Zdjęcia | Oferta

Fotografia ślubna - Emilia Zaniewska id:11385

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 29-11-2013
Liczba odwiedzin: 1195

Oferta

Coś więcej niż tylko zdjęcia ślubne, przygoda i pamiątka na całe życie!

Zdjęcie to najlepsza pamiątka każdego wydarzenia. Na tym małym kawałku papieru a teraz również pliku cyfrowym zachowujemy obraz w którym czas się zatrzymuje wraz z emocjami, ludźmi oraz miejscami które zostały sfotografowane. Fotografia ślubna należy do najbardziej ekscytujących i pełnych emocji zdjęć jakie pojawiają się w każdym rodzinnym albumie.

Zaliczam siebie do pasjonatów zamrażania tych najpiękniejszych chwil weselnych. Uwielbiam obserwować i fotografować uśmiechnięte panny młode i ich dumnych rodziców. Zdjęcia robione w dniu ślubu są jak bajkowa opowieść o królewnie i jej rycerzu. Fotografowanie tych wydarzeń daje ogromną satysfakcję oraz radość wszystkim którzy potem oglądają już gotowe zdjęcia.
Chęć dzielenia się moją pasją fotografii weselnej pchnęła mnie do stworzenia własnej strony internetowej i zamieszczenia na niej pierwszych zdjęć ślubnych. Obecnie, już po kilku dobrych latach i sfotografowaniu sporej ilość wesel moje portfolio to kilka tera bajtów plików i olbrzymie ilości emocji uwiecznionych w kadrach zdjęć. Zapraszam wszystkich do odwiedzin na mojej witrynie internetowej, która w całości poświęcona jest fotografii ślubnej. Znajdziecie tam Państwo zdjęcia z przyjęć weselnych, ceremonii ślubnych ale również z sesji narzeczeńskich oraz plenerowych sesji ślubnych.

Każdego zainteresowanego moimi usługami zapraszam do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną.

Na co dzień pracuję i mieszkam w Olsztynie, natomiast usługi fotografii weselnej realizuję na terenie całej Polski jak również całej Europy.

Zapraszam i serdecznie pozdrawiam,
Emilia Zaniewska – pasjonatka zdjęć ślubnych.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa
  • studio

Dane kontaktowe

Fotografia ślubna - Emilia Zaniewska
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olsztyn
Kod:10-687

Godziny pracy

Pn:09:00 - 16:00
Wt:09:00 - 16:00
Śr:09:00 - 16:00
Cz:09:00 - 16:00
Pt:09:00 - 16:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia