Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Piotr Krajewski DexLab - Fotografia Ślubna, Białystok - zdjęcie 1
Piotr Krajewski DexLab - Fotografia Ślubna, Białystok - zdjęcie 2 Piotr Krajewski DexLab - Fotografia Ślubna, Białystok - zdjęcie 3 Piotr Krajewski DexLab - Fotografia Ślubna, Białystok - zdjęcie 4 Piotr Krajewski DexLab - Fotografia Ślubna, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Piotr Krajewski DexLab - Fotografia Ślubna id:6696

Białystok, podlaskie
(6)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witam serdecznie,

chciałbym zaoferować Państwu możliwość stworzenia reportażu z Waszego Dnia Ślubu.

Fotografia Ślubna jest dla mnie szczególnie fascynująca. Wiem, że robiąc zdjęcia spotkam zupełnie odmienne sytuacje, różne osoby wymagające odmiennego spojrzenia na świat.

Mam przyjemność towarzyszyć ludziom w jednym z najważniejszych dni w życiu. Niejednokrotnie mam okazje doświadczyć wspaniałych momentów, kiedy emocje biorą górę nad człowiekiem, uwieczniam momenty niezwykłej euforii jaka towarzyszy Państwu podczas uroczystości.
Fotograf to zajęcie, które wymaga wielkiego zdyscyplinowania i opanowania, gdyż podczas ślubu nigdy nie wiadomo kiedy wydarzy się coś niezwykłego, nieoczekiwanego.

Doświadczenie, szkolenie i samokształcenie to moja recepta na reportaż ślubny.

Zapraszam do kontaktu!
Piotr Krajewski

Opinie (6)

Dodaj opinię
Piotr Krajewski DexLab - Fotografia Ślubna id:6696
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
I
Iza
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-02-2015
Data dodania: 28-07-2015

Rewelacyjna sesja narzeczeńska mimo trudnych warunków, jeszcze lepsze zdjęcia ślubne mimo jeszcze gorszych warunków atmosferycznych (ślub zimą). Jak nikt potrafi uchwycić super chwile! Otwarty na pomysły, kreatywny, profesjonalista pod każdym względem! Nie boi się wyzwań i trudnego oświetlenia, a efekty jego pracy zapierają dech w piersi ;-) Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług bo warto ! Polecam Piotrka pod każdym względem!

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data dodania: 28-07-2015

Zdjęcia piękne, takie jak sobie wymarzyliśmy. Współpracowało nam się bardzo miło, Piotr ma głowę pełną pomysłów! Serdecznie polecam fotografa Piotrka na ten najważniejszy dzień - dzięki niemu mamy cudowną pamiątkę do końca życia ! :)

K
Kasia Wysocka
5.00
 / 5
Data dodania: 05-08-2014

Zdjęcia na poziomie. Wybrałam album tradycyjny bo jest najlepszą formą pamiątki. Bardzo dobrze nam się współpracowało . Serdecznie Polecam Pana Piotra

K
Kaja
5.00
 / 5
Data dodania: 31-07-2014

Świetna współpraca z Panem Piotrem zaowocowała super zdjęciami z sesji ślubnej i samego wesela. Można się dogadać i podawać swoje pomysły. Wszystko jest wyraźne i wykadrowane. Na pewno będę polecać dalej

P
Para z Bydgoszczy
5.00
 / 5
Data dodania: 09-05-2014

Pomysłowy, precyzyjny fotograf. Album naprawdę nam się spodobał. Pan Piotr okazał się sympatycznym oraz uczciwym facetem. Dziękujemy.

J
Joasia
5.00
 / 5
Data dodania: 06-03-2014

Rekomenduję tego fotografa bo działa nieszablonowo, spodobało mi się że fotograf dbał o to aby nam się podobało, a nie myślał aby wypełnić kolejne zlecenie. Zdjęcia są piękne dlatego też pozytywnie oceniam tego Pana

Kontakt

Adres: Białystok, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 3222

Popularne miasta w okolicy