Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

FOTOPISARZOWICE id:16426

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wałbrzych, dolnośląskie
Data dodania: 22-09-2015
Liczba odwiedzin: 680

Oferta

Wesele w 3D

Jako nieliczni udostepniamy technologię 3D High Definition 1920x1080. Filmy te można odtwarzać na każdym telewizorze 3D. Teraz nie musisz już zamawiać ekipy z Hollywood. Oczywiście możemy bez problemu wykonać dla Państwa filmy w formacie DVD oraz full HD.

Video DLSR

W 2014 roku wprowadzilismy możliwosc filmowania lustrzankami cyfrowymi, które w świecie filmowym zostały okrzyknięte za rewolucyjne rozwiązania dla branży filmów ślubnych.

Underwater

Proponujemy państwu realizacje filmów i zdjęć w jakości full HD/4K pod powierzchnią wody.

Dron

Jako jedni z nielicznych w kraju, do produkcji naszych filmów wykorzystujemy profesjonalne, zdalnie sterowane drony, wyposażone w kamery Full HD wysokiej jakości, m.in. zdalnie sterowany dron, umożliwiajacy wykonywanie zdjęć i filmów nawet z bardzo dużych wysokości (do 1000m).

Kran kamerowy

Kamera zamocowana na kranie kamerowym gwarantuje bogactwo ujęć podczas realizacji zdjęć filmowych. Jest rzeczą fascynujacą oglądać później akcję filmu z góry, z zachowaniem plynnosci ruchów (jazdy kamerowej).

Flycam

Ten zaawansowany system sprawia, że kamera zachowuje się jak zawieszona w powietrzu. Eliminuje wszelkie drgania obrazu, nawet podczas biegu operatora, nadajac ujęciom wspanialej dynamiki rodem z amerykańskich filmów akcji.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

FOTOPISARZOWICE
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wałbrzych
Kod:58-400

Nowe ogłoszenia