Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Fototeo Piotr Bieniecki id:20901

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Fototeo Piotr Bieniecki

Ostatnio widziany ponad miesiąc temu
509-238...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Bielsko-Biała, śląskie
Data dodania: 13-05-2016
Liczba odwiedzin: 417

Oferta Fotograf ślubny Bielsko-Biała

Trafiliście tutaj gdyż szukacie fotografa na Wasz ślub. Zapewne zależy Wam na dobrych zdjęciach i cenicie świetną współpracę. Znaleźliście się więc w odpowiednim miejscu. W przypadku zainteresowania konkretnie moją ofertą KONIECZNIE proszę o kontakt telefoniczny powołując się się na stronę Wesele z klasą. Dziękuję

Od lat pracuję jako zawodowy fotograf i ceniony fotoreporter prowadząc własną firmę. Swoje umiejętności wykorzystuję także w fotografii ślubnej. Cenię ją cenię ze względu na ogrom emocji, wzruszeń i radości jaki wiąże się z rejestracją obrazów z dnia ślubu. Zdjęcia z Waszego ślubu przez wiele lat będą obiektem zainteresowań Was oraz Waszych dzieci i wnuków. Stąd wielka odpowiedzialność na fotografie za efekt końcowy.

Jestem z Bielska-Białej, pracuję w całym kraju i zagranicą. Najczęściej można mnie spotkać na terenie woj. śląskiego i zachodniej Małopolski. Miasta, w których najczęściej bywam na ślubach to Bielsko-Biała, Katowice, Kraków, Czechowice-Dziedzice, Cieszyn, Pszczyna, Żywiec i ich okolice. Mogę dojechać wszędzie, także na drugi koniec Polski.

Większość zleceń wykonuję sam. W przypadku dublującego się terminu otrzymacie informację o możliwości wykonania zdjęć przez mojego współpracownika. Zawsze wiecie kto osobiście będzie robił zdjęcia.

Współczesne fotografie ślubne muszą być połączeniem dobrego fotoreportażu z ujęciami artystycznymi. To nie czasy Waszych rodziców i dziadków, kiedy zdjęcie ze ślubu były nudne, statyczne, a zamiast pleneru było wyblakłe tło rozwieszone w studio.

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Cennik

Oferta nr 1
2000 / wesele
Przykładowe pakiety, możliwa edycja i indywidualna wycena w zależności od potrzeb:

Pakiet pełny: fotoreportaż od przygotowań do oczepin oraz sesja plenerowa w tym samym lub innym dniu: 2000 zł
Pakiet pełny z fotoalbumem: fotoreportaż od przygotowań do oczepin oraz sesja plenerowa w tym samym lub innym dniu oraz wysokiej jakości fotoalbum dla pary młodej i dla rodziców: 2500 zł

Ceny brutto. Dojazd w cenie do 20 km od Bielska-Białej. Powyżej 20 km: do ustalenia.

Opinie o Fototeo Piotr Bieniecki Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:fototeo
Imię:Piotr
Nazwisko:Bieniecki
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bielsko-Biała
Kod:43-300

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.