Fotoryści. Fotografia ślubna i reportażowa id:21135

Oferta
Dodaj do plannera

Uwielbiamy robić nowe rzeczy. Uwielbiamy robić różne rzeczy. Uwielbiamy robić je dobrze. Uwielbiamy wyzwania, poszukiwania, czekanie na moment. I naprawdę uwielbiamy poznawać ludzi. Możliwość poznania Was w przededniu ślubu i uczestniczenie w nim to ogromna radość. I odpowiedzialność - pozwalacie nam wyłapać najważniejsze chwile, najulotniejsze emocje, najskrytsze uśmiechy, najradośniejsze łzy, najszczersze wybuchy radości. To nasze zdjęcia będą współtworzyć wspomnienia Wasze, Waszej rodziny i przyjaciół. To ogromna odpowiedzialność, którą z radością podejmiemy. Bo to lubimy :)
Aleksandra i Konrad

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 4000 PLN / całość

Podpisując z nami umowę na fotoreportaż, kupujecie od nas Czas. W dniu Waszego ślubu jesteśmy dla Was – bez patrzenia na zegarek, bez sztywnego terminarza. Jesteśmy po to, by zdjęcia przekroczyły Wasze oczekiwania, by były najlepsze z możliwych, by tworzyły piękną opowieść. Waszą opowieść.
A opowieść zaczyna się od przygotowań, które szczególnie ukochała sobie Aleksandra. Ten czas poświęca na zdjęcia ważnych dla Was detali, portrety panny młodej, reportaż z wiru przygotowań, łapanie kipiących emocjami momentów, upolowanie klatki z dumnym spojrzeniem taty, wzruszeniem mamy, zachwytem narzeczonego, kiedy przyjeżdża po swoją ukochaną.
Ceremonia to dla nas czas pełnego skupienia, czajenia się na ujęcie i złapanie go. To czas kiedy staramy się być jak najbliżej Was, jednocześnie pozostając jak najmniej zauważalnymi. Tu nie ma szansy na powtórkę, dlatego zazwyczaj ceremonię obsługujemy we dwoje.
Wesele to żywioł Konrada – wtapia się w tłum gości, bezbłędnie wyłapuje chwile zabawy, radości, czułości; jest wszędzie tam, gdzie być powinien, utrwalając nie tylko kluczowe momenty, ale i tworząc pełną najszczerszej radości dokumentację tego, jak wspaniale bawili się z Wami Wasi najbliżsi.
To, kiedy odbędzie się sesja plenerowa pozostaje tylko Waszą decyzją. Czy będzie to dzień ślubu, czy dowolnie inny dzień – każde z tycn rozwiązań ma swoje plusy i minusy. Niezależnie od tego, co wybierzecie, wyciśniemy z danego czasu maksimum możliwości. Efektem sesji plenerowej jest kilkadziesiąt ujęć – pięknych portretów pięknych, zakochanych w sobie ludzi. I to jest najważniejsze. Miejsce pleneru, dodatkowe gadżety – to powinno zostać jedynie tłem. Wy, Wasze uczucie, Wasze pasje powinny znaleźć odzwierciedlenie na tych zdjęciach. Chcemy zatrzymać na klatkach Wasze szczęście, spojrzenia, dotyk, szczęście, fantazję, dziką radość i szaleństwo.
Wiecie już, na co możecie liczyć. A czego od nas nie dostaniecie? Nie dostaniecie 3000 zdjęć, bo zaśniecie przy setnym podobnym. Nie dostaniecie zdjęć, na którym wuj zajada kotleta, bo to nietwarzowy moment ;) Nie dostaniecie zdjęć na których moglibyście nie być zadowoleni ze swojego wyglądu. Jak również nie dostaniecie zdjęć z synchronicznym wyglądaniem zza drzewa, na kocu z pustymi kieliszkami pod uschniętym krzaczkiem oraz takich, na których miejsce zdominuje Was.
Dostaniecie piękną, nie nużącą historię, opowiedzianą dobrymi zdjęciami.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Fotoryści. Fotografia ślubna i reportażowa
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Data dodania: 26-05-2016
Liczba odwiedzin: 191

Nowe ogłoszenia