Zdjęcia | Oferta | Opinie 3

FOTOGRAFIA EMOCJI, LUDZI, KOLORÓW I ŚWIATŁA id:9874

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (3)
Łódź, łódzkie
Data dodania: 10-03-2013
Liczba odwiedzin: 1183

Oferta

Witam Was i zapraszam do mojego świata. Świata fotografii, który jest moim życiem, moją pasją. Zaszczytem dla mnie jest robić to co kocham i fotografować najpiękniejsze chwile Waszego życia:) Fotografia ślubna, jest szczególną dziedziną fotografii, w której by pokazać to co najważniejsze nie wystarczy być dobrym rzemieślnikiem, trzeba umieć pokazać uczucia, chwile i miłość.

W ofercie:
Sesja Narzeczeńska
Reportaż z dnia ślubu
-przygotowania
-błogosławieństwo
-ceremonia zaślubin
-wesele
Sesja zdjęciowa w dniu ślubu lub w innym terminie po ślubie w dowolnym miejscu w kraju i za granicą.

Ponadto duży wybór najwyższej jakości fotoalbumów.
Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, na którym będziecie mogli Państwo ocenić jakość materiałów. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, bowiem każda para jest inna i ma inne oczekiwania co do pamiątki z najważniejszego dnia życia. Dlatego też w celu zapoznania się z pełną ofertą i wyceną pakietów zapraszam do kontaktu osobistego lub mailowego.

Na co dzień mieszkam w Łodzi, ale dojazd nie stanowi dla mnie problemu i pracuję na terenie całego Kraju. Również na sesję plenerową mogę wybrać sie z Wami zarówno nad morze, w góry czy za granicę.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.
Anita Komorowska - Fotograf Ślubny i Rodzinny

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: FOTOGRAFIA EMOCJI, LUDZI, KOLORÓW I ŚWIATŁA id:9874
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Agnieszka
Agnieszka
(5)
Dodano: 30-03-2013
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Anita fotografuje tak, że praktycznie w ogóle nie zwraca się na nią uwagi dzięki czemu zdjęcia wychodzą bardzo naturalnie. W kontakcie personalnym bardzo miła osoba a to co wyczynia z aparatem – rewelacja Dzięki niej mamy przepiękny reportaż od przygotowań do wesela włącznie a nawet wkradł się mały szybki plener mimo, że w umowie go nie mieliśmy. Zdjęcia podobają się dosłownie wszystkim a album, który zaprojektowała nam Anita robi furorę! Nie ma tygodnia żebyśmy nie oglądali zdjęć lub albumu . Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i na pewno z przyjemnością będziemy wracać.
Dorota
Dorota
(5)
Dodano: 10-03-2013
Data imprezy: 01-12-2012
Anita, długo szukałam słów by opisać w słowach magię Twoich zdjęć, które upamiętniły ten ważny dla Nas dzień jakim jest ślub i wesele...a plener ślubny , który zorganizowałaś okazał się wspaniałą przygodą :) Nie ma nic przyjemniejszego niż współpraca z osobą, która kocha to co robi i wkłada w to całe swoje serce. Z podziwem patrzyłam jaką przyjemność sprawia Ci zabawa światłem i igranie z cieniem. Wrażliwość i otwartość na świat i to co piękne sprawia, że fotografie przepełnione są magią, która pozwala na zatrzymanie niepowtarzalnych chwil.
Dziękuję
Aneta i Tsunaki
Aneta i Tsunaki
(5)
Dodano: 10-03-2013
Data imprezy: 11-08-2012
Jesteśmy z mężem oboje bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Anitą. Zdjęcia wyszły prześlicznie. Albumy robią furorę wśród rodziny i znajomych. Będziemy mieć przepiękną pamiątkę. Dziękujemy Bardzo za włożenie ogromu pracy i serca w to by tak ważny dla nas dzień został uwieczniony w szczególny sposób

Dane kontaktowe

FOTOGRAFIA EMOCJI, LUDZI, KOLORÓW I ŚWIATŁA
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Kod:91-051

Nowe ogłoszenia