Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna - ARTIS-MEDIA, Jasło - zdjęcie 1
Fotografia ślubna - ARTIS-MEDIA, Jasło - zdjęcie 2 Fotografia ślubna - ARTIS-MEDIA, Jasło - zdjęcie 3 Fotografia ślubna - ARTIS-MEDIA, Jasło - zdjęcie 4 Fotografia ślubna - ARTIS-MEDIA, Jasło - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna - ARTIS-MEDIA id:47218

Jasło, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
606-479...
883-706...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ślub, to najważniejsze wydarzenie na Waszej wspólnej drodze, dlatego zasługuje na idealne uwiecznienie. Firma ARTIS-MEDIA powstała z miłości do najważniejszych w życiu chwil. Specjalizujemy się w realizacjach zdjęciowych i filmowych z uroczystości ślubnych.

Fotografie i nagrania dla Was przygotujemy zawierają w sobie garść emocji, która w uwiecznionym momencie Wam towarzyszyła.

Dzień ślubu to wydarzenie, które wywołuje cały wachlarz emocji i stresu u Nowożeńców. Nasz zespół fotograficzno-filmowy ma za zadanie uchwycić ulotność chwili, poprzez swobodne i spokojne działanie, które w żaden sposób nie będzie stresować Nowożeńców.

Zawsze namawiamy do niezobowiązującego spotkania, gdzie prezentujemy efekty naszej pracy.

Spotkanie to idealna okazja do zadawania pytań. Dobra komunikacja i ustalenie szczegółów to podstawa do owocnej współpracy. Nasz zgrany team to bardzo duży atut. Doskonale ze sobą współpracujemy podczas realizacji materiałów dla Was. Znając nawzajem styl swojej pracy unikamy niepotrzebnych konfliktów i nieporozumień, które mogą mieć wpływ na końcowy efekt pracy.

Ślub to najważniejsze wydarzenie, na początku Waszej wspólnej drogi. Pamiętajcie, że wybierając nas, wybieracie JAKOŚĆ zapisanych wspomnień, do których będziecie wracać przez długie lata.

Przygotowując dla Was produkty, staramy się maksymalnie dostosować do wymagań rynku i Waszych potrzeb. Do naszej oferty trafił produkt, który dzięki jednemu rozwiązaniu, tworzy niezwykle elegancki zestaw. Nasze ślubne fotoksiążki cechuje solidna konstrukcja, która pozwoli Wam już zawsze cieszyć się wspomnieniami. Dopełnieniem fotoksiążki jest szykowne akrylowe okienko, które niewątpliwie nadaje jej charakteru. Ten efekt polubili nasi klienci w sposób szczególny, co daje nam pozytywnego kopa do działania i dzięki temu wiemy, że to, co robimy przypadło Wam do gustu. W produkcie łączymy elegancję, klasę i wyrafinowanie.

Kolekcja okładek do fotoksiążki również została poszerzona. Jeśli jesteście zwolennikami skórzanych rozwiązań, tkanin introligatorskich czy też aksamitnych materiałów, to wszystko znajdziecie w naszej ofercie. Wasz ślub będzie przepełniony emocjami, mocniejszymi uderzeniami serca, łzami wzruszenia na widok ukochanej osoby, a oddech złapiecie właśnie podczas sesji plenerowej, którą z ogromną przyjemnością dla Was wykonamy.

Doświadczenie w branży ślubnej pokazało nam, że tak naprawdę tylko podczas swobodnej, niespiesznej i przede wszystkim w przyjacielskim tonie sesji otrzymamy najlepsze fotografie i nagrania teledysków.

Pracując, zawsze kładziemy nacisk na to, by realizowany przez nas materiał fotograficzny i filmowy był w stylu zgodnym z marzeniami nowożeńców.

Na sukces dobrego zdjęcia i teledysku ślubnego składają się przede wszystkim Wasze emocje, uczucia i naturalność. Autentyczność zdjęć to przede wszystkim Wasze skupienie się na sobie, szepty, czuły dotyk.

Sesja ślubna w plenerze to doskonałe podsumowanie Waszego wspólnego początku. Jesteśmy przekonani, że będziecie wspominać ją z uśmiechem na twarzy, a za kilka lub kilkanaście lat otwierając fotoksiążkę ślubną i odtwarzając nagranie video z uśmiechem spojrzycie na upływający czas i z kręcącą się łezką w oku wspomnicie Wasz cudowny plener ślubny.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Firma ARTIS-MEDIA

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 8133326035
Adres: Jasło, , 38-200, woj. podkarpackie
606-479...
883-706...
liczba odwiedzin: 1127
Zadzwoń
606-479...
883-706...
Napisz

Popularne miasta w okolicy