Zobacz zdjęcia (5)
Fototeo Piotr Bieniecki, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Fototeo Piotr Bieniecki, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Fototeo Piotr Bieniecki, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Fototeo Piotr Bieniecki, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Fototeo Piotr Bieniecki, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

Fototeo Piotr Bieniecki id:20901

Bielsko-Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię
509-238...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Trafiliście tutaj gdyż szukacie fotografa na Wasz ślub. Zapewne zależy Wam na dobrych zdjęciach i cenicie świetną współpracę. Znaleźliście się więc w odpowiednim miejscu. W przypadku zainteresowania konkretnie moją ofertą KONIECZNIE proszę o kontakt telefoniczny powołując się się na stronę Wesele z klasą. Dziękuję

Od lat pracuję jako zawodowy fotograf i ceniony fotoreporter prowadząc własną firmę. Swoje umiejętności wykorzystuję także w fotografii ślubnej. Cenię ją cenię ze względu na ogrom emocji, wzruszeń i radości jaki wiąże się z rejestracją obrazów z dnia ślubu. Zdjęcia z Waszego ślubu przez wiele lat będą obiektem zainteresowań Was oraz Waszych dzieci i wnuków. Stąd wielka odpowiedzialność na fotografie za efekt końcowy.

Jestem z Bielska-Białej, pracuję w całym kraju i zagranicą. Najczęściej można mnie spotkać na terenie woj. śląskiego i zachodniej Małopolski. Miasta, w których najczęściej bywam na ślubach to Bielsko-Biała, Katowice, Kraków, Czechowice-Dziedzice, Cieszyn, Pszczyna, Żywiec i ich okolice. Mogę dojechać wszędzie, także na drugi koniec Polski.

Większość zleceń wykonuję sam. W przypadku dublującego się terminu otrzymacie jasną informację o tym oraz propozycję skorzystania z usług innego, zaufanego fotografa. Zawsze wiecie kto osobiście będzie robił zdjęcia.

Współczesne fotografie ślubne muszą być połączeniem dobrego fotoreportażu z ujęciami artystycznymi. To nie czasy Waszych rodziców i dziadków, kiedy zdjęcie ze ślubu były nudne, statyczne, a zamiast pleneru było wyblakłe tło rozwieszone w studio.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bielsko-Biała, , 43-300, woj. śląskie
509-238...
liczba odwiedzin: 2396
Zadzwoń
509-238...
Napisz

Popularne miasta w okolicy