Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Fotografia MZawadka id:18393

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lubliniec, śląskie
Data dodania: 20-01-2016
Liczba odwiedzin: 196

Oferta

Witam serdecznie na mojej stronie internetowej, a jednocześnie w internetowym portfolio. Nazywam się Mateusz Zawadka i na co dzień mieszkam w miejscowości Lubliniec w województwie śląskim. Fotografią zajmuję się od 2005 roku, a swoje pierwsze kroki stawiałem jeszcze jako dziecko i już wtedy ciągnęło mnie do aparatu fotograficznego. Jednak dopiero jako nastolatek zacząłem rozwijać się w kierunku fotografii cyfrowej. Na co dzień zajmuję się fotografią reportażową dotyczącą lokalnych wydarzeń, jednakże wykonuję usługi m. in. fotografii ślubnej, reklamowej czy sesji zdjęciowych. Z powyższego menu możesz obejrzeć moje prace. Zdjęcia podzieliłem na kilka kategorii: fotografia ślubna, sesje zdjęciowe czy pozostałe. W tej ostatniej znajdziesz fotografie np. z koncertów czy prymicji.
Chcę również aby moja strona trochę ożyła i zachęcała Ciebie do częstych odwiedzin. Dlatego postaram się zamieszczać tutaj swoje wpisy w formie blogu. Moje wizytówki można znaleźć na Facebooku czy Instagramie.
Główny obszar mojej działalności to Lubliniec i powiat lubliniecki, jednakże zapraszam do współpracy mieszkańców województwa śląskiego m.in. Częstochowy, Katowic, Tarnowskich Gór, czy województwa opolskiego - Opole, Kluczbork, Dobrodzień, Nysa

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Fotografia MZawadka
Województwo:śląskie
Miejscowość:Lubliniec
Kod:42-700

Nowe ogłoszenia