Zobacz zdjęcia (5)
Malwina Atras FOTOGRAF na ślub i wesele , Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 1
Malwina Atras FOTOGRAF na ślub i wesele , Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 2 Malwina Atras FOTOGRAF na ślub i wesele , Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 3 Malwina Atras FOTOGRAF na ślub i wesele , Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 4 Malwina Atras FOTOGRAF na ślub i wesele , Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 5
1 / 5

Malwina Atras FOTOGRAF na ślub i wesele id:25085

Gorzów Wielkopolski, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Kocham to co robię. Moja praca zawodowa jest jednocześnie moją największą pasją. Dzięki temu codziennie rano wstaje z łóżka z uśmiechem na twarzy. Najważniejsze dla mnie jest bycie tu i teraz. Każdy dzień i każda chwila jest bowiem wyjątkowa i nigdy się nie powtórzy. Staram się więc czerpać jak najwięcej pozytywnych emocji z każdej sekundy życia.

Kocham podróże i jeśli tylko mam odrobinę wolnego czasu staram się odwiedzać nowe miejsca. Nie tylko te odległe, ale i te bliższe. Nie zawsze ważny jest cel, ale sam fakt podróżowania. Dzięki temu poznajemy nie tylko świat dookoła, ale i samych siebie.

Uwielbiam spędzać czas z ludźmi. Im bardziej szczerzy, prawdziwi i pełni pasji są, tym lepiej. Jeśli właśnie nie robię zdjęć, nie spotykam się ze znajomymi, lub nie przygotowuje Waszych zdjęć do odbioru to na pewno czytam książkę, albo gotuje. Fotografia, gotowanie, podróże, książki i cudowni ludzie dookoła to dla mnie synonimy szczęścia.

Na pewno nie jestem najlepszym fotografem na świecie. Jak każdy popełniam błędy i czasami mam gorszy dzień, ale wkładam w to co robię całą siebie i staram się robić wszystko najlepiej jak potrafię. Każda sekunda naszego życia jest piękna i jedyna w swoim rodzaju. Każda jest więc warta utrwalenia. Każde zdjęcie opowiada swoją własną historię. Bardzo chętnie opowiem również Waszą... - > Malwina Atras

Life is the greatest journey you will ever be on...

MALWINA ATRAS FOTOGRAF GORZÓW

FOTOGRAF GORZÓW / FOTOGRAF LUBUSKIE / FOTOGRAF ZIELONA GÓRA
ZDJĘCIA ŚLUBNE / FOTOGRAF NA ŚLUB I WESELE

liczba odwiedzin: 1577

Popularne miasta w okolicy