Fotograf ślubny id:7987

Oferta
Dodaj do plannera

Oferuję Państwu profesjonalne i nowoczesne podejście do ślubnego reportażu. Jest to Państwa ślub, dlatego jak fabryka marzeń staram się uwiecznić atmosferę dnia Waszych zaślubin, wszelkich przygotowań, a także wesela. Niezapomnianym przeżyciem dla Was będzie też pamiątkowa sesja ślubna, gdzie Wasze pomysły połączone z moimi dadzą wymarzony efekt.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener
  • studio

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 1600 PLN / godz.

Proponuję trzy pakiety oraz indywidualną możliwość stworzenia własnego.

MINIMUM - obejmuje zdjęcia podczas ceremonii (pakiet preferowany przez Pary biorące ślub cywilny) oraz mój czas do godziny dwudziestej-pierwszej w tym czasie fotografuję wesele (obiad z rodziną), państwa młodych z rodziną oraz proponuję wyjście na sesję plenerową. Obrobione zdjęcia w liczbie nie mniejszej niż 150 oddaję Państwu w na płycie DVD i opcji na życzenie w formie foto-książki lub fotoalbumu.

STANDARD - obejmuje zdjęcia podczas przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii, wesela do godziny pierwszej w nocy, zdjęcia z rodziną oraz około 3-godzinny plener. Sesja plenerowa odbywa się w przeciągu 2 tygodni po uroczystości. Obrobione zdjęcia w liczbie nie mniejszej niż 300 oddaję Państwu w na płycie DVD i opcji na życzenie w formie foto-książki lub fotoalbumu.

MAKSIMUM - przeznaczony jest dla najbardziej wymagających klientów. Na plener przeznaczony jest cały dzień od wczesnego rana do nocy. Poza tym obejmuje zdjęcia podczas przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii, wesele do godziny pierwszej w nocy oraz zdjęcia z rodziną. Sesja plenerowa odbywa się się w przeciągu 2 tygodni po uroczystości.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Fotograf ślubny
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz
Kod:85-643
Data dodania: 24-04-2012
Liczba odwiedzin: 876

Nowe ogłoszenia