Zdjęcia | Oferta | Opinie 6

Fotografia Ślubna DexLab id:6696

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (6)
Białystok, podlaskie
Data dodania: 10-08-2011
Liczba odwiedzin: 1631

Oferta

Witam serdecznie,

chciałbym zaoferować Państwu możliwość stworzenia reportażu z Waszego Dnia Ślubu.

Fotografia Ślubna jest dla mnie szczególnie fascynująca. Wiem, że robiąc zdjęcia spotkam zupełnie odmienne sytuacje, różne osoby wymagające odmiennego spojrzenia na świat.

Mam przyjemność towarzyszyć ludziom w jednym z najważniejszych dni w życiu. Niejednokrotnie mam okazje doświadczyć wspaniałych momentów, kiedy emocje biorą górę nad człowiekiem, uwieczniam momenty niezwykłej euforii jaka towarzyszy Państwu podczas uroczystości.
Fotograf to zajęcie, które wymaga wielkiego zdyscyplinowania i opanowania, gdyż podczas ślubu nigdy nie wiadomo kiedy wydarzy się coś niezwykłego, nieoczekiwanego.

Doświadczenie, szkolenie i samokształcenie to moja recepta na reportaż ślubny.

Zapraszam do kontaktu!
Piotr Krajewski

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Fotografia Ślubna DexLab id:6696
Ilość głosów: 6
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Iza
Dodano: 28-07-2015
Data imprezy: 07-02-2015
Rewelacyjna sesja narzeczeńska mimo trudnych warunków, jeszcze lepsze zdjęcia ślubne mimo jeszcze gorszych warunków atmosferycznych (ślub zimą). Jak nikt potrafi uchwycić super chwile! Otwarty na pomysły, kreatywny, profesjonalista pod każdym względem! Nie boi się wyzwań i trudnego oświetlenia, a efekty jego pracy zapierają dech w piersi ;-) Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług bo warto ! Polecam Piotrka pod każdym względem!
(5)
Autor: Agnieszka
Dodano: 28-07-2015
Zdjęcia piękne, takie jak sobie wymarzyliśmy. Współpracowało nam się bardzo miło, Piotr ma głowę pełną pomysłów! Serdecznie polecam fotografa Piotrka na ten najważniejszy dzień - dzięki niemu mamy cudowną pamiątkę do końca życia ! :)
(5)
Autor: Kasia Wysocka
Dodano: 05-08-2014
Zdjęcia na poziomie. Wybrałam album tradycyjny bo jest najlepszą formą pamiątki. Bardzo dobrze nam się współpracowało . Serdecznie Polecam Pana Piotra
(5)
Autor: Kaja
Dodano: 31-07-2014
Świetna współpraca z Panem Piotrem zaowocowała super zdjęciami z sesji ślubnej i samego wesela. Można się dogadać i podawać swoje pomysły. Wszystko jest wyraźne i wykadrowane. Na pewno będę polecać dalej
(5)
Autor: Para z Bydgoszczy
Dodano: 09-05-2014
Pomysłowy, precyzyjny fotograf. Album naprawdę nam się spodobał. Pan Piotr okazał się sympatycznym oraz uczciwym facetem. Dziękujemy.
(5)
Autor: Joasia
Dodano: 06-03-2014
Rekomenduję tego fotografa bo działa nieszablonowo, spodobało mi się że fotograf dbał o to aby nam się podobało, a nie myślał aby wypełnić kolejne zlecenie. Zdjęcia są piękne dlatego też pozytywnie oceniam tego Pana

Dane kontaktowe

Fotografia Ślubna DexLab
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok

Nowe ogłoszenia