Zobacz zdjęcia (5)
Van, Vespa Bar, Warszawa - zdjęcie 1
Van, Vespa Bar, Warszawa - zdjęcie 2 Van, Vespa Bar, Warszawa - zdjęcie 3 Van, Vespa Bar, Warszawa - zdjęcie 4 Van, Vespa Bar, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Van, Vespa Bar id:51476

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość

O nas

Cześć!
Jeśli wpadła Wam w ręce nasza oferta, oznacza to tylko jedno -szukacie na swoje wesele pięknej, nietuzinkowej atrakcji. Pomożemy Wam zachwycić i zaskoczyć Waszych weselnych gości...
Świadczymy usługę wynajmu Vana od jesieni 2017r. Początkowo działaliśmy na Vanie z 2014r., ale wciąż marzyliśmy o klasyku i tak od sezonu ślubnego 2020 mamy czerwonego Vana, którego zbudowaliśmy na klasycznym Piaggio Ape z 1961r. zakupionym bezpośrednio od toskańskiego rolnika. Nasz model ma wiele wspólnego z klasyczną, włoską Vespą.
Począwszy od koloru Rosso po charakterystyczny vespowy "nosek", stąd nazwa Vespa Bar.

Vespa Bar jest mobilny i niewielki: (szer. 1,5m, dł. 2,8m, wys. 1,7m, waga ok. 500kg), najczęściej ustawiamy się na zewnątrz, ale za zgodą właściciela lokalizacji, możemy wjechać do pomieszczenia. Potrzebujemy podłączenia do prądu (jedno standardowe gniazdo) oraz ok. 12m2 aby swobodnie poruszać się wokół Vana. Montaż/demontaż jest stosunkowo szybki, trwa ok. 1h. Dysponujemy przedłużaczem 25m.

Zawsze mamy ze sobą zapasowe kegi z winem musującym, które możecie zakupić w trakcie trwania imprezy. Jesteśmy dystrybutorem wina w kegach od 8 lat. Wino musujące, które serwujemy z kranu, możecie spotkać w restauracjach, śniadaniowniach, multipubach.

W trakcie trwania imprezy, możecie przedłużyć czas naszej pracy o godzinę, dwie..

Nasz Vanik jest mobilny, pracuje na oryginalnym silniku z 1961r. więc robi trochę przyjemnego, klasycznego hałasu przy odpalaniu. Na Wasze imprezy dojeżdża jednak na lawecie, inaczej byście się go nie doczekali ;) Jesteśmy z Legionowa i z uwagi na wahania ceny paliwa, jesteśmy zmuszeni pobierać opłatę transportową dla lokalizacji oddalonych powyżej 30km od naszej bazy. Liczymy 1,90zł/km, odległość w jedną stronę np. do Łodzi mamy jakieś 150km, to liczymy 150km x1,90zł i nic więcej.

Jeśli Wasza impreza jest ponad 200-250km od nas - przyjedziemy, ale miło nam będzie, jeśli zapewnicie nam spanie. Bywamy na imprezkach dwudniowych tj. pierwszego dnia obsługujemy wesele, a drugiego poprawiny, szczerze lubimy te opcje! Zazwyczaj na poprawinach leje się duużo piwka i aperitifu.

Mamy aperolka, ale nie lejemy go z kranu, bo wg nas to duży grzeszek. Drinka Aperol Spritz wykonujemy wg oryginalnej, włoskiej receptury. Ze świeżych składników, krok po kroku dopiero jak gość o niego poprosi. Tak samo inne drineczki z oferty, jak np. Hugo, Limoncello Spritz, Bellini, Rossini, Pomegranate Spritz, Grapefruit Spritz i co tam jeszcze wymyślicie.

Polewamy z kranu lemoniadę dla dzieciaków, dla dorosłych również. bywało na weselach, że naszą lemoniadę wypijali dorośli, dodając do niej co nieco. Lemoniadę robimy w domu, potem zamykamy w specjalnej beczce, aby dać jej możliwość popłynięcia z kranu. Najczęściej serwujemy cytrynowy klasyk, ale piszcie, możemy zrobić kolorowe owocowe.

Piwo... nie uświadczycie u nas masówek. Miło nam się współpracuje np. z domowym, warszawskim rzemieślniczym browarem Palatum, ale ale... jeśli macie ulubionego krafcika piszcie! My sprawdzimy dostępność i polejemy go dla Waszych gości.

Nasza usługa zwykle trwa 3/4godziny. Z kilkuletniego doświadczenia wiemy, że tyle czasu potrzeba na rozlanie zamówionego pakietu - jeśli zamówicie dużo albo bardzo dużo, zasugerujemy przedłużenie czasu.

