Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna, naturalne zdjęcia ślubne - fotograf Marcin Pietrzak, Łódź - zdjęcie 1
Fotografia ślubna, naturalne zdjęcia ślubne - fotograf Marcin Pietrzak, Łódź - zdjęcie 2 Fotografia ślubna, naturalne zdjęcia ślubne - fotograf Marcin Pietrzak, Łódź - zdjęcie 3 Fotografia ślubna, naturalne zdjęcia ślubne - fotograf Marcin Pietrzak, Łódź - zdjęcie 4 Fotografia ślubna, naturalne zdjęcia ślubne - fotograf Marcin Pietrzak, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna, naturalne zdjęcia ślubne - fotograf Marcin Pietrzak id:46559

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
606-199...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów

Dzień dobry, nazywam się Marcin Pietrzak i jestem zawodowym fotografem ślubnym.

Styl mojej pracy.
Głównym celem jest pokazanie na Waszych zdjęciach naturalności i piękna. Każdą wybraną do dla Was fotografię poddaję szczegółowej edycji. Podczas wykonywania zdjęć jestem dyskretny, jednocześnie, jeżeli jest taka wola ze strony Pary Młodej, staram się pomóc i podpowiedzieć, co zrobić, aby rezultat naszej współpracy był lepszy, a moja obecność przyczyniała się do komfortu fotografowanych osób.

Reportaż ślubny.
Dążę do tego, by zdjęcia z Waszego ślubu i wesela były jak najbardziej naturalne. By na Waszych fotografiach pojawiły się szczere uśmiech, nieskrywane emocje, radość i szczęście. Chciałbym, aby Wasze zdjęcia stanowiły interesującą i spójną opowieść, aby udało się stworzyć album, który będziecie oglądali z ciekawością i wzruszeniem w każdym momencie Waszego życia. Oprócz przykładania wagi do spontanicznych gestów i sytuacji, staram się, szczególnie podczas przygotowań, sfotografować detale, wykonać portrety i zdjęcia rodzinne, które dla Was i Waszych bliskich będą bezcenną pamiątką.


Sesja plenerowa.
Mam wieloletnie doświadczenie w organizacji sesji plenerowych. Jestem zwolennikiem łączenia zdjęć szerokokątnych, krajobrazowych z portretowaniem pary młodej. Pokazywaniem Waszej bliskości i szczerych uczuć. Poza wieloma propozycjami ciekawych miejsc blisko naszego miejsca zamieszkania, fotografuję pary młode nie tylko w Polsce, ale również za granicą, m.in. we Włoszech, Grecji, Hiszpanii i Szkocji. Są to często wyjazdy przy okazji podróży poślubnych, niekoniecznie drogie i trudne do zorganizowania.

Jestem fotografem z wieloletnim doświadczeniem, ale nie stoję w miejscu, rozwijam się i obserwuję trendy nowoczesnej fotografii ślubnej. Współpracuję z agencjami ślubnymi, otrzymałem prestiżowy certyfikat PSKŚ, uczestniczę w zjazdach i konferencjach organizowanych dla naszej branży.
Jeżeli chcecie zobaczyć pełne realizacje reportaży ślubnych i sesji plenerowych, zapraszam na moją stronę internetową; duży wybór moich prac znajdziecie również na instagramie; jednocześnie chętnie przedstawię Wam spersonalizowaną ofertę na wykonanie reportażu i sesji ślubnej.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Najważniejszą treścią fotografii ślubnej są spontaniczne chwile i emocje przedstawione w gustowny, estetyczny sposób. Dlatego dążę do tego, aby Wasze fotografie, które będzie oglądać całe życie, będą z jednej strony naturalne, z drugiej zaś eleganckie i lekkie w formie.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Jestem certyfikowanym fotografem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych - certyfikat ten jest świadectwem przynależności do wąskiego grona najlepszych fotografów ślubnych w naszym kraju. Uczestniczę w corocznych zjazdach Wed Campu - eventu zrzeszającego najlepsze innowacyjne firmy w naszej branży. Jestem jednym z trzech głównych fotografów pracujących dla największego organizatora ślubów zagranicznych w Polsce. Moje fotografie były wielokrotnie publikowane na portalach i w wydawnictwach związanych z fotografią ślubną.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzinowy mojej pracy uzależniony jest od grafiku Waszego dnia ślubnego. W dniu ślubu, począwszy od przygotowań do oczepin zazwyczaj pracuję do 12 godzin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Jestem zwolennikiem zawarcia w ofercie wydruku zdjęć: albumu z wklejonymi zdjęciami lub fotoksiążki. Jednym z najładniejszych wydruków, jakie przygotowuję dla par młodych są dreambooki.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografuję już ponad 10 lat, ale mogę powiedzieć, że moja przygoda z fotografią ślubną rozpoczyna się każdego dnia.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na nowoczesnym profesjonalnym sprzęcie fotograficznym. Na jasnych obiektywach i aparatach z matrycami pozwalającymi rejestrować dobrej jakości obraz w ciemnych warunkach. Poza tym w moim biurze korzystam z wysokiej klasy monitora do edycji zdjęć. Uważam, że jest to bardzo ważna rzecz w pracy fotografa.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Bardzo ważnym elementem współpracy z Wami jest rozmowa i dokładne wysłuchanie Waszych oczekiwań. Wysłanie oferty traktuję zawsze jako zaproszenie do rozmowy. Każdy szczegół takiej oferty można przedyskutowań.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7721954963
Adres: Łódź, , 95-020, woj. łódzkie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 21:00 Wt: 09:00 - 21:00 Śr: 09:00 - 21:00 Cz: 09:00 - 21:00 Pt: 09:00 - 21:00 Sb: 09:00 - 16:00 Nd: nieczynne
606-199...
liczba odwiedzin: 2596
Zadzwoń
606-199...
Napisz

Popularne miasta w okolicy