Zobacz zdjęcia (5)
Gazeta Ślubna | gazeta weselna | gazeta na wesele | dziennik weselny, Wrocław - zdjęcie 1
Gazeta Ślubna | gazeta weselna | gazeta na wesele | dziennik weselny, Wrocław - zdjęcie 2 Gazeta Ślubna | gazeta weselna | gazeta na wesele | dziennik weselny, Wrocław - zdjęcie 3 Gazeta Ślubna | gazeta weselna | gazeta na wesele | dziennik weselny, Wrocław - zdjęcie 4 Gazeta Ślubna | gazeta weselna | gazeta na wesele | dziennik weselny, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Gazeta Ślubna | gazeta weselna | gazeta na wesele | dziennik weselny id:54933

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
796-572...

O nas

Coraz częściej Pary Młode decydują się na niebanalne rozwiązania podczas planowania swojego wesela. Dlaczego?

W dzisiejszych czasach, nietrudno o dużo, o więcej, o lepiej. Każdy z nas, albo przynajmniej większość, wie, jak łatwo zatracić się przeglądając inspiracje weselne czy to na Instagram, czy na Pinterest. Z każdej strony jesteśmy karmieni najpiękniejszymi dekoracjami, najbardziej wyjątkowymi atrakcjami, jedynymi w swoim rodzaju i o najwyższej jakości dodatkami.

Każda Para zwraca uwagę na coś innego, dla każdej Pary Młodej coś innego jest bardziej lub mniej ważne. W wypożyczalni WaszeStyle, zależy mi, by za moimi produktami i usługami, poza oczywistościami, stały też Emocje. I to w te produkty, wkładam najwięcej serca.

W tym ogłoszeniu skupiam się na Gazecie Ślubnej. Pierwsze zetknięcie z taką formą miałam podczas organizacji swojego wesela, gdy wraz z narzeczonym szukaliśmy ciekawych rozwiązań dla zaproszeń ślubnych, gdy trafiłam na "wedding newspaper", przepadłam, wiedziałam, że muszę to mieć u siebie! Minęło kilka lat, w międzyczasie otworzyłam swoją firmę, i jest mi niezmiernie miło móc zaproponować Ci stworzenie dla Ciebie wydania specjalnego Gazety Ślubnej na Twoje wesele.

Pomysłów na jej wykorzystanie jest wiele. To może być, jak w moim przypadku, zaproszenie ślubne (to dobry pomysł zwłaszcza gdy rodziny czy znajomi nie znają zbyt dobrze Panny Młodej lub Pana Młodego), ale też prezent dla gości (przekazany np jako zwinięty rulon, czekający na stole przy nakryciu dla każdego gościa), czy dodatek, położony gdzieś na sali (np gazeta zwinięta w rulony w ozdobym koszu lub skrzynce; stos gazet w towarzystwie księgi gości czy Księgi Gości Audio lub w strefie chillout), albo może ona czekać na gości przy wejściu do sali lub świadek czy inna wytypowana osoba, może rozdać gazety gościom w trakcie wesela. Możliwości jest naprawdę wiele!

Gazeta Ślubna może bawić, może wzruszać, może mieć charakter czysto informacyjny (wtedy polecam wersję z dwoma stronami, gdzie można zawrzeć harmonogram, menu czy regulamin ślubu). Czarno-białe wydanie dodaje jej wyjątkowości, klasy i elegancji. Może być w formacie A4, lub większym. Może być na klasycznym białym papierze, lub bardziej gazetowym, lekko szarym.

2, 4, 8 stron, to tylko od Was zależy ilu stronnicową gazetę chcielibyście mieć. Liczba stron, zależna jest oczywiście od tego, ile treści chcielibyście w niej umieścić. No właśnie, co może znaleźć się w środku?

To zależy tylko i wyłącznie od Was! Ogromną zaletą Gazety Ślubnej jest to, że tak właściwie, wszystko co wymyślicie, może się w niej znaleźć. Od historii Waszego poznania się, przez wywiad z rodzicami, aż do krzyżówki czy quizu. Wybór należy do Was! Jeśli natomiast obawiacie się, że nie uda Wam się zapełnić wszystkich stron swoimi pomysłami, bez obaw, udostępnię Ci dłuuuugą listę propozycji, z pewnością znajdziecie tam coś dla siebie. :)
Poniżej kilka z nich:

historia Waszego poznania
historia Waszych zaręczyn (z perspektywy każdego z Was)
wywiazd z rodzicami
kilka ciekawostek o Was, waszych pasjach, marzeniach czy zainteresowaniach
zdjęcia z dzieciństwa
zdjęcia z sesji narzeczeńskiej
wiersz o miłości
cytaty miłosne
kartka z kalendarza
tradycje ślubne w Polsce i na świecie
menu weselne
harmonogram dnia ślubu
nazwy rocznic ślubu
podziękowanie dla gości/rodziców/świadków

Moją rolą jest by Waszą wizję zwerbalizować, więc jeśli tylko mielibyście swoją wizję, pomysły, jestem jak najbardziej otwarta. Ideą tej Gazety jest to, że ona ma być o Was, dla Was. I dla Waszych bliskich oczywiście. :)

Warto też dodać, że to wyjątkowa pamiątka, którą można oprawić w ramę lub po latach wyjąć z pudełka i przewracając strony, oddać się wspomnieniom.

Na pewno interesuje Cię również to, ile to tak właściwie kosztuje. Na cenę całkowitą, składają się cena bazowa (niezmienna, bez względu na ilość wydruków, ponieważ praca do wykonania jest taka sama zarówno dla 10 kopii jak i 200 kopii) oraz cena zmienna (zależna od rodzaju papieru, formatu oraz ilości wydruków).

Cena dla gazety w formacie A4:
* 2 strony: 350 zł + 10 zł-17 zł/ 10 szt
* 4 strony: 500 zł + 10 zł-17 zł/ 10 szt
* 8 stron: 850 zł + 10 zł-17 zł/10 szt

Liczba wydruków: możliwe są wielokrotności 10, czyli 10, 20, 30, (...), 50, (...), 100, (...), 200 itp.

Dostępny jest papier klasyczny biały lub wersja bardziej gazetowa, kolor lekko szary.

Jeśli interesuje Cię format większy niż A4, proszę o wiadomość, przedstawię aktualny na dany moment cennik.

Jeśli Cię to zainteresowało, napisz do mnie lub zadzwoń. Z chęcią prześlę szczegółową ofertę, oraz opowiem więcej. :)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie WaszeStyle Żaneta Fiałkowska-Bachlaj (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt WaszeStyle Żaneta Fiałkowska-Bachlaj

Nazwa firmy: WaszeStyle Żaneta Fiałkowska-Bachlaj
NIP: 8952241206
Imię i nazwisko: Żaneta Fiałkowska-Bachlaj
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
796-572...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 257
Zadzwoń
796-572...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie