Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Fotografia wesele ślub sesje narzeczeńskie sesje poślubne id:30115

Kontakt

505-452...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 12-08-2017
Liczba odwiedzin: 40

Oferta

Fotografia wesele ślub sesje narzeczeńskie sesje poślubne imprezy okolicznościowe sesje portretowe events

O mnie
Mogę się założyć, że szukając fotografa na Wasze Wielkie Wyjątkowe Wymarzone Wesele przeczytaliście już coś-niecoś o pasji, sztuce i profesjonalizmie, wyrażaniu swej duszy etc… To wszystko pewnie prawda, ale wreszcie warto skupić się na konkretach. Jestem przekonany, że zainteresuje Was to, co ja mogę zaoferować aby osiągnąć ten cel:
Możliwość negocjacji
Razem uzgodnimy kwestie dojazdu, terminów, ilości zdjęć etc. Możecie jednocześnie zamówić dwu fotografów. Zamiast sztywnych pakietów proponuję ofertą uszytą na miarę
Wygodny termin i miejsce.
Fotografuję nie tylko w Warszawie, ale także na terenie całej Polski. Mam też za sobą sesje fotograficzne w kilku krajach Europy i Azji, a teraz jestem do Waszej dyspozycji.
Profesjonalne wykonanie samej sesji i pełna obróbka zdjęć.
Planuję starannie wszystkie etapy pracy nad fotografią, począwszy od właściwego oświetlenia, doborze sprzętu a kończąc na opracowaniu zdjęć w programach graficznych. W przypadku fotografowania w czasie zaplanowanych sesji korzystam ze współpracy z wizażystami i stylistami.
Najwyższa jakość zdjęć.
Używam sprzętu fotograficznego, oprogramowania i technik pozwalających na pełną edycję fotografii do albumów i stron internetowych.
Pełna i bezpośrednia komunikacja.
Wszystkie etapy pracy planujemy i opracowujemy wspólnie, zdjęcia mogą być przesłane szybko, bezpiecznie i w sposób wygodny do otwarcia również na urządzeniach przenośnych.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

wesele
od 1000 do 1000000 / wesele
Możliwość negocjacji
Razem uzgodnimy kwestie dojazdu, terminów, ilości zdjęć etc. Możecie jednocześnie zamówić dwu fotografów. Zamiast sztywnych pakietów proponuję ofertą uszytą na miarę

Opinie Dodaj opinię

Nowe ogłoszenia