Zobacz zdjęcia (5)
Fotograf ślubny - Paweł Cętka-Sobotkiewicz, Szczecin - zdjęcie 1
Fotograf ślubny - Paweł Cętka-Sobotkiewicz, Szczecin - zdjęcie 2 Fotograf ślubny - Paweł Cętka-Sobotkiewicz, Szczecin - zdjęcie 3 Fotograf ślubny - Paweł Cętka-Sobotkiewicz, Szczecin - zdjęcie 4 Fotograf ślubny - Paweł Cętka-Sobotkiewicz, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Fotograf ślubny - Paweł Cętka-Sobotkiewicz id:56000

Szczecin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Z wielką przyjemnością, profesjonalizmem jak i starannością tworzę reportaże ze ślubu oraz wesela. Cała fotohistoria obejmuje wszystkie etapy ślubu, takie jak przygotowania, sesja narzeczeńska, ceremonia ślubna oraz wesele.

Podczas fotografowania ślubu, moim celem jest minimalne ingerowanie w całe wydarzenie, aby pozwolić parze młodej swobodnie przeżywać ten niezwykły dzień. Skupiam się na uwiecznieniu dla Was najważniejszych chwil.

Najwyższą wartość przywiązuję do autentyczności wydarzenia oraz opowiedzenia kompletnego, pięknego albumu, który opowie historię Waszego ślubu poprzez zdjęcia. Jako fotograf ślubny Szczecin, kładę ogromny nacisk na jakość wykonanej pracy, dążąc do osiągnięcia perfekcji.

Mój styl zdjęć ślubnych polega na uchwyceniu naturalnych emocji, spontanicznych gestów i subtelnych detali, które sprawiają, że Wasze zdjęcia będą wyjątkowe i pełne magii. Jestem obecny, nie narzucając się, abyście mogli cieszyć się chwilą w pełni.

Gwarantuję pełny reportaż, uwieczniając najważniejsze momenty oraz wszystko to, o czym wcześniej się umówiliśmy podczas naszych spotkań przed ślubem. Moim celem jest stworzenie wspomnień, które przetrwają przez lata, każdorazowo przywołując w Was uśmiech na twarzy i wzruszenie w sercu.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio, gdzie znajdziesz przykładowe prace, które stworzyłem dla moich dotychczasowych klientów. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się ze mną, a razem stworzymy piękną historię za pomocą zdjęć.

Twoja historia też może zostać zauważona!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Paweł Cętka-Sobotkiewicz
Adres: Szczecin, ul. Reduty Ordona87a/8, 71-180, woj. zachodniopomorskie
liczba odwiedzin: 56

Popularne miasta w okolicy