Zobacz zdjęcia (5)
Zaproszenia Ślubne - Fotoplastykon, Warszawa - zdjęcie 1
Zaproszenia Ślubne - Fotoplastykon, Warszawa - zdjęcie 2 Zaproszenia Ślubne - Fotoplastykon, Warszawa - zdjęcie 3 Zaproszenia Ślubne - Fotoplastykon, Warszawa - zdjęcie 4 Zaproszenia Ślubne - Fotoplastykon, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Zaproszenia Ślubne - Fotoplastykon id:20911

Warszawa, mazowieckie

O nas

Wiemy, jak ważne dla Państwa Młodych jest połączenie niebanalnego projektu druków ślubnych z dbałością o detale. Prace Fotoplastykonu zostały zaprojektowane z pasją, a jednocześnie z troską o szczegóły. To Państwo decydują o wyglądzie i treści zaproszeń. My odpowiadamy za to, aby rzetelnie przygotować piękny i oryginalny produkt.

Przyjmujemy także zamówienia na indywidualne projekty.

Właścicielem marki Fotoplastykon jest drukarnia cyfrowa Gamut. Oprócz realizacji druków okolicznościowych drukarnia przyjmuje zlecenia m.in. na: broszury, foldery, ulotki, wizytówki, papiery firmowe, plakaty. U nas możecie Państwo liczyć na najwyższej jakości produkt: od projektu, przez wydruk, aż do wykończenia zamówionych materiałów. Pracujemy na stacji graficznej Mac, posiadamy najwyższej jakości maszynę drukującą firmy Xerox i świetnie wyposażoną introligatornię. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Mieścimy się w samym sercu Starej Pragi.

liczba odwiedzin: 1131

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie