Fotografia Sebastian Dudziński id:35718

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Fotografia Sebastian Dudziński

Nowy użytkownik
515-094...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Łódź, łódzkieZobacz na mapie
Data dodania: 14-05-2018
Liczba odwiedzin: 47

Oferta

Nazywam się Sebastian Dudziński,

Reportaż jest jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy, jakie miałem okazje robić do tej pory. Za każdym razem nieprzewidywalny. Rozpisany co do minuty na kartce, a tak strasznie zaskakujący.
Sztuką jest uchwycenie uczuć, odruchów i zdarzeń, które tak naprawdę, nigdy w życiu już się nie powtórzą. Radość i łzy, które są niepowtarzalne i których tak samo, jak czasu nie da się zatrzymać.

Szczęściem jest jednak uchwycenie tych najcenniejszych dla ludzi. Żeby patrząc na nie po latach mogli poczuć się, w jakimś stopniu tak jak w tamym miejscu.

Patrząc na spływającą po poliku łzę ojca oddającego rękę córki. Można zrozumieć jak wielkie emocje, towarzyszyły tej krótkiej chwili. To właśnie je staram się uchwycić.

Jestem fotografem i grafikiem od kilkunastu lat. Każdego dnia starając robić się jeszcze lepsze zdjęcia niż dnia poprzedniego. To nie kończąca się rywalizacja z samym sobą, dzięki czemu zawsze, kiedy biorę w rękę aparat wiem, że będę jeszcze lepszy.

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.