Fotografia ślubna z duszą - Wielkopolska id:4560

Konin, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa

ŚLUB... to wyjątkowy dzień w Waszym życiu. Składa się z tysiąca chwil, tych które zapamiętacie do końca życia i tych , które umknęły Waszej uwadze. Rozpoczyna się już od rana od wizyty u fryzjera, wizażystki przygotowań w domu i najważniejsze - ceremonii ślubnej- pełnej wzruszeń, zadumy, łez szczęścia, śmiechu, radości i trwa aż do wesela z wesołymi tanecznymi łamańcami, beztroską i radosną zabawą. Ten dzień przygotowaliście do perfekcji: sukienka, welon Panny Młodej, garnitur, muszka Pana Młodego. limuzyna, wystrój sali kwiaty, kieliszki, zaproszenia i tysiące innych ważnych tak pieczołowicie wybranych przez Was drobiazgów.
Fotografia pozwala utrwalić to wszystko, a z mojej strony postaram się zapisać te chwile tak, abyście Wy i Wasi bliscy, oglądając zdjęcia, mogli powrócić jeszcze raz do nastroju i klimatu Tego dnia. Jeśli takie będzie Wasze życzenie, będę Wam towarzyszyć wraz z aparatem w trakcie: przygotowań - w domu, u fryzjera, wizażystki, ślubu - błogosławieństwa, ceremonii w kościele , wesela do godz. 1:00 lub do zakończenia oczepin.
Plener - doradzam datę inną od dnia ślubu. Ze względu na brak czasu i stres Państwa Młodych, zdjęcia mogą wyjść sztucznie i sztywno. W innym dniu już bez obawy o strój, makijaż czy fryzurę, można fikać koziołki na trawie lub nawet poświęcić sukienkę na pluskanie się w fontannie. Byłoby całkiem ciekawie by tematem sesji plenerowej były Wasze zainteresowania i hobby. Zdjęcia w plenerze to ok. 2-4 godziny fajnej zab

liczba odwiedzin: 1357

Popularne miasta w okolicy