FotomatArt - nietuzinkowa fotografia ślubna id:5637

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 24-03-2011
Liczba odwiedzin: 1528

Oferta Fotograf ślubny Poznań

CHARAKTER PRACY

Chińczycy wierzą iż fotografia jest zatrzymaniem chwili z życia, która nigdy się nie powtórzy, przywiązując wiele wysiłku i uwagi do jej wykonania. Zdjęcia ślubne przez nas wykonane mają być naturalne, ukazywać charakter uroczystości, czy to będzie ślub cywilny, ślub kościelny a może coraz częściej spotykany ślub humanistyczny. Uwieczniamy najcenniejsze momenty, oddając przy tym temperament ludzi, ich osobowość, emocje im towarzyszące i to co ich łączy. Wykonujemy zdjęcia ślubne z pomysłem, ciekawe, żywe, oddające dynamikę i charakter sytuacji, jednocześnie nie ingerując w wydarzenia, dyskretnie pokazujemy jedynie to co dzieje się po drugiej stronie obiektywu, nie przekraczając granic dobrego taktu.Inspiracje na zdjęcia ślubne czerpiemy z własnego stylu, nie ulegamy plagiatowi i zapożyczonym trendom. Zdjęcia ślubne z kościoła, ze ślubu cywilnego i zdjęcia ślubne w plenerze nie są jedynie dokumentacją to historia pisana przez kochających się ludzi i ich bliskich.

CZAS PRACY

Poświęcamy klientom maksimum czasu, nie pracujemy na godziny, chętnie doradzamy, przed uroczystością, w trakcie jej trwania pomagamy i po. Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu dwojga ludzi a zabawa w fotografię może być przyjemna nawet dla tych którzy na co dzień nie przepadają za nią. Zdjęcia ślubne w plenerze, sesja narzeczeńska, sesja plenerowa za granicą, fotografia dziecięca, sesja o nazwie macierzyństwo czy nawet zdjęcia aktu, ma być niezapomnianą przygodą. Nasza praca jest dyskretna, stajemy się jej częścią, nawiązujemy kontakt z otoczeniem i ludźmi.

JAKOŚĆ PRACY

Za wszelką cenę, priorytetem naszej pracy jest jakość, nie tylko w fotografowaniu, również w dalszej fazie obróbki zdjęć. Nie mogą być one wyłącznie kiepskim obrazkiem w wersji elektronicznej.Wykonane na dobrym papierze, w odpowiedniej wielkości wydruku i oprawione w trwały i estetyczny album, tak by mogły przetrwać dla następnych pokoleń w ponadczasowej formie.

Basia i Jacek

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie o FotomatArt - nietuzinkowa fotografia ślubna Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: FotomatArt - nietuzinkowa fotografia ślubna id:5637
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Karolina i Marcin
Karolina i Marcin
(5)
Dodano: 25-09-2011
Fantastyczni ludzie wykonujący wspaniałe fotografie. Zdjęcia wykonane podczas całego dnia są rewlacyjne. Uchwycone są najpiekniejsze emocje, uwadze fotografa nie umknęły żadne ciekawe zdarzenia. Sesja ślubna zrealizowana nad morzem była dla nas niezapomnianym wydarzeniem, zaoowocowała przepięknymi zdjeciami, którymi zachwacamy sie my oraz nasi najbliżsi. Fotoksiążka jest cudowna. Bardzo bardzo polecamy!

Dane kontaktowe

FotomatArt - nietuzinkowa fotografia ślubna
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:62-050

Godziny pracy

Pn:09:00 - 18:00
Wt:09:00 - 18:00
Śr:09:00 - 18:00
Cz:09:00 - 18:00
Pt:09:00 - 18:00
Sb:09:00 - 13:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.