w filmie. Nowoczesny montaż i efekty specjalne. Dźwięk nagrywany przez zewnętrzne rejestratory dźwięku. Dowolne utwory w Twoim filmie z katalogu ZAiKSu. 
Jeden fotograf, który ma możliwość prezentacji zdjęć podczas ślubu i fotografią natychmiastową. Foto-Książka i Album Foto.

Dostęp przez internet na DVD, Blu Ray czy pamięć USB do wyboru 3 kopie.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Fotograf i filmowanie uroczystości ślubnych
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Ełk
Kod:19-300
Data dodania: 07-02-2016
Liczba odwiedzin: 206

Godziny pracy

Pn:08:00 - 18:00
Wt:08:00 - 18:00
Śr:08:00 - 18:00
Cz:08:00 - 18:00
Pt:08:00 - 18:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:nieczynne

Polecamy

Nowe ogłoszenia