Zobacz zdjęcia (5)
Fotograf - Profesjonalne zdjęcia ślubne , Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 1
Fotograf - Profesjonalne zdjęcia ślubne , Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 2 Fotograf - Profesjonalne zdjęcia ślubne , Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 3 Fotograf - Profesjonalne zdjęcia ślubne , Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 4 Fotograf - Profesjonalne zdjęcia ślubne , Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 5
1 / 5

Fotograf - Profesjonalne zdjęcia ślubne id:23783

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Nietuzinkowa fotografia ślubna to niezwykła pamiątka, która nie przestanie czarować Was przez długie lata. Dzieje się tak, ponieważ przy współpracy z każdą Parą Młodą stawiam na Waszą spontaniczność i komfort,ja zapewniam oryginalność oraz wyjątkowość zdjęć. Jako fotograf staram się być wszystkowidząca i zarazem niewidzialna, by nie przeszkadzać Wam w tym wyjątkowym dniu, a tym samym uchwycić emocje które czasami pojawiają się na kilka sekund - jak na przykład 'first look' - czyli pierwsze spotkanie Młodej Pary... :)


Proponujemy Młodym Parom gotowe pakiety ślubne, lub zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej oferty. Istnieje możliwość rozszerzenia pakietów o sesje narzeczeńską, utworzenie fotoalbumu ślubnego, wklejenie zdjęć do albumu tradycyjnego, drugiego fotografa i wszystkie inne opcje, które sobie wymarzyliście. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie.

UWAGA! DO KOŃCA ROKU NIŻSZA CENA!
Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą.

Fotografuję głównie na terenie Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Wrocławia, aczkolwiek dla zainteresowanych jestem w stanie dojechać na drugi koniec Polski. :)

Opinie (3)

Fotograf - Profesjonalne zdjęcia ślubne id:23783
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Monika
5.00
 / 5
Data imprezy: 03-06-2021
Kalisz
Data dodania: 23-06-2022

Profesjonalizm w każdym calu. Zdjęcia piękne, nie mogłabym wyobrazić sobie piękniejszych ujęć. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze. Polecam i na pewno nie raz skorzystam z oferty.

Katarzyna
23-06-2022

Dziękuję Moniko! To była fantastyczna uroczystość :) Cieszę się, ze mogłam towarzyszyć Wam w Tym Dniu! Do zobaczenia na kolejnych sesjach :)

A
Ania i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-11-2017
Stawiszyn
Data dodania: 12-03-2018

Super fotografka :)
Bardzo dobrze się nam współpracowało, od sesji narzeczeńskiej aż po ślubną. Kasia ma bardzo przyjacielskie podejście dzięki czemu likwiduje wszelkie stresy dnia ślubnego.
Wykazuje się dużym zaangażowaniem i poświęceniem a także otwartością na wszelkie pomysły
Całość zaowocowała świetnymi zdjęciami, które będą pamiątką na lata

Jak najbardziej polecamy :)

K
Katarzyna Łapińska
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2016
Wrocław
Data dodania: 29-11-2016

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Kasią. Piękne fotografie. Cudownie uchwycone chwile, które dzięki niej zostaną z nami na zawsze! Świetnie się z nią czuliśmy. Na plenerze dała z siebie wszystko, poświęciła nam wtedy mnóstwo czasu. Zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. I to wszystko w super cenie. Gorąco POLECAMY!!!

liczba odwiedzin: 2486

Popularne miasta w okolicy