Zobacz zdjęcia (5)
Freyia Wedding Planner / konsultant ślubny, Katowice - zdjęcie 1
Freyia Wedding Planner / konsultant ślubny, Katowice - zdjęcie 2 Freyia Wedding Planner / konsultant ślubny, Katowice - zdjęcie 3 Freyia Wedding Planner / konsultant ślubny, Katowice - zdjęcie 4 Freyia Wedding Planner / konsultant ślubny, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Freyia Wedding Planner / konsultant ślubny id:50016

Katowice, śląskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Szanowne Pary Młode, z wielką przyjemnością oferuję Wam:

Pomoc w organizacji ślubów:
- cywilnych
- kościelnych
- konkordatowych
- humanistycznych
- symbolicznych

Jako certyfikowany wedding planner mogę zapewnić Państwu osobiste konsultacje, sprawdzonych podwykonawców oraz pomoc przy nawet najmniejszych detalach: od wyboru terminu uroczystości aż po rozliczenia z podwykonawcami po weselu.

Dużym atutem Naszej współpracy jest fakt, iż mają Państwo możliwość kontaktu ze mną przez całą dobę, dzięki czemu nawet najmniejsze wątpliwości czy problem można rozwiązać natychmiast.

Przy mojej pomocy będziecie mogli w spokoju cieszyć się przygotowaniami ślubnymi oraz tym wyjątkowym dniem.

Do każdej Pary Młodej podchodzę indywidualnie także nie straszne mi są:
- wesela tematyczne
- wesela w plenerze
- spełnianie największych marzeń związanych z Waszym ślubem

Pracuję na terenie województwa śląskiego.

Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów serdecznie zapraszam do kontaktu abym mogła przygotować dla Państwa indywidualną spersonalizowaną ofertę.

Opinie (1)

Freyia Wedding Planner / konsultant ślubny id:50016
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-12-2021
Siemianowice Śląskie
Data dodania: 09-01-2022

Minęły już 3 tygodnie od naszego wielkiego dnia. Dzięki pomocy Pani Marty ten dzień był idealny! Nie będę ukrywać, że nie znam się na organizacji tak dużych przyjęć, a ostatnie wesele w mojej rodzinie oraz rodzinie mojego już męża odbyły się 20 lat temu. W związku z tym zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług organizatorki wesela. Wybraliśmy Panią Martę i był to najlepszy wybór :) Omówiliśmy z nią jakiego rodzaju są wesela i wybraliśmy ten, który nam najbardziej odpowiada. Dzięki niej zdecydowaliśmy się zorganizować wesele w okolicach rodziny męża, dzięki czemu zaoszczędziliśmy naprawdę dużo pieniędzy. Dodatkowo nie musiałam przejmować się szukaniem odpowiedniej sali, dekoratorki, zespołu, fotografa, kamerzysty oraz wszelkich dodatkowych usług. Wszystko omawialiśmy wspólnie, kontakt był bardzo dobry, nie zdarzyła się sytuacja, żebym nie otrzymała odpowiedzi. Pani Marta brała pod uwagę wszystko co mówiłam, dzięki czemu propozycje usługodawców zawsze były trafione w 10. Dzięki jej pomocy ten dzień pozostanie niezapomniany zarówno dla nas jak i naszych gości. Jeszcze raz dziękujemy! ❤️

Kontakt

Adres: Katowice, , 40-237, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1065

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie