Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia Ślubna WASYLKO Pracownia Autorska, Lublin - zdjęcie 1
Fotografia Ślubna WASYLKO Pracownia Autorska, Lublin - zdjęcie 2 Fotografia Ślubna WASYLKO Pracownia Autorska, Lublin - zdjęcie 3 Fotografia Ślubna WASYLKO Pracownia Autorska, Lublin - zdjęcie 4 Fotografia Ślubna WASYLKO Pracownia Autorska, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia Ślubna WASYLKO Pracownia Autorska id:25257

Lublin, lubelskie
(7)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

Więc jest nas trójka, trójka przyjaciół (dwoje po ślubie :D) dla których celem są dobre zdjęcia, ale nie takie które są po prostu, a takie żeby oglądać je po latach i mówić do dzieci "zobacz jak pięknie wglądała mama, jak pięknie wyglądał tata "
Zdjęcia to dla nas codzienność i cale życie i chcemy żeby dla Was były cudowną pamiątką z tego dnia :)

Opinie WASYLKO Pracownia Autorska (7)

Fotografia Ślubna WASYLKO Pracownia Autorska id:25257
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
B
Bart
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Zamość
Data dodania: 28-07-2022

Sarę i Grześka poznaliśmy poszukując fotografa na nasz ślub w 2014 roku. Dostaliśmy poleconko od znajomych i się nie zawiedliśmy. Wszystko sprawnie i profesjonalnie, ale w świetnej atmosferze i bez spiny. Po naszym weselu przyszła kolej na sesję poślubną w Budapeszcie i był to bardziej wyjazd ze znajomymi, niż z fotografami co nas bardzo ucieszyło, bo dzięki temu mieliśmy dużo zabawy i super zdjącia ;) A byliśmy tak bardzo zadowoleni ze współpracy, że Sara z Grzesiem zostali w pewnym sensie naszymi rodzinnymi Fotografami i towarzyszą nam w sesjach rodzinnych do dziś ;)

E
Ewelina i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2019
Zamość
Data dodania: 24-12-2019

Chcielibyśmy podziękować za piękne zdjęcia podczas naszego ślubu i sesji poślubnej oraz polecić usługi Wasylko Pracownia Autorska :) Współpraca z Grzegorzem to czysta przyjemność. Potrafi zadbać o to, aby zdjęciom nie towarzyszył zbędny stres. Efekt Jego pracy zrobił wrażenie na Gościach, a przede wszystkim na nas :)

Ewelina i Michał

Grzegorz WASYLKO
24-12-2019

Niezmiernie się cieszę, że mogłem z Wami pracować tego dnia :)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2019
Zamość
Data dodania: 04-11-2019

Z całego serca polecamy przyszłym parom młodym współpracę z tym fantastycznym fotograficznym teamem :) Sara i Grzegorz zatrzymali na zdjęciach wszystkie cudowne emocje towarzyszące nam podczas dnia ślubu i najważniejsze dla nas momenty tego dnia - zawsze byli we właściwym miejscu i czasie :) dali nam tez poczucie spokoju i potrafili rozładować stres przed ślubem. Sesja poślubna była świetną zabawą, chętnie byśmy to powtórzyli! :) Dziękujemy po raz kolejny ❤ ❤ ❤

Grzegorz WASYLKO
24-12-2019

Jak mielibyśmy możliwość cofnięcia czasu to koniecznie do Waszego wesela, aby jeszcze raz go przeżyć!

A
Ania&Damian;
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2019
Hrubieszów
Data dodania: 25-10-2019

Razem z mężem chcielibyśmy serdecznie Podziękować Sarze i Grzesiowi za profesjonalna obsługę, mile spędzony czas i wspaniałą atmosferę dzięki której nie czuliśmy się skrępowani czy zestresowani :)

Dzięki Wam mamy wspaniale uchwycone momenty na fotografiach, które pozwalają poczuć to wszytko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni. Nietypowe kadry, ciekawe ujęcia, uchwycone piekno chwili i "to coś", że chce się zawiesić na nich oko na dłużej, a kadry zostają w naszej pamięci. Piękna kolorystyka, wyraźne barwy, głębia zdjęć, dbałość o detale. Relacja, która układa historię tego dnia i tworzy jego wizerunek na lata.

Z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia ze ślubu jak i sesja w plenerze !!!! Najlepszy wybór jaki mogliśmy dokonać. Profesjonalizm w każdym calu.

Polecamy z całego serca! Dziękujemy.

Ania & Damian

Grzegorz WASYLKO
24-12-2019

Taka sesja to sama przyjemność pomimo zaskakującej pogody :) Cieszę się, że mogłem być tam z Wami!

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2019
Tomaszów Lubelski
Data dodania: 10-10-2019

Drodzy przyszli małżonkowie, jeśli chcecie mieć cudowne zdjęcia we wspaniałej oprawie- możecie brać ich w ciemno. Nie ma się nad czym zastanawiać. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Grzegorzem :) profesjonalnie, z pomysłem, niebanalnie, a efekt końcowy zachwyca i wzrusza. Polecamy : )

Grzegorz WASYLKO
24-12-2019

Patrycja dziękuję Wam z całego serducha za tak miłe słowa i cieszę się, że zdjęcia będą dla Was pamiątką na lata :)

Z
Zbyszek
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Kańczuga
Data dodania: 01-10-2019

Zdecydowanie najlepszy team fotograficzny z jakim miałem do czynienia :) pełen profesjonalizm usługi, super kontakt a zdjęcia... Rewelacja!!

Grzegorz WASYLKO
24-12-2019

Baaa my życyzmy sobie jak najwięcej Par takich jak Wy kochani! Wtedy zdjęcia robią się same :)

G
Gerard
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2019
Lublin
Data dodania: 30-09-2019

oterią. Kiedy zobaczyliśmy zdjęcia Grześka i Sary, od razu czuliśmy że to jest to, i nie myliliśmy się.
Ich zdjęcia to nie są zwykle zdjęcia, a dzieła sztuki, na których widać uczucia, klimat i miejsce, a przede wszystkim świetne wyczucie momentu. Grzesiek i Sara są profesjonalistami ale są tez bardzo pozytywni i otwarci, wiedzą co robią, dlatego naprawdę warto posłuchać ich rad. Odpowiedzieli na każde pytanie, wytłumaczyli co i jak, i byli jednym z kluczowych elementów dzięki któremu mieliśmy wspaniale wesele.
Każdy kto ogląda nasze zdjęcia z wesela jest pod wielkim wrażeniem, my sami jesteśmy zachwyceni i naprawdę wdzięczni za wszystko co dla nas zrobili.
Polecamy z całego serca bo naprawdę warto.

Gerard & Sylwia

Grzegorz WASYLKO
30-09-2019

Dzięki Wam z całego serducha za tak miłe słowa :) My również świetnie wspominamy Wasze wesele, a przede wszystkim kontakt z Wami i podejście :) Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy :)

Kontakt WASYLKO Pracownia Autorska

Nazwa firmy: WASYLKO Pracownia Autorska
Imię i nazwisko: Grzegorz Wasylko
Adres: Lublin, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 2419

Popularne miasta w okolicy