Zdjęcia | Oferta | Opinie 6

geniusFOTOSTUDIO id:17849

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (6)
Żary, lubuskie
Data dodania: 23-12-2015
Liczba odwiedzin: 374

Oferta

Fotografia ślubna powinna utrwalać piękno i wspaniałość chwil, pokonywać ich ulotność, wydobywać magię z każdego gestu, uśmiechu, pocałunku, objęcia, uścisku, powinna zatrzymywać czas, gdy porwani w tańcu młodzi wymieniają spojrzenia miłości.
Zapraszam.



Proponujemy następujące pakiety ślubne:

- pakiet Urząd Stanu Cywilnego mini NOWOŚĆ
- pakiet Urząd Stanu Cywilnego NOWOŚĆ
- pakiet mini
- pakiet podstawowy
- pakiet poszerzony
- pakiet max
- pakiet max + „foto-budka” NOWOŚĆ
- pakiet mega exclusive + „foto-budka” NOWOŚĆ
- pakiet indywidualny


Przykładowy pakiet - cena 2600zł - BESTSELLER - uznany przez klientów za najlepszy pakiet na rynku w 2017 roku

- Przygotowania (fryzjer, wizażysta, ubieranie)
- Błogosławieństwo
- Ceremonia w kościele / USC
- Przyjazd na salę
- Życzenia od gości
- Pierwszy taniec
- Tort
- Podziękowania dla rodziców
- Oczepiny
- Zabawa weselna nie dłużej jak do 1:00
- Plener w dniu innym niż dzień ślubu trwający około 3 godzin


Otrzymują Państwo:

- Pendrive z indywidualnym nadrukiem i spersonalizowanym opakowaniem (np. zdjęcie nowożeńców z imionami) zawierającą wszystkie zdjęcia (minimum 600 zdjęć po korekcie graficznej, gotowe do druku – w wysokiej rozdzielczości!!!)
- Miniaturki wszystkich zdjęć (zmniejszona rozdzielczość, przystosowana do publikacji na portalach społecznościowych tj. np: facebook)
- Prezentację zdjęć z dowolnie wybranym przez Państwa podkładem muzycznym
- 3 foto-książki: główna dla Pary Młodej w rozmiarze 30x30cm zawierające 30stron (tj. 15 rozkładówek) oraz 2 gratis w rozmiarze 20x20cm dla rodziców, wszystkie albumy oprawione są w ecoskórze z napisem UV na okładce
- 2 płyty DVD z kopiami zdjęć
- Prywatna galeria zdjęć z wizytówkami dla gości

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: geniusFOTOSTUDIO id:17849
Ilość głosów: 6
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Magdalena Kuźniar
Magdalena Kuźniar
(5)
Dodano: 14-01-2016
Data imprezy: 25-07-2015
Na wstępie dziękuję Panu za spotkanie, które zorganizował Pan dla nas przed ślubem i wyjaśnił krok po kroku jak to wszystko wygląda. Byliśmy laikami w tych sprawach (to był nasz pierwszy raz).
Od razu, już po kilku minutach wiedzieliśmy że to był dobry wybór - trafiliśmy do prawdziwego profesjonalisty.
Dziękuję Panie Grzegorzu za tak nie powtarzalne chwile podczas sesji plenerowej z naszego ślubu, jak również w dniu ślubu. Jeszcze się nie spotkałam z tak profesjonalnym podejściem fotografa do wykonania zdjęć. Jak to Pan ogarnia, że wszystko jest tak perfekcyjnie dopięte na ostatni guzik?
Chwiałam również podziękować za tak stoicki spokój i ciepłe słowa z Pana strony podczas samego ślubu. Wraz z mężem od razu poczuliśmy się pewniej i bez obaw że coś wyjdzie nie tak. (Oczywiście było perfekcyjnie)
A na koniec te albumy - BAJECZNE. Jeszcze takich nie widzieliśmy, a cała rodzina zachwycona.
Podsumowując Pana w kilku słowach - Pełen perfekcjonizm, spokój i opanowanie oraz mnóstwo przydatnych sugestii i wiedza niespotykana u fotografów.
PS. Pozdrowienia od naszych rodzin i podziękowania za tak wspaniałe zdjęcia z foto-budki (a to była niespodzianka hihihi).
Jeszcze raz wszystkim nowożeńcom szukającym fotografa na ślub z całego serca polecam geniusFOTOSTUDIO i Pana Grzegorza nie zawiedziecie się !!!
Ewelina Litwicka
Ewelina Litwicka
(5)
Dodano: 12-01-2016
Data imprezy: 22-08-2015
Dziękujemy za piękne zdjęcia zarówno na ślubie jak i na sesji w plenerze oraz mila współprace. Pan Grzegorz cechuje się bardzo dobrym wyczuciem sytuacji, kreatywnością i jest praktycznie niezauważalny w trakcie wykonywania swojej pracy. Pełen profesjonalizm.Szczerze polecamy;)
Milosz Kotula
Milosz Kotula
(5)
Dodano: 07-01-2016
Data imprezy: 14-08-2015
Pełen Profesjonalizm i mega cena w porównaniu z Konkurencja!!;)Polecam na 1000% z Żona jesteśmy Mega zadowoleni;)Napewno Skorzystamy z Usług GENIUSFOTOSTUDIO...Pozdrawiamy Serdecznie
Michał Anioł
Michał Anioł
(5)
Dodano: 04-01-2016
Data imprezy: 29-08-2015
Dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Pańskiego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Pańskiej pracy, powiedzielibyśmy: MAJSTERSZTYK! Jeśli zapytano by nas o rekomendacje najlepszego fotografa, odpowiedzielibyśmy: studio fotograficzne geniusFOTOSTUDIO!
Maciej Kozaryn
Maciej Kozaryn
(5)
Dodano: 30-12-2015
Data imprezy: 21-11-2015
Z czystym sumieniem możemy powiedzieć że geniusFOTOSTUDIO to firma, którą powinno się polecać wszystkim znajomym. Współpraca z Wami dała Nam wiele satysfakcji, a jej efekty przerosły Nasze oczekiwania.
Do wszystkich, którzy szukają profesjonalistów od fotografii - nie musicie już dalej szukać! Trafiając do geniusFOTOSTUDIO rozpoczynacie pracę z ludźmi, którzy wykonają profesjonalnie swoją usługę w bardzo przyzwoitych cenach. Jeszcze raz gorąco polecam i zachęcam do skorzystania z szerokiej gamy usług tej firmy. Osobiście powiedzieliśmy już sobie "do zobaczenia", bo na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z Waszych usług.
Pozdrawiamy serdecznie.

Marta Wiśniewska
Marta Wiśniewska
(5)
Dodano: 24-12-2015
Data imprezy: 14-11-2015
Panie Grzegorzu jest Pan absolutnym czarodziejem.
Naprawdę potrafi pan zaczarować wspomnienia. Dzięki Panu nasz ślub będziemy mogli wspominać w tych znakomicie skomponowanych prezentacjach i zdjęciach, wyważonych i artystycznych.
Naprawdę jesteśmy zaskoczenie ilością pracy i serca jaką włożył Pan w zaczarowanie nam naszych ślubnych wspomnień. Bardzo Panu dziękujemy.
Za 10, 20, 30, a może nawet za 40 lat będziemy mogli usiąść na kanapie, oglądać zdjęcia i wspominać jak byliśmy tego dnia szczęśliwi, a to wszystko dzięki geniusFOTOSTUDIO.
Dzięki


PS. my też na pewno się jeszcze spotkamy...

Dane kontaktowe

geniusFOTOSTUDIO
Województwo:lubuskie
Miejscowość:Żary
Kod:68-200

Godziny pracy

Pn:10:00 - 20:00
Wt:10:00 - 20:00
Śr:10:00 - 20:00
Cz:10:00 - 20:00
Pt:10:00 - 20:00
Sb:10:00 - 20:00
Nd:12:00 - 16:00

Nowe ogłoszenia