Video-Foto Studio FOCUS

od 2500 do 3500 zł
Lublin, lubelskie
(6)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
506-971...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

O nas

Każdy nasz kamerzysta na wesele i każdy fotograf ślubny posiada UPOWAŻNIENIE Kurii Metropolitalnej na filmowanie ślubów i fotografowanie w czasie celebracji liturgicznych, co daje pewność wykonania usługi w zgodzie z obowiązującymi zasadami.
Fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia robione w trakcie ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego. To również plenery. Zdjęcia wykonywane w pięknych, a niejednokrotnie nietypowych sceneriach również nie są nam obce. Video-Foto Studio FOCUS to nie tylko fotograf na wesele. Warszawa, czy Lublin, przypałacowy ogród czy boisko sportowe - wszędzie potrafimy zaaranżować sesję zdjęciową, która na długie lata pozostaje w pamięci i albumie ślubnym Pary Młodej.

Jeżeli zbliża się termin Waszego ślubu i jeszcze nie zdecydowaliście się na to, kto ma utrwalić Wasze przeżycia i wzruszenia w tym najważniejszym dniu życia, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Nie czekajcie z szukaniem kamerzysty i fotografa na tydzień przed ślubem, by nie okazało się, że wolnych terminów nie ma już żaden dobry fotograf.

Jeśli chcecie znaleźć doświadczonego kamerzystę, przed którym nie ma tajemnic filmowanie wesel – Lublin – tutaj nas znajdziecie. Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego oraz w Warszawie i okolicach, ale na życzenie Klienta możemy dojechać w każde miejsce.
Zapraszamy do kontaktu jeśli interesują Was nasze usługi.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta 1

od 2500 do 3500zł/ całość

Jeden fotograf, wybieracie od 100 do 200 zdjęć ze wszystkich wykonanych. Zdjęcia są w formacie 15x21 plus album plus płyta w pełnej rozdzielczości (możliwość wydruku w dowolnym formacie) plus wszystkie zdjęcia bez obróbki (około 1500 szt.) na nośniku elektronicznym (płyta lub pendrive) plus sesja foto w plenerze gratis.

Oferta 2

od 3500 do 4200zł/ całość

Dwóch fotografów, wybieracie od 100 do 300 zdjęć ze wszystkich wykonanych. Zdjęcia są w formacie 15x21 plus album plus płyta w pełnej rozdzielczości (możliwość wydruku w dowolnym formacie)plus wszystkie zdjęcia bez obróbki (około 1500 szt.) na nośniku elektronicznym (płyta lub pendrive) plus sesja w plenerze gratis.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dlatego, że moja firma oferuje pełny zakres usług filmowania i fotografowania w najwyższej jakości za rozsądne ceny. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie, od produkcji niskobudżetowych po dzieła bardzo złożone jak rodem z Hollywood :-))

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Dopasowaniem zakresu usługi do potrzeb Klienta, kreatywnością, świeżym spojrzeniem na każdą realizację z osobna.Tym, że realizujemy zlecenia dla Par z wysokim budżetem, jak również potrafimy wykonać określoną usługę dla Klientów, którzy chcą przeznaczyć mniejsze kwoty na ten cel.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Naszym najważniejszy wyróżnieniem jest zadowolenie Pary Młodej z realizacji usługi i napisanie kilku słów komentarzu, za co z góry dziękujemy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres usługi dobieramy indywidualnie do potrzeb Pary Młodej. Najczęściej filmujemy i fotografujemy od przygotowań do końca oczepin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Co to jest podstawowa oferta ? Moja oferta zaczyna się od rozmowy z Klientem, aby uzyskać informację czego Państwo Młodzi oczekują, wymagają i jaki budżet chcą przeznaczyć na realizację swoich zamierzeń.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Amatorsko od 1995 roku. Profesjonalnie od 2005 roku.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Już od szkoły podstawowej, kiedy rodzice kupili mi na 14 urodziny aparat fotograficzny marki VILIA, Zenit E i kolejne modele rosyjskiego producenta.Kto dzisiaj pamięta że zdjęcia ,,wywoływało''się w ciemni przy czerwonym oświetleniu czarno-białe i przy oliwkowym kolorowe. Odczynniki trudno było kupić.Dzisiaj mamy taką wygodę że wszystko jest NATYCHMIAST.........czy to jest dobrze .......nie wiem, ale wiem że tamte fotografie z przed lat mają swój osobliwy klimat.......

