Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Szafirfoto Fotografa ślubna i okolicznościowa id:33161

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Szafirfoto Fotografa ślubna i okolicznościowa

Ostatnio widziany wczoraj
606-267...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Bolesławiec, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 11-01-2018
Liczba odwiedzin: 197

Oferta Fotograf ślubny Bolesławiec

Fotografuję wszystko, co mnie otacza. Pasjonują mnie ludzie. Uwielbiam fotografię okolicznościową, śluby, wesela, chrzty, komunie, imprezy rodzinne. Uwielbiam sesje w nietypowych miejscach, choć i z tych typowych potrafię wyczarować magię. Doskonalę się również w fotografii rodzinnej, coraz częściej się zdarzają sesje ślubne z dziećmi. Fotografią zajmuję się od wielu lat. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania. Jestem bardzo otwarta na wszelkie sugestie i propozycje, chociaż mam sama masę pomysłów. Pakiety są budowane indywidualnie, zależnie od Państwa potrzeb. Proponowana przeze mnie oferta jest pakietem wyjściowym. W czasie pracy jestem całkowicie oddana temu, co robię. Zapewniam doskonałą atmosferę. Obiecuję uchwycić te najważniejsze, jedyne w swoim rodzaju chwile, radość, szczęście, miłość, bliskość. Chętnie spotkam się z Państwem, pokażę całe sesje i reportaże. Przedstawione przeze mnie pakiety można po uroczystości wzbogacić o odbitki, albumy, fotoksiążki. Nie trzeba podejmować od razu decyzji . Zapraszam :).

ślub i wesele ceny od 500 złotych za ślub cywilny wraz z sesją ślubną i od 800 złotych za ślub kościelny wraz z sesjąZdjęcia ze chrztu, komunii i ślubu oddaję na płycie z nadrukiem lub na pendrivie. Możliwość otrzymania odbitek.

Specjalizacja:

 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Cennik

cennik reportaży i sesji
od 600 do 2600 / całość
Ceny plasują się od 600 zł za ceremonię ślubną wraz z krótką sesją po do 2600 za sesję narzeczeńską, ceremonię, wesele do 1.00 i sesję ślubną innego dnia.

Opinie o Szafirfoto Fotografa ślubna i okolicznościowa Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Szafir Magda Gałkiewicz Fotografia i Języki Obce
Imię:Magda
Nazwisko:Gałkiewicz
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Bolesławiec
Kod:59-700

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.