Oferta | Opinie 0

Fotografia ślubna z klasą id:1981

Kontakt

Napisz wiadomość
Radom, mazowieckie
Data dodania: 16-11-2009
Liczba odwiedzin: 713

Oferta


Ślub to jedyny i niepowtarzalny dzień wypełniony po brzegi emocjami i pięknymi chwilami.Oferujemy Państwu profesjonalny reportaż, który sprawi, że emocje powrócą za każdym razem, gdy sięgniecie po album ze zdjęciami. Każdy ślub jest inny i wyjątkowy, do każdego zlecenia staramy się podejść w sposób indywidualny, tak aby wydobyć nawet najdrobniejsze detale i zachować chwile charakterystyczne właśnie dla Was. Każdy ślub i plener jest dla nas wyzwaniem, do każdego zlecenia przygotowujemy się solidnie i jesteśmy w stanie spełnić prawie każde Wasze życzenie. Mamy szeroki wachlarz pomysłów oraz dużo inwencji twórczej, która jest do waszej dyspozycji.

W dniu uroczystości ślubnej jesteśmy do Waszej dyspozycji godzin porannych aż do późnych godzin nocnych. Reportaż zgodnie z waszym życzeniem może obejmować wszystkie najważniejsze tego dnia wydarzenia – przygotowania Pani/Pana młodego, błogosławieństwo, uroczystość w kościele, przyjęcie weselne.
Zdjęcia plenerowe wykonać możemy w dniu ślubu, lub w innym wcześniej ustalonym terminie.
Każda Para Młoda zamawia u nas to czego potrzebuje, nie proponujemy żadnych pakietów. Otrzymujecie to co chcecie, a nie to co wymusza pakiet usług. Wszelkie szczegóły uzgadniamy najchętniej osobiście, zatem prosimy o kontakt.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Fotografia ślubna z klasą
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Radom
Kod:26-600

Nowe ogłoszenia