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Już od szkoły podstawowej, kiedy rodzice kupili mi na 14 urodziny aparat fotograficzny marki VILIA, Zenit E i kolejne modele rosyjskiego producenta.Kto dzisiaj pamięta że zdjęcia ,,wywoływało''się w ciemni przy czerwonym oświetleniu czarno-białe i przy oliwkowym kolorowe. Odczynniki trudno było kupić.Dzisiaj mamy taką wygodę że wszystko jest NATYCHMIAST.........czy to jest dobrze .......nie wiem, ale wiem że tamte fotografie z przed lat mają swój osobliwy klimat.......

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubię patrzeć i dokumentować szczęście i inne emocje, które towarzyszą Parze Młodej w tym bardzo wyjątkowym dla nich dniu. Fotografia ślubna i film z wesela pozwalają przypomnieć sobie po latach sytuacje o których może już zapominamy .......

Na jakim sprzęcie pracujemy?

racuję na profesjonalnym sprzęcie. Kamery i aparaty fotograficzne oraz osprzęt to produkty najlepszych firm takich jak Sony, Canon i Panasonic.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Daje możliwość realizacji usługi w każdych warunkach, na najwyższym poziomie i zgodnie z zamówieniem Pary Młodej.

Video-Foto Studio FOCUS
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
R
Renata i Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Lublin
Data dodania: 28-01-2023

Polecamy Video-Foto Studio FOCUS. Piękne zdjęcia z uroczystości i rewelacyjna sesja plenerowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Kazik
29-01-2023

Dziękuję za miłą współpracę w trakcie realizacji usługi oraz za wysoką ocenę naszej pracy.

A
Asia & Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Łęczna
Data dodania: 12-01-2020

Świetny profesjonalista, a przy tym bardzo sympatyczny i wesoły człowiek. Praca wykonywana z pasją i zaangażowaniem. Super film, świetne zdjęcia, cała rodzina zachwycona. Polecam serdecznie! Dziękujemy Panie Kaziu!

Kazik
12-01-2020

Serdeczne dzięki za miły komentarz i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-10-2019
Lublin
Data dodania: 04-01-2020

zamawiałem komplet usług-zdjęcia i film. Jedno i drugie mistrzostwo świata, polecam każdemu.

Kazik
10-01-2020

Serdeczne dzięki za wpis i świetną atmosferę podczas realizacji usługi.

M
Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Lublin
Data dodania: 17-09-2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Studio Focus. Polecamy

Kazik
18-09-2019

Dziękuję za miłą współpracę i życzę spełnienia marzeń. Pozdrawiam.

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Świdnik
Data dodania: 13-12-2018

Nasze emocje zostały świetnie uchwycone na zdjęciach. Z niektórych naszych min będziemy się śmiać latami! Dla nas jest to pamiątka na całe życie :) Współpraca przebiegała sprawnie i z poczuciem humoru. Polecam z całego serducha!

Kazik
14-12-2018

Wielkie dzięki za komentarz i życzę samych szczęśliwych dni.

I
IWONA
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Świdnik
Data dodania: 08-12-2018

Mieliśmy okazję korzystać z usług Studia Focus- serdecznie polecamy. Super profesjonaliści z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami. Ekipa z poczuciem humoru, która potrafi słuchać i doradzić. Film i zdjęcia zrealizowane zgodnie z naszym oczekiwaniem i najwyższą starannością.Pięknie dziękujemy. Gorąco polecamy!
Iwona i Dominik

Kazik
10-12-2018

Dziękuję za miłe słowa i równie miłą współpracę podczas realizacji filmu i sesji fotograficznej. Życzę doczekania Złotych Godów w miłości, szczęściu i zdrowiu.

Nazwa firmy: Video-Foto Studio FOCUS
Imię i nazwisko: Kazimierz Towarnicki
Adres: Lublin, Pozytywistów 20, 20-639, woj. lubelskie
506-971...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4043
Zadzwoń
506-971...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Lublin

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy