Fotoinlove Zakochani w fotografii

od 3000 do 6500 zł
Gdańsk, pomorskie
(74)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
504-952...
509-209...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

O nas

Chwytamy emocje, chcemy tworzyć zdjęcia naturalne, pełne radości, nie sztucznie upozowane. To co liczy się dla naszych par najbardziej, to że jesteśmy "niewidzialni". Bez pozowania, bez sztucznych póz, liczą się Wasze emocje, naturalne piękne kadry opowiadające miłosną historię - Wasze Love Story.

Nie limitujemy Wam kochani wspomnień, nie ograniczamy się do pewnej ilości zdjęć. Bawimy się z Wami na całego i wszystkie zdjęcia od nas otrzymujecie. A kiedy, ileż można czekać na zdjęcia???
Czasem już w dniu ślubu jesteśmy w stanie Wam coś zaprezentować... a gotowy wyedytowany reportaż otrzymujecie już kilkanaście dni po weselu w prywatnej galerii internetowej.

Plener może odbyć się tego samego dnia co wesele lub w innym dniu, jak wolicie? Będzie trwał tyle czasu ile nam dacie a efektem będą prawdziwe, naturalne pełne emocji fotografie.

Zwieńczeniem zaś Waszej miłosnej historii niech będzie album, ba każda Para go otrzymuje. Zdjęcia pełne emocji i wzruszeń to my fotoinlove, Magdalena i Sławomir.

Dziękujemy.

Foto + Video komplet

6500zł/ dzień

Reportaż foto i video, zdjęcia bez limitu, videoteledysk tzw krótka forma filmowa, 2 foto/videografów, dron: 6500zł PLENER i ALBUM GRATIS
Fotografowanie i filmowanie od przygotowań do oczepin włącznie.

Stylowy album z wieloma zdjęciami opowiadającymi piękną historię Waszej miłości na ponad 60 stronach w cenie.

Nielimitowana ilość zdjęć, staranna autorska obróbka, wszystkie zdjęcia dostępne w prywatnej galerii internetowej oraz na pendrive.

Po szczegóły zapraszam na mail.

Foto reportaż ślubny 6h

2500zł/ całość

Reportaż fotograficzny 6 godzin fotografowania od przygotowań lub ceremonii i wesela do 50 osób.
Przygotowania, ceremonia ślubna, zdjęcia grupowe, rodzinne, pierwszy taniec, tort, toasty.
Zdjęć około 500szt plus 50 wydruków w etui

Fotoreportaż ślubny 11h

3500zł/ całość

Reportaż fotograficzny od przygotowań do oczepin włącznie, poprzez mszę/ceremonię, wesele, oczepiny, sesja rodzinna z uczestnikami wesela, zdjęcia grupowe, sytuacyjne pełne emocji. Bez limitu ilościowego zdjęć, jest mega impreza - to i zdjęć dużo. Plener GRATIS

Ilość zdjęć bez limitu, z regóły około 800 sztuk, wydruki 50 sztuk w etui gratis: 3500zł

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

A to pytanie można by zadać naszym Parom, które już nas wybrały. Na naszej stronie oraz fanpage'u na FB można zapoznać się z opiniami naszych Par, każda z nich ceni nas za inne rzeczy. Dyskrecje, profesjonalizm, szybkość realizacji, poczucie humoru, pomoc... chyba staramy się być ich przyjaciółmi. To nie tylko praca, to również zaszczyt bycia z nimi i towarzyszenie im w tych radosnych wzruszających momentach.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Najczęściej wybieraną opcją jest nasz pobyt od przygotowań do oczepin włącznie oraz sesja plenerowa innego dnia. Jednak nie jest to regułą i możemy dostosować naszą pracę do potrzeb zakochanych.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Myślę, że nasze realizacje są dość szybkie. Oczekiwanie po pół roku - rok, to nie z nami. Nie dlatego bynajmniej, że nie "obrabiamy" zdjęć a dlatego iż mamy dobrze poukładany workflow. Z reguły klienci po kilku tygodniach cieszą się zdjęciami online a albumy i pendrive są gotowe po 2-3 miesiącach.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Już kilka dni po weselu na naszym blogu ukazuje się krótka zajawka, kilkadziesiąt zdjęć. Goście i Para Młoda są tym zachwyceni, że mogą już po poprawinach zobaczyć krótką relację z dnia ślubu. Po około 2 tygodniach pracy nad reportażem z wesela, udostępniamy Parze prywatną galerię ze wszystkimi zdjęciami do oglądania i pobierania. Galeria chroniona jest hasłem, które gościom udostępnia Para Młoda. Jeśli zamówiona jest sesja plenerowa oraz albumy, tu trzeba chwilkę poczekać... drukarnia również ma swoje terminy a my będąc w plenerze nie możemy pracować przy kompie... takich komputerów samopracujących jeszcze nie mamy ale kto wie co przyniesie przyszłość ;)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubimy poznawać nowych ciekawych ludzi, pozytywne emocje, rozmowy, podróże... tak podróże lubimy bardzo. Dlatego nie stawiamy sobie granic w kraju i czasem nawet poza nim.

Jak ubieramy się na wesele?

Myślę, że nie wyróżniamy się z tłumu zaproszonych gości. Czasem nawet brani jesteśmy za kogoś z rodziny czy znajomych, to miłe! Dziś nawet aparaty nie są tak wielkie i ciężkie jak kiedyś, co pozwala nam pracować naprawdę dyskretnie i niepostrzeżenie a dzięki temu rejestrować nieudawane emocje. Poza tym nasz ubiór musi być również wygodny i tak jest w istocie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tu chyba najkrócej.... oczywiście. Jak moglibyśmy nie mieć zajmujemy się fotografią profesjonalnie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Długo, myślę że dość długo bo ponad 10 lat, poznaliśmy już wiele pięknych Par i wspaniałych ludzi. Niektóre z naszych Par dochowały się potomstwa i miło było nam również to uwiecznić.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Kiedyś pracowałem (Sławek) w salonie fotograficznym i przychodziła tam piękna klientka Magdalena. Można powiedzieć, że fotografia nas połączyła, będąc po obu stronach dzielącej nas lady, pokonaliśmy tą barierę i jesteśmy małżeństwem od 2004 roku.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nasze filmy to w zasadzie krótkie formy filmowe. nazwałbym je raczej teledyskiem lub wideokastem, to dynamiczne i wzruszające połączenie ruchomych kadrów z muzyką i dźwiękiem.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Na fotograficznym... nie robimy jeszcze zdjęć smartfonami... hihihi. A na poważnie posługujemy się lustrzankami ale od kilku lat więcej nawet bezlutrerkowcami. To najnowszy rodzaj aparatów, mające wiele zalet, których nie posiadają lustrzanki. Pamiętacie te głośne klapnięcia migawki podczas zakładania obrączek, podczas których aż podskakuje panna młoda... Bezlusterkowce są bezgłośne, podczas robienia zdjęć nie wydają żadnego dźwięku, nawet muchę słychać głośniej. Za to kochają nas księża, goście oraz videofilmowcy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W większości wypadków pracujemy solo, jednak istnieje oczywiście możliwość byśmy pracowali we dwoje. Dzieje się tak często przy dużych weselech, powyżej 120 osób oraz wszystkich zleceniach wyjazdowych oraz sesjach zagranicznych.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Staramy się przede wszystkim myśleć pozytywnie, sami jesteśmy małżeństwem, rodziną, chcemy zatem być pomocni, uśmiechnięci. Proponujemy usługę kompleksową od fotografii poprzez teledysk video, album, prywatną galerię oraz sesję plenerową.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe teledyski udostępniamy na youtube, tak by Para mogła dzielić się szczęściem z rodziną i znajomymi. Ich kopie oraz dłuższe filmy oddajemy na stylizowanym pendrive.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Cóż... fotografia to także sprzęt, nie przede wszystkim ale jest jej znaczącą częścią. Chyba ciężko byłoby wykonywać dobrze pracę nie mając profesjonalnych narzędzi, wie o tym hydraulik, mechanik i zapewne fotograf czy wideooperator.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona jako operator i pilot statków bezzałogowych

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Dokument fotograficzny od przygotowań Pary Młodej po oczepiny i sesja plenerowa innego dnia. W zestawie są albumy oraz galeria internetowa zabezpieczona hasłem.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Och.... przez swą skromność powiem tylko o kilku wystawach, kilku publikacjach oraz nagrodach w konkursach foto.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak. Jeśli nasza Para ma ochotę nas zaprosić lub zabrać ze sobą oczywiście jesteśmy do dyspozycji. Jeśli Para nie ma pomysłu na miejsce, wówczas my możemy zaproponować jedno z uroczych miejsc jakie już z Parami odwiedziliśmy: Rzym, Londyn, Paryż, Malta, Cypr, fiordy Norwegii, Islandię, pustynię i kaniony Izraela czy również nasze polskie góry. Wówczas w takich miejscach to my jesteśmy przewodnikami i odwiedzamy najbardziej malownicze zakątki.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski i troszkę rosyjski. Wśród naszych Par kilku facetów jest również w spódnicy.... ;)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Mieszkamy nad morzem i je kochamy. Nasze Pary chyba również... pięknie zdjęcia wychodzą również w porannym lub wieczornym lesie. mamy kilka takich pięknych miejsc w okolicy Trójmiasta. Wydmy, dzikie plaże i piękne lasy i jeziora.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

O ile nie leje siarczysty deszcz... to chyba nie ma takich warunków. my i nasze pary uwielbiamy kiedy na niebie coś się dzieje, Chmury kłębią się o zachodzie słońca płonąc czerwienią. Pamiętam kilka razy jak po ulewie przyświeciło słońce tworząc malowniczą scenerię z tęczą w tle. W zasadzie pogoda do opalania to nie pogoda do zdjęć. Oczywiście nie zmuszamy Par do stania w deszczu, jeśli trzeba sesję plenerową możemy przełożyć.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

A może zaletą.... bardzo lubimy światło zastane. Kościoły z pięknie wpadającymi promieniami słońca przez witraże, sale weselne pełne magii, kolorowych roztańczonych neonów czy wspólne zdjęcia przy świecach, zimnych ogniach i fajerwerkach. Wszech błyskająca lampa zabiłaby ten piękny nastrój. Kiedy trzeba jednak, lamp też używamy.

Jaki jest styl naszej pracy?

Trochę piszemy o tym na naszej stronie oraz blogu. Lubimy oryginalne nieudawane zdjęcia, ukazujące emocje i naturalne piękne chwile. Tak właśnie staramy się pracować, nikogo nie absorbując obecnością kamery.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak oczywiście. Począwszy od ilości godzin wspólnie spędzonych i momentów przeznaczonych do fotografowania, kończąc na personalizowanych albumach a nawet zaproszeniach ślubnych i księgach gości.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Może łatwo nam o tym mówić... bawić się i cieszyć własnym pięknym dniem, bez stresu. W końcu Pary są otoczone z reguły dobrymi fachowcami, którzy służą im radą i pomocą.

Nasze pasje.

Troszkę się powtórzę bo o tym już było... podróże. To kochamy chyba najbardziej, również nasze dzieci są zapalonymi podróżnikami. Najmłodsza lata z nami już od pierwszego miesiąca swego życia, wciąż dopytuje o samolot.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Aparat? hihi i stroje kąpielowe a gdyby to była naprawdę wyspa bezludna to może i nie? ;)

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Bardzo lubimy przygotowania oraz sesje narzeczeńskie, można wówczas świetnie poznać się z Parą, to czas na wiele ciekawych kadrów.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Naszą pasją jest również historia oraz podróże. Bardzo lubimy zwiedzać nasz kraj i Europę, cieszymy się że możemy to robić cała rodziną łącznie z dziećmi. Jeśli chodzi o filmy to lubimy się pobać...

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to takie, gdzie nie widać sztucznego pozowania ale prawdziwe emocje. Gdzie osoba, która ogląda zdjęcie na jego widok się uśmiecha i mówi TEŻ CHCE MIEĆ TAKIE ZDJĘCIE ;)

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Myślę że mało pozowania i absorbowania Pary Młodej, naszym zdaniem liczą się głównie emocje.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Realizowaliśmy sesje zdjęciowe w różnych ciekawych miejscach jednak nietypowe z pewnością były zdjęcia ślubne pod wodą.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Epicka opowieść, teledysk krótki przeplatany pięknymi pejzażami i romantycznymi momentami, myślę że to nadchodzące i obecne trendy.

Ciekawostki na nasz temat.

Mamy rodzinę, dwie córki i wszyscy uwielbiamy podróże. Nasza najmłodsza lata z nami już od swojego pierwszego miesiąca życia.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

W kraju jest wielu wybitnych fotografów i filmowców, lubimy jednak podglądać i czerpać inspiracje od kolegów zza oceanu.

Fotoinlove Zakochani w fotografii
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 74 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gdańsk
Data dodania: 14-04-2024

Dziekujemy serdecznie ze byliscie z nami. Swietna praca, dodatkowo pomoc i poczucie humoru. To wszystko sprawilo ze mamy najpiekniejsza pamiatke i chetnie wracamy do tych dni wspomnieniami.
Serdecznie polecamy.

Fotoinlove
15-04-2024

Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy że to właśnie my mogliśmy uwiecznić te wspaniała chwile.

