Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Fotografia ślubna id:14564

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 31-03-2015
Liczba odwiedzin: 221

Oferta

Fotografia to moja życiowa pasja. Posiadam w tym zakresie wieloletnie doświadczenie.

Ciągle się rozwijam, szlifuję warsztat, a także korzystam z porad i wskazówek najlepszych, uznanych fotografów ślubnych na świecie - wszystko po to, aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Fotografia ślubna Kraków to dziedzina w której się specjalizuję.

Moja fotografia ślubna Kraków jest skierowana do osób, które mają dosyć standardowego podejścia do tego typu usług. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, odpowiednio przygotowuje się do jego wykonania - wszystko po to, aby w tym jakże wspaniałym dniu mieć rozeznanie strategiczne miejsc w których będę fotografował oraz dobrze znać wymagania i najskrytsze pomysły, marzenia Pary Młodej związane z fotografią. W dniu ślubu jestem wszechobecny a zarazem działam niezauważalnie, aby uchwycić jak najwięcej prawdziwych, szczerych emocji.

Luźna atmosfera pozwala na lepszy kontakt i swobodne fotografowanie, co przekłada się na naturalne uchwycenie emocji. Do realizacji tego typu zadań posiadam wysokiej klasy sprzęt. Zdjęcia wykonuję zgodnie z obowiązującymi trendami ale także pozwalam klientom realizować ich własne pomysły.

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Fotografia ślubna
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia