Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (26)
Zobacz zdjęcia (26)
Fotosceny - sesje ślubne w kraju i za granicą, Warszawa - zdjęcie 1
Fotosceny - sesje ślubne w kraju i za granicą, Warszawa - zdjęcie 1 Fotosceny - sesje ślubne w kraju i za granicą, Warszawa - zdjęcie 2 Fotosceny - sesje ślubne w kraju i za granicą, Warszawa - zdjęcie 3 Fotosceny - sesje ślubne w kraju i za granicą, Warszawa - zdjęcie 4 Fotosceny - sesje ślubne w kraju i za granicą, Warszawa - zdjęcie 5 Fotosceny - sesje ślubne w kraju i za granicą, Warszawa - zdjęcie 6 Fotosceny - sesje ślubne w kraju i za granicą, Warszawa - zdjęcie 7
Fotosceny - sesje ślubne w kraju i za granicą, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 26

Fotosceny - sesje ślubne w kraju i za granicą id:35993

Warszawa, mazowieckie
(21)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
604-566...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Utrwalanie chwil w zdjęciach jest pasją, którą łączę z pracą zawodową. Oddaję się jej z całą pozytywną energią. Dążę do tego, aby w moich fotografiach były zawarte nie tylko obrazy, ale przede wszystkim - uczucia. W moim fotoreportażu i sesjach nie ograniczam się wyłącznie do konkretnych stylów pracy czy wykorzystywanych technik, nie ulegam chwilowym modom. Stawiam na kreatywność i swobodnie dostosowuję ofertę do indywidualnych potrzeb klienta, starając się, aby tworzone przeze mnie obrazy były oryginalne, indywidualne i nieszablonowe.

Fotosceny - sesje ślubne w kraju i za granicą - film 1 Fotosceny - sesje ślubne w kraju i za granicą - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Praca jaką wykonuję kierowana jest moją pasją – do obrazów, świata, ludzi. Uważam, że praca i pasja, to najlepsze z możliwych połączeń – buduje najsilniejsze zaangażowanie, które z kolei przekłada się na wynik pracy, a zadowolenie klienta z końcowego efektu, to dla mnie największa satysfakcja.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nie ograniczam się wyłącznie do konkretnych sztampowych rozwiązań, ścieżek, stylów pracy czy wykorzystywanych technik. Daje mi to ogromną swobodę w dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb klienta, pozwalając przy tym na bardzo dużą kreatywność i wykorzystanie w pełni całego mojego doświadczenia. W każdym przypadku stosuję rozwiązania, zdobyte w różnych obszarach fotografii, dążąc do tego, aby tworzone przeze mnie obrazy były oryginalne, indywidualne i nieszablonowe.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Jestem członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. W 2019r. uzyskałem nagrodę ‘Gold Winner’ w ramach Tokyo International Foto Awards, w dziedzinie fotografii ślubnej w ujęciu artystycznym.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nie ograniczam się do z góry zdefiniowanych godzin pracy. Ofertę dostosowuję zawsze ściśle do indywidualnych potrzeb klientów. Często się zdarza, że ustalony harmonogram rozszerzamy już w trakcie samego wydarzenia (fotoreportażu czy sesji), kiedy pojawiają się nowe pomysły czy zmieniają się okoliczności.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Każda moja oferta bazuje na liczbie godzin spędzonych przy realizacji fotoreportażu czy sesji – im dłuższy czas, tym więcej powstaje zdjęć i tym większa praca przy opracowywaniu ich ostatecznej wersji.
Podstawowa oferta obejmuje dostarczenie zdjęć w formie cyfrowej, jako pliki JPG umieszczone na pendrive, w dedykowanym eleganckim etui.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią trwa już od ponad 15 lat,

