Fotografia Ślubna DexLab id:6696

Oferta
Dodaj do plannera

Witam serdecznie,

chciałbym zaoferować Państwu możliwość stworzenia reportażu z Waszego Dnia Ślubu.

Fotografia Ślubna jest dla mnie szczególnie fascynująca. Wiem, że robiąc zdjęcia spotkam zupełnie odmienne sytuacje, różne osoby wymagające odmiennego spojrzenia na świat.

Mam przyjemność towarzyszyć ludziom w jednym z najważniejszych dni w życiu. Niejednokrotnie mam okazje doświadczyć wspaniałych momentów, kiedy emocje biorą górę nad człowiekiem, uwieczniam momenty niezwykłej euforii jaka towarzyszy Państwu podczas uroczystości.
Fotograf to zajęcie, które wymaga wielkiego zdyscyplinowania i opanowania, gdyż podczas ślubu nigdy nie wiadomo kiedy wydarzy się coś niezwykłego, nieoczekiwanego.

Doświadczenie, szkolenie i samokształcenie to moja recepta na reportaż ślubny.

Zapraszam do kontaktu!
Piotr Krajewski

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 2240 PLN / całość

Zdjęcia dostają Państwo w formacie JPG na płytach DVD w eleganckim, indywidualnym opakowaniu.

Płyta „ŚLUB” zawiera wszystkie zdjęcia po wstępnej obróbce cyfrowej - wykadrowanie, korekcja kolorystyczna – razem jest min. 600- 700 zdjęć.

Płyta „ALBUM” zawiera wybrane zdjęcia poddane szczegółowej obróbce cyfrowej - razem jest min. 120- 150 zdjęć.

Standardowo pracuję do końca oczepin, ok. godz. 1.00, ale mogę zostać trochę dłużej jeśli będą dodatkowe atrakcje - bez dodatkowych opłat.

Sesja plenerowa w dniu ślubu trwa ok. 1 godz., a w dniu innym niż ślub ok. 3 godz. Na sesji plenerowej pomysły Młodej Pary mile widziane, są dla mnie inspiracją, często wzbogacają dość istotnie przebieg takiej sesji.

ZLECENIE REALIZUJĘ W PRZECIĄGU MAKSYMALNIE 8 TYGODNI.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Fotografia Ślubna DexLab id:6696
Ilość głosów: 6 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Iza Dodano: 28-07-2015
Data imprezy: 07-02-2015
(5)
Rewelacyjna sesja narzeczeńska mimo trudnych warunków, jeszcze lepsze zdjęcia ślubne mimo jeszcze gorszych warunków atmosferycznych (ślub zimą). Jak nikt potrafi uchwycić super chwile! Otwarty na pomysły, kreatywny, profesjonalista pod każdym względem! Nie boi się wyzwań i trudnego oświetlenia, a efekty jego pracy zapierają dech w piersi ;-) Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług bo warto ! Polecam Piotrka pod każdym względem!
Autor: Agnieszka Dodano: 28-07-2015
(5)
Zdjęcia piękne, takie jak sobie wymarzyliśmy. Współpracowało nam się bardzo miło, Piotr ma głowę pełną pomysłów! Serdecznie polecam fotografa Piotrka na ten najważniejszy dzień - dzięki niemu mamy cudowną pamiątkę do końca życia ! :)
Autor: Kasia Wysocka Dodano: 05-08-2014
(5)
Zdjęcia na poziomie. Wybrałam album tradycyjny bo jest najlepszą formą pamiątki. Bardzo dobrze nam się współpracowało . Serdecznie Polecam Pana Piotra
Autor: Kaja Dodano: 31-07-2014
(5)
Świetna współpraca z Panem Piotrem zaowocowała super zdjęciami z sesji ślubnej i samego wesela. Można się dogadać i podawać swoje pomysły. Wszystko jest wyraźne i wykadrowane. Na pewno będę polecać dalej
Autor: Para z Bydgoszczy Dodano: 09-05-2014
(5)
Pomysłowy, precyzyjny fotograf. Album naprawdę nam się spodobał. Pan Piotr okazał się sympatycznym oraz uczciwym facetem. Dziękujemy.
Autor: Joasia Dodano: 06-03-2014
(5)
Rekomenduję tego fotografa bo działa nieszablonowo, spodobało mi się że fotograf dbał o to aby nam się podobało, a nie myślał aby wypełnić kolejne zlecenie. Zdjęcia są piękne dlatego też pozytywnie oceniam tego Pana

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Fotografia Ślubna DexLab
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok
Data dodania: 10-08-2011
Liczba odwiedzin: 1579

Polecamy

Nowe ogłoszenia