Nie rezerwujemy terminów na rok do przodu, dlatego możecie u nas trafić na dostępny, atrakcyjny termin. Kalendarz 2022 otwarty i sporo wolnego w gorące weekendy!
Dość czytania! Ślij wiadomość i poznaj szczegóły ;)

Ola i Michał

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Łączy nas na pewno jedno... miłość do wina musującego ;). Jesteśmy doświadczonym zespołem, działamy na rynku weselnym już 5 rok. Jesteśmy dystrybutorem wina w kegach, więc dajemy Wam to co najlepsze!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Chyba po prostu zachwyca je nasz Van i oferta. No nie wiemy, tyle tych Vanów... ;)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Smak tego, co Wam podajemy. Winko musujące wysokiej jakości. Drinki przygotowywane na świeżo, domowa lemoniada.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy odwiedzać nowe lokalizacje weselne, ale najważniejszy jest dla nas kontakt. Lubimy z Wami pogadać przy Vanie ;)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Odrywa nas od dnia codziennego. Jesteśmy rodzicami, wyjazd na wesele traktujemy poniekąd jak odpoczynek ;)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ola przez kilka lat pracowała w warszawskiej gastronomii. Ogrom doświadczenia zarówno w pracy jako barista, kelner ale i menager. Michał od 8 lat dostarcza wina w kegach do restauracji plus montuje systemy do jego rozlewu - złota rączka. Mamy pewność, że nic się nie stanie, a jeśli... on to szybko naprawi!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Przed nami 5 wakacyjny sezon weselny. Wcześniej zajmowaliśmy się dostarczaniem wina do restauracji. Od 2017r. mamy Vana. To nasz drugi Van, nie szukajcie pierwszego - sprzedaliśmy go 2 lata temu, bo nie do końca pasowała nam jego stylistyka. Dziś mamy tylko to czerwone cacko ze zdjęć.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Wszystko przed nami! Za każdym razem staramy sie wpisać w stylistykę wydarzenia. Ola bardzo lubi wyzwania!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zazwyczaj świadczymy usługę po pierwszym gorącym posiłku, tak przez 3/4h. Jeśli chcecie, możemy być z Wami całą noc.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zazwyczaj Ola + Michał, ale zdarza się, że nie mamy z kim zostawić dziecka, wtedy jest jedno z nas (zwykle Michał) a z nim ktoś równie ogarnięty i doświadczony.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Nasz Vanik, to klasyczny Piaggio Ape z 1961r. Van został odrestaurowany, posiada 3 krany do rozlewu napojów.

Języki obce, którymi się posługujemy.

angielski, rosyjski, możemy wysłać do Was jedną osobę z włoskim, jeśli akurat będzie w kraju.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepiej zapytać o termin i podpisać umowę kilka miesięcy przed weselem. Potem prosimy o kontakt najpóźniej 2tyg. przed weselem, aby dograć szczegóły.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Zazwyczaj wszystko załatwiamy telefonicznie/e-mailowo, wiec pierwsze spotkanie jest na weselu ;). Możemy się spotkać na podpisanie umowy, takie spotkanie jest bezpłatne i odbywa się w Legionowie ew. Warszawie.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Zazwyczaj ok. miesiąca przed weselem, aby dograć szczegóły. No chyba że nie zapłacicie w terminie zaliczki i nie odeślecie podpisanej umowy - dla nas jest to wtedy jednoznaczne z rezygnacją z terminu, ale zanim Was skreślimy, to oczywiście sprawdzamy, czy po prostu nie zapomnieliście.

Jaki jest styl naszej pracy?

Staramy się być wyluzowani, ale w granicach normy. Lubimy być z Wami na TY, ale jeśli nie chcecie, będziemy na Pan i Pani.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Piszcie, powiemy co możemy dla Was zrobić. W sumie, nie ma rzeczy niemożliwych.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Zadajemy dużo pytań, ale pozwalamy też kierować te pytania do nas.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy elastyczni. Możecie zmieniać ustalenia co do zawartości pakietu najpóźniej do 2tyg. przed weselem - musimy się przygotować. Godziny naszej pracy możecie zmienić nawet dzień przed.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Tylko jeśli chcecie nas znowu zobaczyć ;). Miło nam będzie jeśli zostawicie nam garstkę miłych słów na fb lub Instagramie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Oczywiście wino musujące xD i nasze dziecko i jeszcze trochę dobrego wina.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Kieliszki plastikowe zamienimy na papierowe kubeczki. Na imprezach do 80os. możemy zaproponować nasze szklane kieliszki, ale musimy mieć zapewniony dostęp do zmywarki w czasie imprezy.

Nasze pasje.

Ola jest rękodzielnikiem, najchętniej wszystko zrobiłaby sama. Dekoracje do strefy chill czy Vana wykonujemy w przewadze samodzielnie lub korzystamy z usług innych rękodzielników.

Ciekawostki na nasz temat.

Jesteśmy parą. Połączyło nas wino. Ola pracowała w knajpie, a Michał dostarczał jej wino...

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 362

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie