Zobacz zdjęcia (53)
Fotoinlove - zakochani w fotografi, fotografia i teledysk ślubny., Gdańsk - zdjęcie 1
Fotoinlove - zakochani w fotografi, fotografia i teledysk ślubny., Gdańsk - zdjęcie 1 Fotoinlove - zakochani w fotografi, fotografia i teledysk ślubny., Gdańsk - zdjęcie 2 Fotoinlove - zakochani w fotografi, fotografia i teledysk ślubny., Gdańsk - zdjęcie 3 Fotoinlove - zakochani w fotografi, fotografia i teledysk ślubny., Gdańsk - zdjęcie 4 Fotoinlove - zakochani w fotografi, fotografia i teledysk ślubny., Gdańsk - zdjęcie 5 Fotoinlove - zakochani w fotografi, fotografia i teledysk ślubny., Gdańsk - zdjęcie 6 Fotoinlove - zakochani w fotografi, fotografia i teledysk ślubny., Gdańsk - zdjęcie 7
Fotoinlove - zakochani w fotografi, fotografia i teledysk ślubny., Gdańsk - zdjęcie 8
1 / 53

Fotoinlove - zakochani w fotografi, fotografia i teledysk ślubny. id:4719

3500 zł / całość
Gdańsk, pomorskie
(49)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
504-952...
509-209...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Chwytamy emocje, chcemy tworzyć zdjęcia naturalne, pełne radości, nie sztucznie upozowane. To co liczy się dla naszych par najbardziej, to że jesteśmy "niewidzialni". Bez pozowania, bez sztucznych póz, liczą się Wasze emocje, naturalne piękne kadry opowiadające miłosną historię - Wasze Love Story.

Nie limitujemy Wam kochani wspomnień, nie ograniczamy się do pewnej ilości zdjęć. Bawimy się z Wami na całego i wszystkie zdjęcia od nas otrzymujecie. A kiedy, ileż można czekać na zdjęcia???
Czasem już w dniu ślubu jesteśmy w stanie Wam coś zaprezentować... a gotowy wyedytowany reportaż otrzymujecie już kilknaście dni po weselu w prywatnej galerii internetowej.

Plener może odbyć się tego samego dnia co wesele lub w innym dniu, jak wolicie? Będzie trwał tyle czasu ile nam dacie a efektem będą prawdziwe, naturalne pełne emocji fotografie.

Zwieńczeniem zaś Waszej miłosnej historii niech będzie album, ba każda Para go otrzymuje. Zdjęcia pełne emocji i wzruszeń to my fotoinlove, Magdalena i Sławomir.

Dziękujemy.

Fotoinlove - zakochani w fotografi, fotografia i teledysk ślubny. - film 1 Fotoinlove - zakochani w fotografi, fotografia i teledysk ślubny. - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta fotoinlove

Foto reportaż

3500zł/ całość

Reportaż foto od przygotowań, poprzez mszę, wesele, oczepiny, sesja rodzinna z uczestnikami wesela, dron i wydruki.

Nielimitowana ilość zdjęć, wszystkie dostępne w prywatnej galerii internetowej i na pendrive.

Sesja plenerowa gratis!
Po szczegóły zapraszam na mail.

Promocje

26.08.2023 (sobota)
10% rabatu

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

A to pytanie można by zadać naszym Parom, które już nas wybrały. Na naszej stronie oraz fanpage'u na FB można zapoznać się z opiniami naszych Par, każda z nich ceni nas za inne rzeczy. Dyskrecje, profesjonalizm, szybkość realizacji, poczucie humoru, pomoc... chyba staramy się być ich przyjaciółmi. To nie tylko praca, to również zaszczyt bycia z nimi i towarzyszenie im w tych radosnych wzruszających momentach.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Najczęściej wybieraną opcją jest nasz pobyt od przygotowań do oczepin włącznie oraz sesja plenerowa innego dnia. Jednak nie jest to regułą i możemy dostosować naszą pracę do potrzeb zakochanych.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Myślę, że nasze realizacje są dość szybkie. Oczekiwanie po pół roku - rok, to nie z nami. Nie dlatego bynajmniej, że nie "obrabiamy" zdjęć a dlatego iż mamy dobrze poukładany workflow. Z reguły klienci po kilku tygodniach cieszą się zdjęciami online a albumy i pendrive są gotowe po 2-3 miesiącach.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Już kilka dni po weselu na naszym blogu ukazuje się krótka zajawka, kilkadziesiąt zdjęć. Goście i Para Młoda są tym zachwyceni, że mogą już po poprawinach zobaczyć krótką relację z dnia ślubu. Po około 2 tygodniach pracy nad reportażem z wesela, udostępniamy Parze prywatną galerię ze wszystkimi zdjęciami do oglądania i pobierania. Galeria chroniona jest hasłem, które gościom udostępnia Para Młoda. Jeśli zamówiona jest sesja plenerowa oraz albumy, tu trzeba chwilkę poczekać... drukarnia również ma swoje terminy a my będąc w plenerze nie możemy pracować przy kompie... takich komputerów samopracujących jeszcze nie mamy ale kto wie co przyniesie przyszłość ;)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubimy poznawać nowych ciekawych ludzi, pozytywne emocje, rozmowy, podróże... tak podróże lubimy bardzo. Dlatego nie stawiamy sobie granic w kraju i czasem nawet poza nim.

Jak ubieramy się na wesele?

Myślę, że nie wyróżniamy się z tłumu zaproszonych gości. Czasem nawet brani jesteśmy za kogoś z rodziny czy znajomych, to miłe! Dziś nawet aparaty nie są tak wielkie i ciężkie jak kiedyś, co pozwala nam pracować naprawdę dyskretnie i niepostrzeżenie a dzięki temu rejestrować nieudawane emocje. Poza tym nasz ubiór musi być również wygodny i tak jest w istocie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tu chyba najkrócej.... oczywiście. Jak moglibyśmy nie mieć zajmujemy się fotografią profesjonalnie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Długo, myślę że dość długo bo ponad 10 lat, poznaliśmy już wiele pięknych Par i wspaniałych ludzi. Niektóre z naszych Par dochowały się potomstwa i miło było nam również to uwiecznić.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Kiedyś pracowałem (Sławek) w salonie fotograficznym i przychodziła tam piękna klientka Magdalena. Można powiedzieć, że fotografia nas połączyła, będąc po obu stronach dzielącej nas lady, pokonaliśmy tą barierę i jesteśmy małżeństwem od 2004 roku.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nasze filmy to w zasadzie krótkie formy filmowe. nazwałbym je raczej teledyskiem lub wideokastem, to dynamiczne i wzruszające połączenie ruchomych kadrów z muzyką i dźwiękiem.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Na fotograficznym... nie robimy jeszcze zdjęć smartfonami... hihihi. A na poważnie posługujemy się lustrzankami ale od kilku lat więcej nawet bezlutrerkowcami. To najnowszy rodzaj aparatów, mające wiele zalet, których nie posiadają lustrzanki. Pamiętacie te głośne klapnięcia migawki podczas zakładania obrączek, podczas których aż podskakuje panna młoda... Bezlusterkowce są bezgłośne, podczas robienia zdjęć nie wydają żadnego dźwięku, nawet muchę słychać głośniej. Za to kochają nas księża, goście oraz videofilmowcy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W większości wypadków pracujemy solo, jednak istnieje oczywiście możliwość byśmy pracowali we dwoje. Dzieje się tak często przy dużych weselech, powyżej 120 osób oraz wszystkich zleceniach wyjazdowych oraz sesjach zagranicznych.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Staramy się przede wszystkim myśleć pozytywnie, sami jesteśmy małżeństwem, rodziną, chcemy zatem być pomocni, uśmiechnięci. Proponujemy usługę kompleksową od fotografii poprzez teledysk video, album, prywatną galerię oraz sesję plenerową.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe teledyski udostępniamy na youtube, tak by Para mogła dzielić się szczęściem z rodziną i znajomymi. Ich kopie oraz dłuższe filmy oddajemy na stylizowanym pendrive.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Cóż... fotografia to także sprzęt, nie przede wszystkim ale jest jej znaczącą częścią. Chyba ciężko byłoby wykonywać dobrze pracę nie mając profesjonalnych narzędzi, wie o tym hydraulik, mechanik i zapewne fotograf czy wideooperator.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona jako operator i pilot statków bezzałogowych

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Dokument fotograficzny od przygotowań Pary Młodej po oczepiny i sesja plenerowa innego dnia. W zestawie są albumy oraz galeria internetowa zabezpieczona hasłem.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Och.... przez swą skromność powiem tylko o kilku wystawach, kilku publikacjach oraz nagrodach w konkursach foto.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak. Jeśli nasza Para ma ochotę nas zaprosić lub zabrać ze sobą oczywiście jesteśmy do dyspozycji. Jeśli Para nie ma pomysłu na miejsce, wówczas my możemy zaproponować jedno z uroczych miejsc jakie już z Parami odwiedziliśmy: Rzym, Londyn, Paryż, Malta, Cypr, fiordy Norwegii, Islandię, pustynię i kaniony Izraela czy również nasze polskie góry. Wówczas w takich miejscach to my jesteśmy przewodnikami i odwiedzamy najbardziej malownicze zakątki.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski i troszkę rosyjski. Wśród naszych Par kilku facetów jest również w spódnicy.... ;)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Mieszkamy nad morzem i je kochamy. Nasze Pary chyba również... pięknie zdjęcia wychodzą również w porannym lub wieczornym lesie. mamy kilka takich pięknych miejsc w okolicy Trójmiasta. Wydmy, dzikie plaże i piękne lasy i jeziora.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

O ile nie leje siarczysty deszcz... to chyba nie ma takich warunków. my i nasze pary uwielbiamy kiedy na niebie coś się dzieje, Chmury kłębią się o zachodzie słońca płonąc czerwienią. Pamiętam kilka razy jak po ulewie przyświeciło słońce tworząc malowniczą scenerię z tęczą w tle. W zasadzie pogoda do opalania to nie pogoda do zdjęć. Oczywiście nie zmuszamy Par do stania w deszczu, jeśli trzeba sesję plenerową możemy przełożyć.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

A może zaletą.... bardzo lubimy światło zastane. Kościoły z pięknie wpadającymi promieniami słońca przez witraże, sale weselne pełne magii, kolorowych roztańczonych neonów czy wspólne zdjęcia przy świecach, zimnych ogniach i fajerwerkach. Wszech błyskająca lampa zabiłaby ten piękny nastrój. Kiedy trzeba jednak, lamp też używamy.

Jaki jest styl naszej pracy?

Trochę piszemy o tym na naszej stronie oraz blogu. Lubimy oryginalne nieudawane zdjęcia, ukazujące emocje i naturalne piękne chwile. Tak właśnie staramy się pracować, nikogo nie absorbując obecnością kamery.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak oczywiście. Począwszy od ilości godzin wspólnie spędzonych i momentów przeznaczonych do fotografowania, kończąc na personalizowanych albumach a nawet zaproszeniach ślubnych i księgach gości.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Może łatwo nam o tym mówić... bawić się i cieszyć własnym pięknym dniem, bez stresu. W końcu Pary są otoczone z reguły dobrymi fachowcami, którzy służą im radą i pomocą.

Nasze pasje.

Troszkę się powtórzę bo o tym już było... podróże. To kochamy chyba najbardziej, również nasze dzieci są zapalonymi podróżnikami. Najmłodsza lata z nami już od pierwszego miesiąca swego życia, wciąż dopytuje o samolot.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Aparat? hihi i stroje kąpielowe a gdyby to była naprawdę wyspa bezludna to może i nie? ;)

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Bardzo lubimy przygotowania oraz sesje narzeczeńskie, można wówczas świetnie poznać się z Parą, to czas na wiele ciekawych kadrów.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Naszą pasją jest również historia oraz podróże. Bardzo lubimy zwiedzać nasz kraj i Europę, cieszymy się że możemy to robić cała rodziną łącznie z dziećmi. Jeśli chodzi o filmy to lubimy się pobać...

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to takie, gdzie nie widać sztucznego pozowania ale prawdziwe emocje. Gdzie osoba, która ogląda zdjęcie na jego widok się uśmiecha i mówi TEŻ CHCE MIEĆ TAKIE ZDJĘCIE ;)

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Myślę że mało pozowania i absorbowania Pary Młodej, naszym zdaniem liczą się głównie emocje.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Realizowaliśmy sesje zdjęciowe w różnych ciekawych miejscach jednak nietypowe z pewnością były zdjęcia ślubne pod wodą.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Epicka opowieść, teledysk krótki przeplatany pięknymi pejzażami i romantycznymi momentami, myślę że to nadchodzące i obecne trendy.

Ciekawostki na nasz temat.

Mamy rodzinę, dwie córki i wszyscy uwielbiamy podróże. Nasza najmłodsza lata z nami już od swojego pierwszego miesiąca życia.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

W kraju jest wielu wybitnych fotografów i filmowców, lubimy jednak podglądać i czerpać inspiracje od kolegów zza oceanu.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie fotoinlove (49)

Fotoinlove - zakochani w fotografi, fotografia i teledysk ślubny. id:4719
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 49 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Połchowo
Data dodania: 22-01-2023

Zdjęcia ślubne i weselne piękne. Fotograf dał nam dużo wskazówek jak się ustawiać. Plener również przebiegł super, mimo 2 stopni; fotograf pięknie nas prowadził i są tego efekty :)

Fotoinlove
24-01-2023

Serdecznie dziękujemy Basiu i Krzysztofie. Było nam bardzo miło towarzyszyć Wam w tych pięknych wzruszających momentach. Cieszymy się że dostarczamy wielu wspomnień.

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Zalewo
Data dodania: 13-11-2022

Zajęcia piękne:) wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Zdjecia bez stresu, w bardzo miłej atmosferze Szybkość realizacji nie wpływa na jakość, więc w bardzo szybkim czasie (na weselu już dostałam kilka zdjęć :) ) mogliśmy się cieszyć pięknymi zdjęciami. Szczerze polecam! I dziękujemy za cudowna pamiątkę :)

Fotoinlove
13-11-2022

Serdecznie dziękujemy, kochani.
Było nam bardzo miło u Was gościć i pracować.

R
Radek
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Elbląg
Data dodania: 24-10-2022

Z czystym sumieniem mogę polecić.
Zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt. Ujęcia piękne, sesja ślubna w miłej, luźnej atmosferze. Mamy pamiątkę, do której chętnie będziemy wracać :)

Fotoinlove
24-10-2022

Dziękujemy i pozdrawiamy Was kochani serdecznie. jesteśmy szczęśliwi że możemy uwieczniać takie wspaniałe uczucia.

M
Magdalena Miotke
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Luzino
Data dodania: 24-10-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług fotoinlove. Zarówno zdjęcia plener zaręczynowy, fotoreportaż ślubny, jak i plener poślubny przerosły nasze oczekiwania. Wszystkie zdjęcia bardzo piękne, jak z bajki. Sławek służył ogromną pomocą, jeżeli chodzi o dobór miejsca na wykonanie sesji

Fotoinlove
24-10-2022

Serdecznie dziękuję za słowa uznania, to dla mnie i pracy którą wykonuję bardzo ważna sprawa. Taki feedback to jak drogowskaz i paliwo do dalszej pracy ze wszystkimi wspaniałymi parami jak Wy i wiele innych.
Dzięki.

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Sopot
Data dodania: 15-10-2022

Niedawno odebraliśmy przesyłkę ze zdjęciami z sesji poślubnej nad morzem - zdjęcia są przepiękne! Sesja ślubna miała miejsce w Sopocie na Molo o wschodzie słońca (udało się idealnie!), mimo niskiej temperatury i wczesnej godziny świetnie się razem bawiliśmy :D Gorąco polecamy - śliczne zdjęcia i świetna atmosfera! :D

Fotoinlove
16-10-2022

To był piękny dzień moi drodzy.
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gdańsk
Data dodania: 07-10-2022

Właśnie odebraliśmy paczkę ze zdjęciami z sesji ślubnej w plenerze i jesteśmy pod wrażeniem, zdjecia są przepiękne! Jeszcze raz dziękujemy i będziemy Państwa polecać :)

Fotoinlove
08-10-2022

Serdecznie kochani dziękujemy. Wspaniale fotografować tak zakochaną parę.

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Sopot
Data dodania: 21-09-2022

Fotoilove znalazłam na portalu Wesele z klasą. .Zachwyciły mnie przede wszystkim zdjęcia ale też przyciągnęła rozsądna oferta cenowa. potem okazało się , że Fotoinlove to znani fotografowie w Trójmieście i mają świetne opinie. Magda robiła nam zdjęcia w kościele i na weselu od razu czułam , że fajnie współpracujemy. Slawek sesja plenerowa, mimo wiatru i zimna fotki wyszły piękne i emocjonalne . Profesjonaliści .

Fotoinlove
21-09-2022

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe słowa uznania. Cieszymy się że mogliśmy dostarczyć niezapomnianą pamiątkę.

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
3
Ślubne Q&A: 3 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Sokolnik
Data dodania: 06-09-2022

Cudowni, uśmiechnięci, profesjonalni . Jeśli szukacie fotografa na Wasz ślub i wesele to tylko FOTOINLOVE!!! Na uroczystości w kościele jak i na sali weselnej dyskretni, profesjonalni. Nie czuliśmy, że ktoś chodzi koło nas i robi zdjęcia czy nagrywał. Na plenerze Sławek był MISTRZEM! Rozluźnił atmosferę i dawał cenne wskazówki. Bardzo szybka realizacja zdjęć! A efekt... przerósł nasze oczekiwania!!!
Kochani dziękujemy Wam serdecznie, że byliście z Nami w tym wyjątkowym dniu!

Fotoinlove
06-09-2022

Kochani bardzo Wam dziękujemy. To było piękne wesele, cieszymy się że mogliśmy być z Wami. Jesteście cudowni. Do zobaczenia.

Pokaż więcej opinii

Kontakt fotoinlove

Nazwa firmy: fotoinlove
Imię i nazwisko: Sławomir Chaciński
Adres: Gdańsk, ul. Jeleniogórska, 80-180, woj. pomorskie
504-952...
509-209...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 13605
Zadzwoń
504-952...
509-209...
Napisz

Popularne miasta w okolicy