Zobacz zdjęcia (5)
fotografia ślubna w artystycznym klimacie, Głogów - zdjęcie 1
fotografia ślubna w artystycznym klimacie, Głogów - zdjęcie 2 fotografia ślubna w artystycznym klimacie, Głogów - zdjęcie 3 fotografia ślubna w artystycznym klimacie, Głogów - zdjęcie 4 fotografia ślubna w artystycznym klimacie, Głogów - zdjęcie 5
1 / 5

fotografia ślubna w artystycznym klimacie id:23226

Głogów, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
888-474...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Dzień Dobry
Dziękuje za zainteresowanie moja ofertą ślubną. Przedstawiam Państwu swoja propozycję reportażu ślubnego. Zawsze docelowo to co jest na umowie, jaka będzie ostateczna kwota zależne jest od pary młodej a poniższa oferta jest propozycją, którą można zmodyfikować. Pełny reportaż od przygotowań z dnia ślubu poprzez błogosławieństwo , ceremonię, pierwszy taniec zdjęcie grupowe, tort, podziękowania dla rodziców do oczepin prezentuje się następująco: 
Podczas przygotowań robię ujęcia detali, obrączek, bukietu ubrań młodych itp. oraz zdjęcia rodziny następnie błogosławieństwo, zdjęcia z najbliższymi i portret Państwa młodych. Jest to również doskonała okazja by zorientować się kto jest dla was najbliższy. Podczas ślubu skupiam się na emocjach waszych oraz najbliższej rodziny , ale fotografuje też detale , gości, oraz kościół. Na sali po pierwszym tańcu i bloku muzycznym zazwyczaj jeśli pogoda sprzyja zapraszam do zdjęcia grupowego oraz zdjęć z najbliższymi. Podczas zabawy staram się wychwycić najlepsze momenty w ruchu, chwile szaleństwa , ale też zadumy, refleksji czy wzruszeń. Plener w innym dniu trwa zazwyczaj do 3 godzin, z czego pomysł i miejsce na sesje wybieramy wspólnie. Z całości takiego reportażu wraz z  plenerem w innym dniu oddaje ponad 350 zdjęć na pendrive w pełnej rozdzielczości w ozdobnym pudełku z czego wszystkie poddane są podstawowej obróbce a te z pleneru , oraz te które wchodzą w skład foto książki dodatkowej obróbce graficznej (retusz skóry). Za dopłata można zamówić foto książki. Termin rezerwowany jest po wpłacie zaliczki na konto w kwocie 500 zł i podpisaniu umowy, z tym że umowa może być też podpisana online, ja jednak wolę spotkanie osobiste jeśli jest taka możliwość. Bardzo ważny jest dla mnie kontakt z przyszłymi młodymi, jako ze powierzacie mi najważniejszy dzień w życiu istotne jest dla mnie abyśmy dobrze się dogadywali i dobrym sposobem na to jest sesja narzeczeńska , która pozwoli wam się przygotować na ten dzień, wspólna współpracę jak i sesję plenerową. Zdjęcia z takiej sesji możecie dowolnie wykorzystywać np. w formie odbitek czy obrazów dla rodziców w ramach podziękowania. Jeśli istnieje taka możliwość czy moglibyśmy porozmawiać przez telefon , abym mogła dokładniej poznać Państwa oczekiwania i dowiedzieć się więcej szczegółów. Natomiast oferta dołączona jest w załączniku. 
Serdecznie Pozdrawiam Angelika Kubik The-eye  

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Głogów, , 67-200, woj. dolnośląskie
888-474...
liczba odwiedzin: 1322
Zadzwoń
888-474...
Napisz

Popularne miasta w okolicy