Fotograf ślubny Ania Tomczak id:18598

Oferta
Dodaj do plannera

Unikając wytartych sloganów typu – jak bardzo kocham fotografię lub – że fotografia to moja pasja, pragnę podkreślić, że staram się być perfekcjonistką. Wyznaję zasadę, że człowiek uczy się przez całe życie dlatego od każdego zrobionego zdjęcia wymagam jeszcze więcej a każdą kolejną sesję chcę wykonać jeszcze lepiej.

Ukończyłam dwuletnią szkołę fotograficzną, która była tylko początkiem drogi i bramą wprowadzającą mnie do świata fotografii. Od tego czasu bezustannie ulepszam warsztat biorąc udział w szkoleniach organizowanych przez najlepszych polskich fotografów, trzymam rękę na pulsie nowoczesnej obróbki zdjęć i podążam za najnowszymi trendami w dziedzinie fotografii.

Podejmując się zdjęć staram się dokładnie zapoznać z Waszymi oczekiwaniamy, potrzebami i wizjami, bo tak naprawdę to Wy sami kształtujecie w znacznym stopniu fotografie, które dla Was wykonuję. Bez Waszego wsparcia, zaangażowania i entuzjazmu nie mogłabym osiągnąć oczekiwanych rezultatów.
Jeśli zajdzie taka potrzeba fotografuję na terenie całego świata :)

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i mam nadzieję do zobaczenia na sesji.

Dodatkowe informacje

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / dzień

Do tematu fotografii ślubnej podchodzę bardzo kompleksowo, moja oferta to zarówno zdjęcia jak i specjalne formy ich prezentowania czyli albumy ślubne, fotoksiążki, galerie internetowe, autorskie okładki i płyty ze zdjęciami, niespodzianki dla rodziców.

Dla Młodych Par przygotowałam pakiety usług fotograficznych a ich zakres został precyzyjnie przemyślany tak by każdy klient mógł dostosować je do swoich indiwidualnych potrzeb. Jestem otwarte na sugestie, cenię spotaniczność i własną inwecję. W każdy pakiet władam taką samą ilość zaangażowania.

W mojej fotografii dążę to tego by utrwalać chwile pełne przeróżnych emocji – radości, wzruszeń szczęścia. Staram się aby w pełni odwzorować rzeczywistość i abyście za kilka lat parząc na nie, wrócili wspomnieniami do danego dnia i poczuli klimat tamtych chwil.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Fotograf ślubny Ania Tomczak
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:50-528
Data dodania: 26-01-2016
Liczba odwiedzin: 398

Polecamy

Nowe ogłoszenia