Zobacz zdjęcia (5)
Fotoopowieści-Fotograf ślubny- Wojciech Gontarz, Olsztyn - zdjęcie 1
Fotoopowieści-Fotograf ślubny- Wojciech Gontarz, Olsztyn - zdjęcie 2 Fotoopowieści-Fotograf ślubny- Wojciech Gontarz, Olsztyn - zdjęcie 3 Fotoopowieści-Fotograf ślubny- Wojciech Gontarz, Olsztyn - zdjęcie 4 Fotoopowieści-Fotograf ślubny- Wojciech Gontarz, Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

Fotoopowieści-Fotograf ślubny- Wojciech Gontarz id:39727

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(11)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą

- reportaż od momentu ceremonii do końca oczepin,
- wybranych 400 zdjęć po edycji (pliki .jpg w największej rozdzielczości),
- galeria online z wybranymi zdjęciami po edycji (dostępna 1 rok),
- pendrive z wybranymi zdjęciami po edycji
- plenerowa sesja ślubna w dniu ślubu,
-fotoksiążka jakości premium z wybranymi zdjęciami

Dodatkowo istnieje możliwość druku odbitek oraz wykonania albumu, albo foto książki.
Zdjęcia są wywoływane w profesjonalnym laboratorium. Dzięki temu mają państwo pewność, że pamiątka tego ważnego dnia będzie wykonana solidnie i zostanie na lata.


Zdjęcia wykonuję profesjonalnym sprzętem Nikon FF, z należytą starannością.
Posiadam odpowiednie uprawnienia do fotografowania w kościele wydane przez kurie diecezji warmińskiej.

Podczas pracy jako fotograf, staram się być niewidoczny, a zarazem być wszędzie. A do wszystkich zleceń podchodzę indywidualnie. Zdjęcia ślubne wykonuję, tak jak sam chciałbym aby ktoś fotografował mój własny ślub. Każdy klient jest dla mnie inną historią, którą staram się przedstawić. Jak najlepiej potrafię. A moim mottem jest: Rób zdjęcia tak, aby pokazać to. Czego bez Ciebie nikt by nie zauważył.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nie mam konkretnych godzin w jakich zaczynam pracę, bo każdy ślub zorganizowany jest inaczej.A ja staram się być z parą młodą od samego początku, kończąc na oczepinach.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Zawodowo zajmuję się fotografią od 4 lat. Jednak moją przygoda zaczęła się jeszcze w gimnazjum. Gdzie pożyczonym aparatem robiłem zdjęcia kiedy tylko mogłem, i starałem się uchwycić ulotne chwile!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od 4 lat. Cały czas rozwijając się i ucząc nowych rzeczy.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Podczas pracy na ślubie nie ma miejsca na powtorki, dlatego używam tylko profesjonalnych aparatów pełno klatkowych oraz jasnych obiektywów.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Głównie pracuję sam. Jednak współpracuję również z kamerzystą, z którym tworzymy idealny Team!

Jak ubieramy się na wesele?

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu, i mimo że jestem w pracy staram się aby mój strój był jak najlepiej dopasowany do tego dnia. Oraz tak abym mógł wtopić się w tłum.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Filmy są udostępniane na portalach takich jak vimoe, zabezpieczone w takim sposób,że tylko osoby uprawnione mają do nich dostęp.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Nie ma nic lepszego jak dobra fotoksiążka, lub wydrukowane zdjęcia. W dzisiejszych czasach zapomina się o tym, jednak najlepszym sposobem na zaprezentowanie zdjęć jest własnie Album, odbitki, obrazy. W pakiecie podstawowym oferuję fotoksiązkę, oraz płytę lub pendrive. Jednak nie oszczędzam sobie nowych technologii. I zdjęcia udostępniam w postaci galerii online. Dzięki czemu pary mogą się pochwalić zdjęciami rodzinie i znajomym.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Wszystkie swoje realizację robię na bieżąco. Staram się nie przekraczać 3 tygodni. Po 3 tygodniach materiał jest już gotowy.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam uprawnienia przyznane mi bezterminowo.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Aby to określić posłużę się cytatem „Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył" Dla mnie idealne zdjęcia ze ślubu takie własnie są. Po takim zdjęciu każdy się zastanawiam kiedy to było zrobione.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Jest wiele ważnych momentów podczas ślubu. Ciężko wybrać jeden. Lubie przygotowania, bo często odbywa się to w domu rodzinnym par młodych. Dzieje się tam bardzo dużo, jest rodzina, wujek, który ciągle zagaduje i rozśmiesza panne młodą. Mama, która płacze z radości. Moment wejścia do kościoła. Gdy para młoda już czuje całym ciałem, że to już za chwile. Pierwszy taniec, pełen emocji i zabawa. Tak bardzo lubię uwieczniać na fotografii bawiących się ludzi.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Zwykle sesje ślubne, robi się na polanie, w centrum dużego miasta albo zabytkowym miejscu. Ja miałem okazję, fotografować parę młodą nad pięknym mazurskim jeziorem, gdzie para młoda przez cała sesje była w wodzie.

Jaki jest styl naszej pracy?

Moim stylem jest zdecydowanie styl reporterski. Staram się przynajmniej podczas ślubu nie ingerować i pokazać prawdziwe emocje. Oraz prawdziwych zakochanych ludzi. Oczywiście staram podpowiadać podczas sesji ślubnych, oraz ustawiać pary tak aby mieli jak najlepszą pamiątkę na całe życie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język angielski. Płynnie posługuję się tym językiem

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Są nimi dwie osoby, Robert Bresson oraz Grzesiek moment Płaczek! Tych dwóch fotografów jest dla mnie największa bazą inspiracji.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście ! Napiszcie do mnie, a stworzę ofertę skrojoną idealnie pod was.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Jeśli warunki, nie sprzyjają zawsze staram się znaleźć alternatywę. I zawszę się udaje.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Dzięki zdobytym umiejętnością, słabe oświetlenie nie jest przeszkodą.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021

Opinie (11)

Fotoopowieści-Fotograf ślubny- Wojciech Gontarz id:39727
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2020
Olsztyn
Data dodania: 16-06-2021

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że Pan Wojtek uwiecznił Nasz Dzień w tak niesamowity sposób, że nie mogę przestać oglądać tych zdjęć. To właśnie dzięki Panu Wojtkowi możemy wrócić do dnia naszego ślubu i przeżywać go na nowo, odtworzyć wszystkie momenty, nawet te których sami nie byliśmy w stanie wychwycić tego dnia. Przyjemna współpraca i bardzo krótki czas oczekiwania na zdjęcia, co dla nas jest dużym plusem. Polecam każdemu.

P
Patrycja i Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2020
Ostróda
Data dodania: 16-06-2021

Serdecznie polecamy Fotooopowieści wszystkim narzeczonym, najlepszy fotograf. Nie spodziewaliśmy się, że nasze zdjęcia będą tak znakomite, perfekcyjne! Mimo, iż za moment będziemy obchodzić z mężem pierwszą rocznicę ślubu, to oglądając zdjęcia znów możemy powrócić wspomnieniami do tego dnia. Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybrać fotografa na nasz ślub zdecydowanie byłby to Wojtek. Dziękujemy i pozdrawiamy już w trójkę <3 :)

K
Kasia i Piotrek
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-05-2021
Zambrów
Data dodania: 15-06-2021

Rewelacyjne zdjęcia, świetna współpraca, widać ze Pan Wojtek robi to co lubi i robi to z pasją i zamiłowaniem do fotografii. Chcielibyśmy bardzo podziękować za indywidualne podejście do każdej pary, spisanie check listy kilka dni przed ślubem było dla nas uprawnieniem, ze jest to osoba która okazała się strzałem w dziesiątkę. Bardzo dziękujemy i z pewnością nie będzie to nasza ostatnia sesja z Panem Wojtkiem :)

Wojciech
15-06-2021

Dziękujemy bardzo :) i do zobaczenia na sesji rodzinnej !

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2020
Olsztyn
Data dodania: 14-06-2021

Cudne zdjęcia z naszego ślubu i wesela. Wybór Fotoopowieści to był strzał w dziesiątkę. Wojtek utrwalił Nasz Dzień i pozostawił piękne wspomnienia. Bardzo duże zaangażowanie, dużo pomysłów na sesji poślubnej. Było nam bardzo miło, że wziąłeś udział w tak ważnym dla nas dniu i wspaniale go uwieczniłeś. Z całego serca dziękujemy i pozdrawiamy M&W

Wojciech
14-06-2021

Bardzo dziękuje za miłe słowa.

A
Ania i Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2020
Kieźliny
Data dodania: 10-06-2021

Oczywiście polecamy usługi wykonywane przez Wojtka.
Wszystko co uzgodniliśmy wykonane w 100% zadowolenia, a nawet i lepiej.
Wszystko wykonane profesjonalnie i co najważniejsze zdjęcia w formie elektronicznej otrzymane już po około tygodniu od uroczystości co było dla nas pozytywnym szokiem.
Jeśli byśmy mieli kogoś polecać do upamiętnienia jakiejś uroczystości to z czystym sumieniem pierwszą osobą jaka by przyszła na myśl to na pewno by to był Wojtek.

Najlepszy fotograf w okolicy.

Tylko z Wojtkiem będziecie zadowoleni z utrwalenia tych niezapomnianych dla Was chwil.

Wojciech
11-06-2021

Bardzo dziękuję, za te cudowne słowa. Zawsze staram się aby pary z którymi pracuję, mogły się cieszyć zdjęciami jak najszybciej:)

M
Martyna i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Orzysz
Data dodania: 09-06-2021

Z całego serca polecamy wszystkim Wojtka do upamiętnienia Waszego Ślubu, wesela i nie tylko :) Powierzyliśmy mu wykonanie reportażu z uroczystości oraz zabawy weselnej i jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetny kontakt i współpraca. Na duży plus elastyczność i umiejętność uwiecznienia na fotografiach najpiękniejszych chwil. Jeżeli komuś zależy na fachowym podejściu do Klienta, a jednocześnie swobodnej atmosferze - śmiało korzystajcie z oferty Wojtka, a nie będziecie żałować :)

Wojciech
11-06-2021

To była ogromna przyjemność być na waszym ślubie ! Bardzo dziękuję

K
Kamila i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Prostki
Data dodania: 08-06-2021

Dzięki Tobie nasze zdjęcia są historią do której możemy powracać w każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z równie wielkimi emocjami. Poprzez swoją niezwykłość dostarczają nam mnóstwo radości i wzruszeń z każdego szczegółu, jesteśmy nimi zachwyceni! Sesja w wodzie na długo zapadnie nam w pamięci! Podejście do gości na weselu ( czasem zbyt namolnych przed 24 😃) pełen profesjonalizm !Skromnie bardzo dziękujemy!

Wojciech
14-06-2021

Dziękuję Wam bardzo za te słowa! Wasz ślub zostanie mi w pamięci na bardzo długo :)

P
Patrycja i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2020
Olsztynek
Data dodania: 07-06-2021

Pan Wojtek to profesjonalista w każdym znaczeniu tego słowa. Ma oryginalne pomysły, robi przepiękne zdjęcia. Bardzo istotne jest to, iż potrafi stworzyć przyjemną, luźną atmosferę w tych ważnych momentach. Jego profesjonalizm i poczucie humoru sprawiają, że współpraca z nim to czysta przyjemność. Stworzony przez niego album zachwyca wszystkich bez wyjątku, nawet tych mało wrażliwych na piękno fotografii. Niezwykła pamiątka, dopracowana w każdym calu. Z całego serca polecamy Pana Wojtka wszystkim narzeczonym. Jeszcze raz dziękujemy!

Wojciech
08-06-2021

Dziękuję Wam bardzo , nie ma nic lepszego jak usłyszeć takie słowa od swoich klientów :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 2420

Popularne miasta w okolicy