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej ze wszystkiego chyba lubię zmienność - to, że każdy fotoreportaż czy sesja jest inny, bo inni są ludzie, miejsce, czas czy choćby pogoda. Bardzo lubię improwizowanie i traktowanie pracy jak przygody, kiedy klienci znakomicie się bawią – niezależnie czy jest to przyjęcie ślubne czy sesja w plenerze, najważniejszy jest luz i świetna zabawa. Bardzo lubię łączenie pracy z podróżami, realizację sesji w nowych miejscach i warunkach. Ale nade wszystko lubię pracę z ludźmi – lubię czuć, że trzymając aparat jestem bardziej kimś dobrze znanym, z kim ludzie dobrze się czują i bawią, niż osobą kompletnie obcą. Kiedy wszyscy są na ludzie i nie pozują – uwielbiam utrwalać naturalne emocje i zachowania.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie Nikona – lustrzanka z pełną i dużą matrycą, obiektywy Nikona oraz obiektywy Sigma serii Art. Dodatkowo, w zależności od warunków, wykorzystuję bezprzewodowe oświetlenie sztuczne – w celu doświetlenia sceny bądź wykreowania specyficznego klimatu.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Z jednej strony wymagana jest najwyższa jakość sprzętu po to, aby końcowy efekt był na najwyższym poziomie. Z drugiej strony kluczowa jest niezawodność sprzętu i jego odporność na różne spotykane warunki pracy. Bardzo istotna jest idealna znajomość posiadanego sprzętu – w czasie pracy nie ma czasu na przypominanie sobie jak dotrzeć do jakiejś funkcji czy opcji – sprzęt musi być niemal jak dodatkowa część ciała fotografa.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługę realizuję w większości przypadków samodzielnie, czasem – w zależności o okoliczności, posługując się ewentualnie asystentem. Na życzenie klienta zawsze jest możliwość realizacji zdjęć przed dwóch fotografów (np. w celu realizacji tych samych ujęć z dwóch różnych perspektyw jednocześnie), jakkolwiek jest to opcja oczywiście droższa, wymagająca pracy dodatkowej osoby.
Wykonane przeze mnie zdjęcia edytuję i opracowuję również samodzielnie - zdecydowanie wolę być odpowiedzialny za moją pracę w każdym jej aspekcie oraz reprezentować mój własny, autorski styl.

Jak ubieramy się na wesele?

Na wesele zawsze ubieram się elegancko – jest to przecież bardzo ważna uroczystość. Staram się, aby moje ubranie nie wyróżniało się na tle gości i też nie kolidowało z przyjętą formą danego wydarzenia. Ze względu jednak na fakt, że charakter pracy fotografa to m.in. noszenie często ciężkiego sprzętu i stosunkowo duża ruchliwość, aby uwieczniać sceny z różnych miejsc i perspektyw – najczęściej zostawiam marynarkę na boku, aby mieć znacznie większą swobodę pracy.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia zawsze dostarczam w podstawowej formie cyfrowej – jako pliki JPG. Przekazuję je na pendrive w dedykowanym, eleganckim etui. Dodatkowo na życzenie, pliki zdjęciowe mogę przesyłać do klienta wybranym serwisem internetowym bądź w formie galerii na mojej stronie internetowej.
W zależności od wybranych opcji, zdjęcia także mogą być drukowane w formie odbitek, bądź fotoksiążek/fotoalbumów.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Standardowy czas oczekiwanie wynosi od 2 do 4 tygodni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam odpowiednie zezwolenie oraz personalny identyfikator.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Zdecydowanie TAK. Pojadę z Wami w dowolne miejsce za granicą - jakie sobie tylko wymarzycie i wybierzecie. Podróże w celach fotograficznych to zdecydowanie moja ulubiona forma pracy.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Bardzo, bardzo różne ;) To zdecydowanie zależy od indywidualnych preferencji pary. Często są to miejsca związane z ich wcześniejszymi emocjami – np. tam gdzie się poznali bądź gdzie został wręczony pierścionek zaręczynowy. Często są to miejsca wymarzone – np. podróż do miejsca w którym jeszcze nie byli. Najczęściej są to tereny pozamiejskie – morze, góry, las, miejsca romantyczne, choć równie często zdarzają się sesje w miastach – tu najczęściej sesje zagraniczne.

Jaki jest styl naszej pracy?

Mój styl pracy określiłbym jako reporterski z połączeniem improwizacji i artystycznego spojrzenia.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język angielski, włoski, podstawowy czeski oraz naturalnie polski.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Zdecydowanie TAK. Zawsze jestem otwarty na rozmowę i wsłuchanie się w Wasze potrzeby i pomysły. W końcowym efekcie Wasza satysfakcja zawsze jest również satysfakcją moją. Nie za bardzo lubię szablony, standardy i sztampę – bo to zawsze ogranicza kreatywność.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Naprawdę trudne warunki pogodowe w moim pojęciu występują wtedy, gdy kompletnie leje deszcz lub jest fatalnie zimno. W obu przypadkach jest to przede wszystkim niekomfortowe dla Was i jeśli coś takiego się wydarza, wówczas sesję trzeba przenieść na inny termin/godziny.
Pozostałe trudne warunki, jak mżawka, chmury, silny wiatr.. zawsze staram się wydobyć z takich warunków silne strony i potraktować taką pogodą jak niepowtarzalną okazję do stworzenie czegoś specjalnego i oryginalnego. Słońce i bezchmurne niebo to zawsze piękne tło, ale kiedy wydarza się coś wyjątkowego, to może to wnieść do końcowych obrazów niepowtarzalny i niespotykany efekt.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie najczęściej nie jest dużą przeszkodą, aczkolwiek może mieć rzecz jasna wpływ na realizowane zdjęcia. Przykładowo, ciemny kościół w którym ksiądz nie wyraża zgody na użycie światła błyskowego – wówczas zdjęcia trzeba wykonywać na wyższych czułościach, co ma wpływ na tonalność rejestrowanych kolorów, spadek ostrości oraz dodatkowe szumy w obrazie. Jakkolwiek nawet w takich warunkach, nowoczesny sprzęt z pełną i dużą matrycą zapewnia bardzo dobre efekty.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Aparat analogowy i bardzo duży zapas analogowych filmów. Poza tym całą stertę książek i teleskop do obserwacji nieba ;)

Nasze pasje.

Fotografia. Podróże. Muzyka. Kultura. Najchętniej jak wszystko jest ze sobą nieco wymieszane ;)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Fotosceny (21)

Fotosceny - sesje ślubne w kraju i za granicą id:35993
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 21 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
E
Ewa i Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Warszawa
Data dodania: 20-11-2022

Tomku, dziękujemy serdecznie za tak piękne zdjęcia z naszego ślubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego podejścia, niezwykłych ujęć zarówno w sesji w plenerze jak i samej uroczystości. Zdjęcia oddają to co czuliśmy w tamtej chwili, dziękujemy za wspaniałą atmosferę, cierpliwość i życzliwość. Najlepszy fotograf ever :), mega pozytywny:) Finałem dzieła jest super album, do którego będziemy wracać z przyjemnością. Polecamy z całym sercem i czystym sumieniem współpracę z Tomkiem:)

Tomek
21-11-2022

Bardzo dziękuję, to dla mnie prawdziwa przyjemność i przemiły czas spędzony z Wami 😊

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Konstancin-Jeziorna
Data dodania: 25-07-2022

Gorąco polecam, zdjęcia najwyższej jakości. Profesjonalne podejście, fotograf uwzględnił wszystkie nasze preferencje. Dużo różnych ujęć. Bezproblemowa współpraca. Jesteśmy w 100% zadowoleni. Fotoprodukty z górnej półki.

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Warszawa
Data dodania: 23-07-2022

Świetna współpraca, pan Tomek jest osobą z którą bez problemu można ustalić wszelkie szczegóły. Wkłada mnóstwo starań, aby przygotować odpowiedni sprzęt pod warunki/możliwości sali. Zdjęcia wykonane tak, aby każdy wyglądał korzystnie i żeby uchwycić najważniejsze chwile. Zarówno albumy jak i odbitki wykonane na materiałach bardzo dobrej jakości. Serdecznie polecam!

P
Paula
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-11-2021
Warszawa
Data dodania: 09-01-2022

Z całego serca i z czystym sumieniem polecamy Tomka 😊 Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, które wykonał podczas naszego ślubu i wesela. Otrzymaliśmy idealnie uchwycone, naturalne i niebanalne kadry pełne emocji, o które tak bardzo nam chodziło. Razem z fotoproduktami najwyższej jakości, które bardzo szybko dostaliśmy po weselu, będą dla nas wspaniałą pamiątką. Tomek to utalentowany profesjonalista, który pracuje z pasją i zaangażowaniem. Od początku był doskonale przygotowany, a podczas naszej uroczystości był bardzo dyskretny i taktowny, dzięki czemu wszyscy czuliśmy się swobodnie. To też przemiły, otwarty i kulturalny człowiek, więc współpraca z nim to czysta przyjemność.
Jesteśmy szczęśliwi, że to właśnie on towarzyszył nam w tak ważnym dniu i serdecznie wszystkim polecamy!

Tomek
14-01-2022

Bardzo dziękuję, to była prawdziwa przyjemność dla mnie 😊

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 26-11-2021

Pan Tomasz wśród konkurencji wyróżnia się przede wszystkim elastycznością i dopasowaniem do potrzeb klienta. W trakcie sesji jest otwarty na pomysły, szanuje je i stara się im sprostać. Nim naciśnie spust migawki dobiera scenerię, a także wykorzystuje ulotne momenty np. chwilowy przebłysk słońca.
Pan Tomasz jest osobą, z którą dobrze spędza się czas. Ma dobre oko i jego pewność w tym co robi daje poczucie, że jesteśmy w dobrych rękach. Ceni sobie jakość zdjęć ponad ich ilość. Podczas fotografowania przyjęcia weselnego jego spostrzegawczość i umiejętność uchwycenia dość ulotnych chwil pozwala na uwiecznienie spektakularnych ujęć np. w trakcie pierwszego tańca czy podczas tradycyjnego przywitania chlebem i solą.
Dostarczone zdjęcia są wysokiej jakości, a Pan Tomasz szybko odpowiada na wiadomości. Jeśli zaszła potrzeba obrobienia kilku zdjęć na szybko to błyskawicznie zostały one przesłane, a kontakt był sprawny przez cały okres współpracy.

Tomek
14-01-2022

Bardzo dziękuję 😊

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Tarnów
Data dodania: 10-09-2021

Już po pierwszej rozmowie z Panem Tomkiem wiedziałam, że będzie najlepszym fotografem na weselu mojego syna i synowej. Sesja fotograficzna była jednym z prezentów, dlatego ja zajęłam się pierwszymi ustaleniami.
Pan Tomasz od samego początku miał świetny kontakt z Młodą Parą, poznał ich potrzeby, zbliżył się na tyle, że na sesji zachowywali się jak gdyby fotografował ich przyjaciel. Nie było widać stresu, bardzo ładnie uśmiechali się i ustawiali do zdjęć. Zdjęcia w plenerze potraktowali jak fajną zabawę. Dzięki temu Pani Młoda ma fantastyczne zdjęcia w białej sukni i trampkach 😊
Pan Tomasz specjalnie przyjechał dzień wcześniej aby dokładnie przeanalizować i przyjrzeć się otoczeniu. Mieliśmy okazję lepiej się poznać i przygotować do całej uroczystości.
Wykonał mnóstwo zdjęć z których nie umieliśmy wybrać ustalonej wcześniej liczby. Wszystkie były bardzo ładne i niepowtarzalne. Na każdym zdjęciu coś się dzieje. Mam wrażenie, że te zdjęcia „żyją”. Każde będzie miłym wspomnieniem.
Podczas całej uroczystości Pan Tomek był prawie niewidzialny. Nikogo nie ustawiał. Nikt nie improwizował. Wyłapał niesamowite momenty i uwiecznił na papierze.
Gorąco polecam Pana Tomka!
Jeśli jeszcze nie wybraliście fotografa, nie zwlekajcie. Pan Tomek to fotograf z ogromnym doświadczeniem i wyjątkowym, ciepłym i pełnym opanowania podejściem do Młodej Pary i wszystkich Gości.

Tomek
14-01-2022

Bardzo dziękuję 😊

S
Sara
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-10-2020
Wenecja
Data dodania: 20-08-2021

Jeżeli zastanawiacie się jakiego fotografa wybrać na ten wyjątkowy dzień tudzież sesje to z czystym sumieniem polecamy Tomasza. Rewelacja to mało powiedziane. Pomysłowość i świetne ujęcia to zdecydowanie jego atut. Fotograf z którym można swobodnie porozmawiać, ustalić wszystko. Zrobi takie zdjęcia że jedynym problemem będzie wybór fotografii do ramek bo najchętniej wytapetowało by się nimi cały dom. My mieliśmy sesje w Wenecji wiec oprócz sympatycznego "ustawiania do zdjęć" był dla nas przewodnikiem... Miło się słuchalo jak z przejęciem opowiada o tym miejscu. Ciekawy i inteligentny człowiek który w sytuacjach kryzysowych zachowuje zimną krew i potrafi nawet zeszyć suknie ślubną . Bajeczny czas. Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia i niezwykłe wspomnienia.

Tomek
22-08-2021

Wspaniałe towarzystwo, wspaniałe miejsca. Dziękuję Wam 😊

A
Ania i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-01-2021
Otwock
Data dodania: 05-08-2021

Od pierwszych słów jakie wymieniliśmy z Tomkiem, wiedzieliśmy, że to on właśnie będzie uwieczniał wyjątkowy dla nas dzień. Tomek już w pierwszej rozmowie, zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie, które zaważyło na tym, że podjęliśmy współpracę.
Jest bardzo komunikatywną i elastyczną osobą, potrafi znaleźć rozwiązanie na najbardziej nietypowe sytuacje. Doradza i służy pomocą. Potrafi doskonale uchwycić każdą chwilę i nawet w mało korzystnej aurze, wyczarować piękną sesję
Dodam, że nie byliśmy najłatwiej współpracującą parą - a Tomek miał do nas anielską cierpliwość ;)
Jeżeli chcecie odjąć sobie stresu w dniu ślubu i czuć się swobodnie przed obiektywem - z czystym sumieniem polecamy Tomka :)!

Tomek
20-08-2021

Bardzo dziękuję :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Fotosceny

Nazwa firmy: Fotosceny
Imię i nazwisko: Tomasz Budzyński
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
604-566...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3320
Zadzwoń
604-566...
Napisz

Popularne miasta w okolicy