Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Fotograf i kamerzysta na wesele - Widzimy Się W Kadrze, Białystok - zdjęcie 1
Fotograf i kamerzysta na wesele - Widzimy Się W Kadrze, Białystok - zdjęcie 2 Fotograf i kamerzysta na wesele - Widzimy Się W Kadrze, Białystok - zdjęcie 3 Fotograf i kamerzysta na wesele - Widzimy Się W Kadrze, Białystok - zdjęcie 4 Fotograf i kamerzysta na wesele - Widzimy Się W Kadrze, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Fotograf i kamerzysta na wesele - Widzimy Się W Kadrze id:49619

Białystok, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera

Poszukując fotografa i kamerzysty ślubnego pewnie zadajecie sobie mnóstwo pytań. Pozwólcie że opowiemy o sobie:

KIM JESTEŚMY?
Otwartymi ludźmi, którzy całkiem dobrze czują się w swoim towarzystwie (już od 9 lat). Od 2020 jesteśmy małżeństwem, więc dokładnie wiemy jak wygląda organizacja ślubu z perspektywy państwa młodych. W 100 % angażujemy się w każdą realizację, aby tworzyć dla Was kadry na najwyższym poziomie.

GDZIE NAS ZNAJDZIECIE?
Jako fotograf ślubny i kamerzysta na wesele pracujemy na terenie całej Polski, najczęściej w woj Podlaskim, woj Mazowieckim oraz woj Warmińsko-Mazurskim między innymi w: Białystok, Ełk, Augustów, Suwałki, Grajewo, Hajnówka, Giżycko, Olsztyn, Szczytno, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Zambrów, Siedlce, Ciechanowiec. Korzystając z naszego pakietu foto/video zyskujecie fotografa i kamerzystę na Wasze wesele. Mniej formalności, większa wygoda, ułatwiony kontakt. Zapraszamy do współpracy i obejrzenia portfolio fotografii i filmów ślubnych.

CO OFERUJEMY?
Oferujemy Wam nasze pełne zaangażowanie w to żeby zapewnić Wam unikatowe pamiątki z Waszego najważniejszego dnia. Fotografie i filmy ślubne przypomną Wam unikalne momenty, chwile które mogłyby zniknąć z pamięci po pewnym czasie. Czy warto mieć takie pamiątki? Wydaje mi się, że odpowiedź jest prosta, zwłaszcza że jesteście w trakcie poszukiwań fotografa ślubnego i kamerzysty na wesele. :)

JAK PRACUJECIE?
Przede wszystkim uwielbiamy pracować jak fotoreporterzy. Zazwyczaj niewidoczni, ujawniamy się tylko w tych momentach w których trzeba ....no i nie lubimy reżyserki, jeśli chcecie powtarzać 150 razy wjazd do domu lub nalewanie szampana to z nami może się nie udać, preferujemy naturalność i piękno uciekających chwil dnia ślubu.

Jeśli zainteresowała Was nasza odpowiedź na kilka podstawowych pytań to zapraszamy na nasze media społecznościowe, na naszą stronę i do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Widzimy Się W Kadrze!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9662151027
Adres: Białystok, , 15-024, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 973

Popularne miasta w okolicy