Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 3

Foto+Video w z pomysłem w rozsądnej cenie.(Maja) id:13893

Kontakt

505-704...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (3)
Katowice, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 18-01-2015
Liczba odwiedzin: 1406

Oferta

Zdjęcia tak naprawdę powinno się oglądać a nie pisać o nich ale może parę szczegółów z za kulis powstawania fotografii które wykonujemy. Podstawa to pasja i pomysł w wykorzystaniu światła i otoczenia które akurat mamy do dyspozycji. Jak fotograf widzi w wyobraźni to co chce uchwycić jego aparat to zdjęcie musi być ciekawe. Niestety chciało by się robić zdjęcia na sprzęcie ogólnie dostępnym cenowo jednak sprzęt wykonany dla zawodowców posiada znacznie lepsze parametry techniczne które z kolei przekładają się na perfekcje uchwycenie chwili. Dlatego prócz pasji musi być dobry sprzęt do wykonywania zdjęć. Dlatego postaraliśmy się o obiektywy z najwyższej półki i w przeciągu pięciu lat już trzykrotnie wymieniliśmy podstawowy aparat. Na uroczystości weselnej nie może być problemu z awarią sprzętu dlatego na każdym weselu które obsługujemy są aż trzy równorzędne aparaty. ( zadniej Pary Młodej nie interesuje w razie awarii zwrot pieniędzy chce perfekcyjne zdjęcia ze swojej uroczystości) Jako że trzeba się rozwijać to również posiadam sprzęt i umiejętności do uwiecznienia ślubu na „taśmie filmowej” oczywiście full HD i wykonanie nowoczesnego szybkiego montażu aby film nie był nudny i przydługawy. W przypadku obsługi foto – video za całość odpowiada dwoje 20 latków Maja i Bartosz i choć lat mają niewiele to doświadczenie ogromne Maja jako samodzielny fotograf obsługiwała wesela mając niespełna 15 lat już parę lat temu przystąpiła do konkursu „Zagłębie w obiektywie” zdobywając I miejsce. Bartosz natomiast rozpoczął swoją przygodę z filmem od prac przy montażu potem dokupiliśmy sprzęt kamerę stabilizatory i całe mnóstwo sprzętu pozwalającego uzyskać ciekawe ujęcia trzeba się trochę nanosić ale efekt końcowy rekompensuje wszystko.

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
2000 / wesele

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Foto+Video w z pomysłem w rozsądnej cenie.(Maja) id:13893
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Paulina
Dodano: 04-12-2016
Data imprezy: 08-10-2016
Miejscowość: Blachownia
Dziękujemy za pamiątkę w postaci zdjęć uwieczniających ten szczególny dla nas dzień! Maję możemy polecić każdej parze, która spodziewa się w pełni profesjonalnego podejścia, przyjacielskiego nastawienia i znakomitego efektu. Pozdrawiamy Paulina i Marcin :)
(5)
Autor: Kasia Chmiel
Dodano: 19-10-2015
Data imprezy: 10-10-2015
Maja jest fantastyczna !Młodziutka dziewczyna z baaardzo profesjonalnym podejściem,nie mogę przestać się zachwycać zdjęciami,które dla nas zrobiła. Uwieczniła wszystkie ważne dla nas momenty i emocje tego dnia. Jesteśmy zadowoleni w 100 % i gorąco polecamy :)
(5)
Autor: Aneta
Dodano: 10-10-2015
Świetna jest! Maja robiła zdjęcia na naszym weselu pod koniec września, i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni jakością zdjęć. Potrafi ująć ważne dla danej chwili momenty do tego stopnia, że zdjęcia przez nią robione nabierają prawdziwego uroku. Maja doskonale potrafi "uchwycić" czas aparatem. Przy tym jest Osobą Przesympatyczną. Polecamy Wszystkim!!! :)

Dane kontaktowe

Foto+Video w z pomysłem w rozsądnej cenie.(Maja)
Imię:Robert
Nazwisko:Com
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Adres:Jaworowa

Nowe ogłoszenia