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Gdańsk
Data dodania: 08-11-2023

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Fotoinlove. Zdjęcia, które wykonali są przepiękne!! Uchwycone zostały wszystkie ważne momenty przygotowań, ślubu i wesela. Zdjęcia wykonane na sesji poślubnej w plenerze są rewelacyjne i artystyczne! Piękna kolorystyka! Pełen profesjonalizm i szybkość realizacji zdjęć, w ciągu 2 tygodni od wesela mieliśmy dostęp do wszystkich zdjęć z uroczystości, co było dla nas bardzo miłym zaskoczeniem. Wraz z gośćmi jesteśmy oczarowani jakością zdjęć, które są poprostu rewelacyjne!! Ponadto pięknie zostały wykonane albumy. Możliwość wyboru różnych albumów z różną piękną wizualizacją. Z całego serca polecamy Fotoinlove! Z chęcią przy następnej ważnej uroczystości również skorzystamy z usług Fotoinlove. Magda i Sławek to cudowna para fotografów, która z sercem i po mistrzowsku wykonuje swoją pracę! Serdecznie polecamy i dziękujemy z całego serca za piękną pamiątkę i piękne niezapomniane wspomnienia! Serdecznie pozdrawiamy, Marta i Łukasz :)

Fotoinlove
13-11-2023

Serdecznie kochani dziękujemy za piękną opinię na temat naszej współpracy. Jest to dla nas niezmiernie cenne i motywujące.
Jesteśmy szczęśliwi że mogliśmy dostarczyć Wam tyle radości i pamiątki, życzymy wszystkiego naj naj najlepszego!

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Dworek
Data dodania: 09-10-2023

Profesjonalne podejście, zdjęcia przepiękne. Zarówno my jak i goście jesteśmy w pełni zadowoleni. Niepotrzebnie martwiliśmy się, że będziemy non stop w obiektywie aparatu, fotograf wykonuje swoją pracę zupełnie niezauważalnie i chwyta najpiękniejsze i najważniejsze momenty. potrafi wyczuć moment tutaj szczególne podziękowania dla Pana Norberta. Nasi goście nie mogą się nachwalić. Nie zapominając o naszej dzisiejszej sesji ślubnej, nie jesteśmy modelami, ale atmosfera była luźna i przyjazna. Wykorzystaliśmy każdy element scenerii, nawet zagubione w okolicy lustro. Szczerze polecamy usługi fotograficzne i dziękujemy, że mogliśmy z nich skorzystać.

Fotoinlove
10-10-2023

Serdecznie dziękujemy kochani że mogliśmy sprawić Wam i gościom wielką pamiątkę i że mogliśmy być z Wami w tych wszystkich ważnych momentach.

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Grudziądz
Data dodania: 13-09-2023

Serdecznie polecam fotoinlove! Współpraca z Magdą i Sławkiem to czysta przyjemność. Przepiękne zdjęcia, miła atmosfera i szybki czas realizacji.

Fotoinlove
13-09-2023

Serdecznie dziękujemy kochani. Było nam niezmiernie miło być z Wami.

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gdańsk
Data dodania: 12-09-2023

Polecamy, super współpraca i wskazówki podczas sesji, przepiękne zdjęcia. Dziękujemy 🙂

Fotoinlove
13-09-2023

Serdecznie dziękujemy, miło było nam towarzyszyć Wam w tych pięknych chwilach.

P
Paulina i Kacper
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Załakowo
Data dodania: 07-09-2023

Bardzo polecamy współpracę z FOTOINLOVE. Przesympatyczni ludzie! Świetnie nam się z nimi współpracowało :) a zdjecia są genialne!

Fotoinlove
11-09-2023

Najdrożsi bardzo Wam dziękujemy za cudowne słowa uznania.

N
Nikola i Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Kłodawa
Data dodania: 01-09-2023

Z czystym sumieniem polecamy FOTOINLOVE, widać pełen profesjonalizm, pasję ale również zaangażowanie w każde zdjęcie.
Wraz z mężem jesteśmy zachwyceni z efektów zdjęć z naszego wesela.
Serdecznie dziękujemy 📸☺️🔥❤️

Fotoinlove
01-09-2023

Serdecznie i Ja Wam kochani dziękuję z całego serca. Pozdrawiam.

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2023
Mechelinki
Data dodania: 31-08-2023

Przepiękne zdjęcia, a przede wszystkim szybkość ich realizacji na ogromny plus! Polecamy :)

Fotoinlove
06-09-2023

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam z całego serca.

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: fotoinlove
NIP: 5932386963
Imię i nazwisko: Sławomir Chaciński
Adres: Gdańsk, Jeleniogórska, 80-180, woj. pomorskie
504-952...
509-209...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 16485
Zadzwoń
504-952...
509-209...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gdańsk

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy