Fotograf Mateusz Michalik id:14043

Oferta
Dodaj do plannera

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. W mojej galerii znajdziecie zdjęcia ślubne, sesje plenerowe, reportaż ślubny z kościoła, zdjęcia dzieci, portrety. Wyjątkowe zdjęcia mają niesamowitą oprawę w postaci albumu fotograficznego lub fotoksiążki, fotografie wykonane są na papierze jedwabistym tworząc niesamowitą pamiątkę z uroczystości do której można powracać w każdej chwili. Opcją dla albumu tradycyjnego jest fotoksiążka która również jest w mojej ofercie. W fotografii ślubnej staram się uchwycić to co nie zawsze jest zauważalne. W tak ważnym i niepowtarzalnym dniu, istotne jest, aby szczerość uczuć została utrwalona na wyjątkowej fotografii. Potwierdzenie tego znajdą Państwo na moich zdjęciach.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 1400 PLN / wesele

Koszt reportażu ślubnego wynosi: 1400zł

Cena zawiera:
-przygotowania do uroczystości
-ceremonia(kościół, USC)
-zabawa weselna(do godz. 1.00)
-plener w dniu ślubu
-na życzenie galeria na stronie internetowej
Do wyboru 1 opcja:

Album tradycyjny z odbitkami w formacie 15x20 oraz 20x30 wykonane są na papierze jedwabistym, umieszczone w stylowym albumie o wymiarach strony 32x27,5cm.Dodatkowo klient otrzymuje 20szt odbitek 15x20(papier jedwabisty) oraz płytę DVD ze wszystkimi zdjęciami.

Fotoksiążka 15rozkładówek(30stron) o wymiarach 60x30cm .Dodatkowo klient otrzymuje 20szt odbitek 15x20(papier jedwabisty) oraz płytę DVD ze wszystkimi zdjęciami.


Plener w innym dniu dopłata -100zł

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

664-503...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Fotograf Mateusz Michalik
Województwo:śląskie
Miejscowość:Sosnowiec
Data dodania: 05-02-2015
Liczba odwiedzin: 346

Polecamy

Nowe ogłoszenia