Fotograf-zdjecia-ślubne id:8782

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 28-09-2012
Liczba odwiedzin: 472

Oferta

Chciałbym zaprezentować i zachęcić Państwa do zapoznania się z moją ofertą .

Oferta fotografii ślubnej skierowana jest do każdej Pary Młodej, której zależy na profesjonalnym wykonaniu zdjęć ślubnych i uczciwym podejściu do wykonywanej pracy.
Moje doświadczenie w branży fotograficznej oraz wykształcenie fotograficzne - jestem fotografem prasowym, współpracującym z wieloma wydawnictwami w Polsce ( publikacje prawie we wszystkich tytułach prasowych w Polsce jak i za granicą ), dają Wam - Parze Młodej gwarancję zawodowego podejścia do wykonywanej pracy.
Jestem profesjonalistą w dziedzinie fotografowania uroczystości ślubnych. Zamawiając u mnie realizację zdjęć z tak ważnej uroczystości, mają Państwo gwarancję jakości  i solidności a przede wszystkim uczciwości.
Nie „dorabiam po godzinach”, pracując na co dzień w innym sektorze zawodowym, jak to często ma miejsce w tej branży, kosztem jakości zleceń. Jestem czynnym fotoreporterem. Swój reporterski warsztat rozwijałem i rozwijam pracując w największych polskich agencjach prasowych/fotograficznych (PAP, FOTONOVA, FORUM).
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży fotograficznej, gwarantuję zdjęcia najwyższej jakości.
Moje wykształcenie i doświadczenie fotograficzne daje Państwu poczucie bezpieczeństwa, a zlecając realizację uroczystości ślubnej, nie martwią się Państwo o jakość zdjęć. Jest to moja pasja i sposób życia.
Realizuję cały przebieg uroczystości ślubnej: reportaż ślubny, uroczyste przyjęcie weselne, sesje ślubne, narzeczeńskie.
Pracuję na najlepszym sprzęcie fotograficznym i graficznym, stawiając na jakość zdjęć. 
Nie uznaję kompromisów wykonując swą pracę, starając się aby zdjęcia były jak najlepsze.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Dane kontaktowe

Fotograf-zdjecia-ślubne
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia