Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

Fotograf ślubny Izabela Gawron Fotografia id:20387

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (2)
Bytom, śląskie
Data dodania: 09-04-2016
Liczba odwiedzin: 607

Oferta

Nazywam się Izabela. O fotografii można napisać dużo, ja po prostu uwielbiam robić zdjęcia. Pierwsze miejsce w wykonywanej przeze mnie pracy zajmują zawsze ludzie, Wasze emocje i indywidualne historie. Lubię naturalne, jasne, spontaniczne zdjęcia. Dokumentować nie reżyserując, taką tworzę dla Was fotografię.

Jeśli spodobał się Wam mój styl, macie pytania dotyczące oferty, chcielibyście podzielić się własnymi pomysłami na ten szczególny dzień - napiszcie.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Fotograf ślubny Izabela Gawron Fotografia id:20387
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Ewelina i Artur
Dodano: 23-05-2016
Data imprezy: 06-06-2015
Izabela towarzyszyła nam z aparatem podczas sesji narzeczeńskiej i w dniu naszego ślubu :) Atmosfera sesji cudowna, radosna i pełna pomysłów :) Dziękujemy za wyjątkowe zdjęcia.
(5)
Autor: Aleksandra Gajda
Dodano: 23-05-2016
Data imprezy: 29-08-2015
29.08.2015r. tak ważny dla nas dzień:) Zawarcie związku małżeńskiego przed Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Dąbrowie Górniczej – Jadwigą Chętkowską. W tym dniu towarzyszyli nam świadkowie, rodzice, zaproszeni goście oraz Iza – fotograf z pasją i powołaniem. Każdemu kto planuje skromny ślub czy też wystawne wesele jako fotografa polecę Izę:) Profesjonalistka, kobieta, która kocha co robi :) Zwariowana z głową pełną pomysłów. :) Najlepsze zdjęcia w plenerze :) Pełen luz, zero spięcia, stresu :)

Dane kontaktowe

Fotograf ślubny Izabela Gawron Fotografia
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bytom

Nowe ogłoszenia