Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Fotografia ślubna, reportaż ślubny, sesje plenerowe, narzeczeńskie id:33295

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Fotografia ślubna, reportaż ślubny, sesje plenerowe, narzeczeńskie

Rafał Pakulski Ostatnio widziany 14-05-2018
506-351...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Pruszków, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 18-01-2018
Liczba odwiedzin: 141

Oferta

Nazywam się Rafał Pakulski mieszkam w Pruszkowie, jestem ojcem, przyjacielem, bratem, kolegą...człowiekiem, pasjonatem fotografii i uwieczniania ludzkiego szczęścia.

Fotografią zainteresowałem się jak miałem 14 lat i z jednorazowym aparatem na kliszę kupionym w kiosku ruszyłem na podbój świata z przeświadczeniem, że wrócę ze zdjęciem życia... tak się nie stało. Od tamtej pory aparat fotograficzny towarzyszy mi niemal wszędzie ale zrozumiałem co w tworzeniu fotografii jest dla mnie najważniejsze.

Najbardziej istotne są dla mnie ludzkie emocje. Zatrzymuję więc te naładowane energią chwile żebyście mogli się nimi cieszyć już na zawsze. Czas niby płynie, ale pamięć zostaje - dzięki fotografii.
Fotografuję wszędzie gdzie się da, bo sytuacji na piękne kadry jest wiele. Mam tą przyjemność i możliwość przebywania ze wspaniałymi ludźmi, dla których te chwile są równie ważne i pozwalają mi je łowić na ślubach, chrztach, komuniach, urodzinach i wielu innych ważnych sytuacjach ich życia.

Uwielbiam ludzi. Gdy zaczynałem swoją przygodę z fotografią myślałem, że poznaję ludzi żeby ich fotografować, dzisiaj wiem, że fotografuję, żeby ich poznawać. Każdy jest wyjątkowy, unikalny i zasługuje na niesamowitą pamiątkę.
Podczas wykonywania zdjęć jestem bardzo uważny i chwytam unikalne momenty, fotografuję dyskretnie i nie rzucam się w oczy. W reportażach ważnych wydarzeń nic nie zdarza się dwa razy, wszystko jest niepowtarzalne, trzeba mieć otwarte oczy i serce.

Na moich zdjęciach zobaczycie to co w czasie gdy byliście pochłonięci ważnymi chwilami mogło Wam umknąć. To co było dla Was istotne i najważniejsze zostanie przeze mnie zarejestrowane i przez ponadczasową fotografię pokazane na kartach Waszej historii.

Jeżeli moja wizja zatrzymywania czasu jest Ci bliska, z wielką przyjemnością zapraszam na spotkanie i omówienie Waszych wizji i oczekiwań. Jeżeli masz pytania odnośnie terminów, pomysłów, cen pisz śmiało, na pewno odpowiem. Pokaż się w najlepszym świetle, pokaż się w moim obiektywie.

Specjalizacja:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów
 • 4 fotografów

Cennik

Pełny fotoreportaż ślubny
od 2650 do 2750 / całość
Pełny reportaż ślubny – pakiet FULL MAX (przygotowania, ślub, wesele, plener – w innym dniu niż ślub) + galeria na mojej stronie* + foto album + film ze zdjęć z wybranym podkładem muzycznym (od 3 do 8 minut) + niespodzianka!!
(350 obrobionych unikalnych poddanych obróbce i retuszowi zdjęć w stylu idealnie dopasowanym do Was)
Fotoreportaż ślubny
od 2350 do 2450 / całość
Pełny reportaż ślubny – pakiet MAX (przygotowania, ślub, wesele do oczepin włącznie, plener – w tym samym dniu co ślub) + galeria na mojej stronie* + foto książka + film ze zdjęć z wybranym podkładem muzycznym (od 3 do 8 minut) + niespodzianka!!
(300 obrobionych unikalnych poddanych obróbce i retuszowi zdjęć w stylu idealnie dopasowanym do Was)
Fotoreportaż ślubny
od 2150 do 2250 / całość
Reportaż ślubny – pakiet STANDART (ślub, wesele do oczepin włącznie) + galeria na mojej stronie* + foto książka + film ze zdjęć z wybranym podkładem muzycznym (od 3 do 8 minut) + niespodzianka!!
(200 obrobionych unikalnych poddanych obróbce i retuszowi zdjęć w stylu idealnie dopasowanym do Was)

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Fotografia Rafał Pakulski
Imię:Rafał
Nazwisko:Pakulski
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Pruszków
Kod:05-800
Adres:Ziemowita 30

Godziny pracy

Pn:04:00 - 02:30
Wt:04:00 - 02:30
Śr:04:00 - 02:30
Cz:04:00 - 02:30
Pt:04:00 - 02:30
Sb:04:00 - 02:30
Nd:04:00 - 02:30

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.