GABRIEL PROFESSIONAL id:17053

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 05-11-2015
Liczba odwiedzin: 301

Oferta

Wygląd zaczyna się od włosów, wyszukajcie Top kolor i Top piękno. Dołączcie do zabawy kolorami i skuście się na proponowane modne efekty. Wybierzcie coś dla siebie i zaufajcie styliście szkoły Gabriel. Specjalizujemy się w organizacji pokazów, eventów, sesji fotograficznych,współpracujemy przy teledyskach i projektach telewizyjnych.
Profesjonalny makijaż, zgodny z najnowszymi trendami wykonywany przez doświadczoną kosmetolog- wizażystkę.
Prowadzimy salon fryzjersko-kosmetycznym GABRIEL PROFESSIONAL od 1995 roku, w Grudziądzu jesteśmy od 2003 r. Znajdujemy się w ścisłym centrum Grudziądza przy rynku głównym.
Położenie salonu, dogodny dojazd oraz miejsca postojowe w pobliżu, stwarzają doskonałe warunki dla naszych klientów.
Oczywiście najważniejszy jest wysoki profesjonalizm pracujących stylistów, który jest doceniany przez nieprzerwanie powiększającą się grupę naszych stałych klientów. Styliści -MISTRZOWIE FRYZJERSTWA, pomimo bardzo wysokich kwalifikacji i umiejętności, nieustannie się szkolą, aby być na bieżąco z obowiązującymi trendami. Stała współpraca z wiodącymi stylistami zainspirowała nas do przekazywania naszej wiedzy adeptom sztuki fryzjerskiej, jesteśmy szkoleniowcami marki oraz nauczycielami w szkołach oraz elitarnej Akademii Stylizacji.
Cztery razy w roku jesteśmy zapraszani na seminaria techniczne związane z cięciem i koloryzacją związaną z trendami obowiązującymi na dane sezony.
To co nas wyróżnia to wyjątkowe strzyżenie geometryczne, własne techniki koloryzacji, a także sterylne warunki wykonywania usług.
Przestronne czyste i klimatyzowane wnętrze pozwala czuć się w naszym salonie komfortowo. Każdy kto odwiedza nasz salon jest nie tylko klientem, ale również mile widzianym gościem ? tak jest traktowany i tak się czuje. Świadectwem naszej troski o klienta jest fakt, iż pracujemy wyłącznie na ekskluzywnych kosmetykach najwyższej jakości, produkty te sprawią najwyższe zadowolenie naszych klientów, a wśród nich jest również wielu celebrytów...

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

GABRIEL PROFESSIONAL
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Grudziądz
Kod:86-300

Nowe ogłoszenia