Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

FOTOPSTRYK fotografia ślubna id:3797

Kontakt

Napisz wiadomość
Kielce, świętokrzyskie
Data dodania: 17-09-2010
Liczba odwiedzin: 871

Oferta

FOTOPSTRYK fotografia ślubna Kielce - dwóch fotografów ślubnych, dwa różne spojrzenia, jedna historia. Fotografia ślubna w niecodziennym wydaniu. Subtelne i estetyczne fotografie, które potrafią wzruszyć. Chcemy abyście spoglądając kilka lat później na wykonane przez nas zdjęcia ślubne poczuli ten sam dreszcz emocji, co w dniu Waszego ślubu. Fotografia jest naszą pasją, kochamy to, co robimy i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zawsze gdzie coś się dzieje - jesteśmy tam. Potrafimy uchwycić w kadrze chwilę oraz wszystkie emocje jej towarzyszące. Takie zdjęcie można oglądać wiele razy, wciąż odkrywając coś nowego. Ważne jest, aby z tej pięknej uroczystości pozostały Wam nie tylko wspomnienia, ale również takie fotografie, które zawsze z radością będziecie chcieli oglądać.
W zależności od Waszych potrzeb oferujemy różne pakiety usług w zróżnicowanych cenach:
Pakiet MINI
Pakiet BRĄZOWY
Pakiet SREBRNY
Pakiet ZŁOTY
Pakiet PLATYNOWY


Posiadamy akredytację Kurii Diecezji Kieleckiej na fotografowanie w kościołach podczas uroczystości liturgicznych.


Staramy się jak najlepiej oddać moment, zatrzymać czas i ukazać wszystkie emocje.
Fotoreportaż realizuje zawsze dwóch fotografów - dlatego ukazujemy świat dwoma różnymi spojrzeniami na tę samą chwilę, nie patrzymy na
fotografię szablonowo. Fotografia jest naszą pasją, kochamy to co robimy i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zawsze gdzie coś się dzieje - jesteśmy tam. Pragniemy zaproponować profesjonalny reportaż fotograficzny z Państwa Ślubu, który obejmować może według Państwa życzenia i uznania: fotoreportaż z przygotowań do ślubu, fotoreportaż z błogosławieństwa przez rodziców i wyjazdu do ślubu, fotoreportaż z ceremonii ślubnej , fotoreportaż z życzeń po ceremonii.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

FOTOPSTRYK fotografia ślubna
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Kielce

Nowe ogłoszenia